Detská stolička na kŕmenie Fabula. Poznáte ju?

tamia
3. dec 2007

máte niekto takú stoličku? ste s nou spokojné?

lennis
5. nov 2008

máme taky zelenou, super, jen teda náš rarach si už několikrát zašprajcoval ruku ze strany mezi nohu židle a sedadlo, ale to když byl menší, teď už tak ne, ale je velice aktivní 😀 , jinak jsem moc spokojená, u nás tedy dostává zabrat 😉

ivusakos
5. nov 2008

My mám zeleno-žlutou a je fajn, akorát v ní malej nechce být. Moc nechce papat a spojuje si ji s tím, že do něj něco chci narvat. Jediný co, je že je to velikej těžkej krám v kuchyni, kterej furt obcházíme a plete se do cesty.

deina
5. nov 2008

Robi, mave taku vanilkovu v kombinacii s hnedou. 😉

sonulik1
5. nov 2008

my mame oranzovu a tiez sme velmi spokojni 🙂

norik1
7. nov 2008

Ahojte aj my mame zelenu a je naaaadhernaaaaa

kejka
7. nov 2008

Od roka máme dřevěnou cca 700kč,malýmu jsou 3 a půl cca a využíváme jí pořád.Nemůžu si jí vynachválit.Malá investice,která se opravdu vyplatí. 🙂 🙂

terkaa
7. nov 2008

aj my mame fabulu - hnedo bezovu, krasna. aj pasuje ku plavajucej 😀 😀 😀
sme s nou max. spokojni.

katullka
7. nov 2008

ja mam oranzovu a modru a som s nimi velmi spokojna, no zelena sa mi zdala velmi kriklava

norik1
13. nov 2008

Nam pasuje zelena do zlto-zelenej kuchyne 😀

zuzka1.
17. nov 2008

Ahojte maminy, chcela by som bediet vas nazor, teda tych mamin, ktore ju maju, preco by sme si mali kupit prave tuto stolicku,v com je najlepsiea???alebo odporucit aj nejake ine, ktore su super, polohovatelne, a rozkladatelne?dakujem

keiko
17. nov 2008

Aj my mame zlto zelenú, a nemam voči nej žiadne vyhrady 😀

vejinka
8. jan 2009

tiez sa neviem rozhodnut aky je rozdiel medzi fabulou a pintou???

gedgitka.a
8. jan 2009

kámoška jí má a prej je super, taky ji budu malému pořizovat 😉

ivusakos
8. jan 2009

Je to veliký krám, který zapráskne půl kuchyně!!! Dneska vím, že je zbytečně velká a drahá. Koupila bych tu za 400 v Ikea a hotovo!

gimulka
9. jan 2009

jojo velká teda fakt je...náš prcek jí dostal k vánocům, ale zatím na ní ještě nepapal

deina
9. jan 2009

Je velka, obrovska, ale pohodlha a krpec z nej pri tom jeho vrteni sa nevypadne. Kamoska ma klasicku drevenu, ta sa mi zda nebezpecna, stale pozeram, kedy z nej maly vypadne alebo sa to s nim cele prevrati. 😕 Ale ta z Ikey nevyzera zle, zda sa byt stabilna.

norik1
9. jan 2009

Ako mozete chciet bezpecnost, stabilitu, pohodlie v mrnavej stolicke? jasne ze ak ma splnat bezpecnostne kriteria, rozne polohy na vysku, polohy sedacky, polohy pultika tak aj musi mat nejaky rozmer, nie? Kto chce malu skladnu stolicku, musi sa zmierit s tym, ze nebude az taka bezpecna...
Vsetko ale zavisi od dietata, ja mam maleho certika a ten keby nebol priviazany na velkej sedacke tak neviem neviem... mne by ta z Ikey urcite nestacila...pri povahe mojho pokladu 😵

pietra
9. jan 2009

my mame doma tiez fabulu a maximalna spokojnost. K mame sme kupili stoliku z Ikey, kedze tam casto chodime a chceli sme tam mat tiez stolicku na krmenie, ale nechceli sme uz tolko investovat. Ta stolicka z Ikey nie je zla, ale ma mensiu stabilitu ako fabula, dieta sa priputava len cez pas, cize sa z toho vie takmer hned dostat. Domov by som si ju urcite nekupila. Ak by som sa znovu rozhodovala, zas kupim Fabulu 🙂

jaz
9. jan 2009

vejinka - fabula ma oproti pinte este makku podlozku pre mensie babatka, my mame fabulu a som spokojna

kacka.va
9. jan 2009

Já rozhodovala mezi Fábulou a Pepe, ale nakonec máme Fábulu a jsem spokojená. Místo na ní máme a když se malá nají, tak ji odsuneme do kouta, takže nám vůbec nepřekáží. Hodně lidí si chválí tu z Ikey, ale já když jsem ji u kamarádky viděla, tak bych ji teda nechtěla, malá je dost živá, takže já jsem ráda, že doma máme stabilní. A super je i to nastavení výšky, když jíme u stolu, tak jí dám výš a když si chci k ní dřepnout na zem, tak dám na tu nejnižší polohu a je to.

vejinka
9. jan 2009

dakujem dievcata asi kupime tu fabulu drobec este nema pol roka a ja ju potrebujem nielen na papanie ale aj hranie lebo do pol roka planujem iba kojit 😉

zuzka1.
9. jan 2009

vejinka my mame fabulu tiez, tu bezovu a je uzasna, perfektna, mly sa v nej hra. papka, dokonca v nej uz aj zaspinkal,vrelo odporucam 😀

cessy
9. jan 2009

ahojte aj my mame fabulu a sme spokojny....teda aj ja, aj drobček 🙂 .my mame tu bezovo hnedu a je paradna

pipka
11. jan 2009

aj my mame zltu Fabulu, doniesol nam ju Jezisko a sme maximalne spokojni, malej sa v nej neskutocne paci a ked ju tam priputam tak vyzera ako maly kozmonaut 😀
pultik je k nej dostatocne velky a ma aj kruzok na poharik, co je super 😉 a perfektne je, ze sa sedacka da naklapat do pololahu a kedze malinka s prikrmami zacina, tak sa jej lahsie prehlta 😉

macka7
11. jan 2009

aj my mame oranzovu fabulu je to super vec mala iba zacina s prikrmovanim ale velmi sa jej tam paci.V tej lezatej polohe jej cez den davam pit aj mlieko.

danuska24
11. jan 2009

u nas tiez spokojnost 😉

evikuu
11. jan 2009

holky poradíte kde sehnat - pomalu nás to už taky čeká 😀 www.detatko.cz jí mají 1950kč je to dobrá cena??? Nemám představu...

evikuu
11. jan 2009
evikuu
12. jan 2009

Jde zní oddělávat pultík??? Nemáte nějaké fotečky?? Jdá se pak požít jako hrací pultík že???

gimulka
12. jan 2009

Eviku já ji taky z těchto stránek objednávala, bylo to týden před vánocemi a přišla do dvou dnů a cena je super a měli tam k tomu rovnou i mističku a příbor v barvě židličky...