Detská stolička na kŕmenie Fabula. Poznáte ju?

tamia
3. dec 2007

máte niekto takú stoličku? ste s nou spokojné?

evikuu
14. jan 2009

TAK JSEM UŽ MALOU TAKÉ DO NÍ POSADILA VYPADÁ VNÍ ZATÍM "ZAPADLE" 😀 ALE MÁ KRÁSNÝ PŘEHLED A TO JÍ VYHOVUJE 😀 A JE FAKT SUPER-MOC DÍKY ZA DOPORUČENÍ

beruska2x
14. jan 2009

sisi myslim za Cam je predevsim drazsi, Fabula me stala v prosinci 1980,-, myslim 😅

vejinka
14. jan 2009

no dievcata dnes som objednala fabulu cez babymax a zlta je tam len cca 73 eur a postovne cca 8 eur takze sa to velmi oplatilo 😉

mukky
16. jan 2009

pietra a ostatne maminy....takze mozem tu stolicku vyuzit napr.aj do roka a po ci viac?????????????Je takto stavana na takuto vahu...ak ano,potom to nie je az taka zla investicia...ved mame dobre materske prispevky 😀 😀 no a este mi prosim poradte ci ju kupit v obchode alebo cez internet a nedat sa oklaamat...dakujem velmi pekne....

beruska2x
16. jan 2009

muzes tam davat uz male mimi jen ji sklopis do lehu a mrknu na vahu ale urco tak min do 2 let 😉

beruska2x
16. jan 2009
norik1
16. jan 2009

No a este si vezmi, ze ak vyrobca udava do 15 kilo, tak ma na 100% nejaku rezervu - do takych 18 kg to bude urcite v pohode. Cize v zavislosti od dietata by to mohlo byt do 3 rokov... ved tam aj tak davas dieta na cas na najedenie a chvilu na pohranie - max hodinku.... malo deti vydrzi priviazane v stolicke viac ako hodinu (ak v nej nespi) 😀
Ak nechcete vela investovat a chcete Fabku, tak kuknite aj netove bazariky, uz ich niektore maminky aj predavaju - kolegyna tak kupila za 1600 Sk v super stave 😀

mukky
16. jan 2009

super,dakujem Vam kocky...no musim si este precitat ci ste kupili aj normalne v obchode ci na internete...........norik a ty ju mas....viem ze si z Ke z KVP

almendra
7. feb 2009

čaute dievčatá. Ja mám tiež otázočku týkajúcu sa stoličiek. Dostala som stoličku Neonato, nie je to ten najnovší model, ale je dobrá. Ale mám jeden problém. Stolička má len ten remienok vpredu, a tie popruhy z boku tam nie sú, asi ich predchádzajúca majiteľka poškodila alebo odtrhla. Neviete mi niekto poradiť či sa dajú niekde tie popruhy kúpiť. Bola by som vám moc vďačná,lebo to už hľadám dlhšiu dobu na nete, a nič som také nenašla. Tak čaute

gedgitka.a
7. feb 2009

ahojky tak, už máme žlutou Fábulku taky doma, ještě rok má záruku a z bazárku po jedné holčičce za 1300kč je jak nová, jen ušmudlaná, jen nevím s tou váho bo náš malej má skoro 10kg a to mu ještě není ani 7 měsíců 😀 😀

pammy
14. feb 2009

ahojte babky,
prosim vas, fabula sa da dat aj do polohy 'uplne dole', ako tato bambi?

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

obrazok dole

Dakujem za odpovede. pa.

lenockach
14. feb 2009

ja ju mam dá sa kuk album

pammy
14. feb 2009

Lenocka dakujem, a aku vy mate dome smejku 🙂

evikuu
14. feb 2009

Krásné fotečky a máte stejnou 😀 jen jsme ještě malí ale i tak mám jednu zajímavou fotku s touto stoličkou

lenockach
15. feb 2009

tak tvoja mala ti to stopuje? Aspon vieme, kto je v nasich domácnostiach sef. ziadne ulievanie.

evikuu
15. feb 2009

Jasně 😀 však to dávají patřičně najevo 😀
Ale hlavně že je sranda.Každopádně ta stolička je mooc fain 😀
Krásnou neděli všem maminkám a prcínkům a tatínkům 😎

zuzana030
8. máj 2009

ahojte maminy, ja chcem tiež fábulu, hlavne kôli tomu, že je dosť technicky prepracovaná a za dobrú cenu,
chcela som ružovú, keďže máme babizňu, ale taká nie je, tak som pomýšlala nad modrou (máme modrú kuchyňu a oranžová by sa nám vôbec nehodila, to by bolo ako päsť na oko..hihi)
nemáte niektorá túto v modrej farbe, chcela by som vidieť na foto, lebo tie obrázky z netu dosť asi skresľujú a po obchodoch sa mi nechce behať, aj tak výber je slaby, všetci ti len objednajú z katalógu
veľmi by som sa potešila, keby ste dačo našli

marselina
8. máj 2009

taky chci modrou fábulu(máme bílo modrou kuchyn),tak maminky pište

vejinka
8. máj 2009

dievcata modru nemam len zltu 😉 a ta je krasna 😉

zuzka1.
8. máj 2009

my mame bezovo hnedu, a je ok, mame doma vsetko z dreva, tak zapadla.
modru ma suseda a je tiez veeelmi pekna!

zuzana030
9. máj 2009

zuzka1, a nemohla by si ju u susedy cvaknúť a poslať foto, ja by som ti bola strááášne vďačná, nám sa hodí práveže modrá...to ju fakt má malokto?

kacka.va
9. máj 2009

ona i fotka z foťáku může být barevně zkreslená 😉. My máme taky žlutou.

zuzana030
9. máj 2009

kacka.va, a teda keď to tak posúdiš, ako je to v skutočnosti s tou farbou, je taká ako na obrázkoch alebo sýtejšia resp. bledšia?

kacka.va
10. máj 2009

zuzko: mně přijde o malinko sytější, jenže... ono záleží i na nastavení a druhu monitoru, na notebooku se mi zdá ta barva jiná než na klasickém monitoru.

zuzana030
10. máj 2009

no, tak to hádam bude o.k, lebo na obrázkoch sú fakt moc pekné, no len škoda, že tak málo farebných kombinácií,
ak ale niektorá mamina máte možnosť mi poslať foto, tak pošlite, budem rada, a díky

hlavinka
21. máj 2009

Ahoj holky, taky jsem asi vybrala Fabulu. Ale ted jsou pry dva druhy, jenze mezi nima nevidim zadny rozdil, jen v cene. Mate nekdo tu novou, Fabulu plus? K obema typum je pry nejaka jidelni souprava zdarma, jedi z toho vasi mrnousove?

http://www.detskydum.cz/detail/babypoint-fbula-... starsi typ?
http://www.detskydum.cz/detail/babypoint-fbula-... plus

Dekuju za radu
🙂

kacka.va
21. máj 2009

není rozdíl právě v té jídelní soupravě? ta je jen u toho Plusu.

beruska2x
21. máj 2009

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=113...
hlavinka.. ja mam ten predesly typ a rozdil vidim pouze v obrazku 😅

motylek
22. máj 2009

My máme fábulu, jsem s ní spokojená. Nevidím rozdíl mezi variantou 2009, jen ta červená z nové kolekce je úžasná, kdyby byla za nás, tak beru ji. A talířek je k ničemu, máme ho a ani jednou jsem ho nepoužila, možná až bude malej větší a bude jíst sám, ale zatím se nám na ni akorát tak práší.

kacka.va
22. máj 2009

v obrázku to nebude, obrázky jsou jiné podle barvy stoličky, některé barvy mají kačera a některé mají myšku. my normálně talířek používáme od doby, co si malá sama jídlo bere. používáme i lžičku a vidličku