Detská stolička na kŕmenie Fabula. Poznáte ju?

tamia
3. dec 2007

máte niekto takú stoličku? ste s nou spokojné?

millada
11. jan 2012

@attena , juuuj ja si uz vôbec nepamätam, ktora pani to bola 😅 Ale viem, ze som nahodila na mmb slovo "fabula" a tam mi vyhodilo vsetkych predajcov a ja som aj viacerych kontaktovala vtedy. Skus to takto vyhladat a prip. im tiez napisat, či nemaju tu farbu, čo hladas 😉

attena
11. jan 2012

@millada ok diky 🙂

hpaja
24. jan 2012

Ahoj, nevíte někdo, jestli se dá sehnat náhradní polstrování na Fabulu? Máme židličku necelé 3 roky a potah je už hodně rozpraskaný a děravý... a to si nejsem vědoma špatného užívání 😒

poleva
1. máj 2012

my máme fabulu a otras,ked sedia,tácka je vykrojená,neprilieha k brušku,tým pádom,im všetko padá na oblečko a vkuse mi v nej stoja

lck79
1. máj 2012

My máme Fábulu a jsme moc spokojeni, je praktická na jídlo i na hraní, bytelná a stabilní, jen tak se nepřevrátí a malej si taky pořád stoupal, tak jsem ho tam prostě vždycky připla těma popruhama a bylo 🙂 Za mě teda Fábulu doporučuju.

angellinka
1. máj 2012

stolicka Fabula sa na po jdenom dietati rozpadla 😠 potah sa cely potrhal,ked v nej dieta sedi tacka neprilieha-vsetko pada na oblecko,to iste spominala
@lck79 ,a aj polohovanie prestalo fungovat.Skoncila pri smetiakoch,dcere sme kupili novu 🙂

tigrica182
17. aug 2012

@hpaja ak by si mala zaujem, pokusim sa pohladat, niekde na slovensku sije jedna pani na tieto stolicky potahy.. ak by si chcela mozem ti pohladat kontakt... napis mi spravu, ak mas zaujem. dakujem

maryr
9. okt 2012

Prosím vás, poznáte niekoho, kto šije poťahy do stoličiek? My sme dostali stoličku Pinta, ale bez poťahu. ☹