Detská stolička na kŕmenie

janah111
26. sep 2017

Ahojte žienky,
chystám sa, že idem kúpiť stoličku na kŕmenie. Prosím vás s ktorou ste spokojné?
Ďakujem za rady.

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emi16
26. sep 2017

My mame chicco stolicku
Je stabilna a pohodlna
Nevyhody- v byte v kuchyni vsade zavadzia a navlek dlho schne
VYskesana aj IKEA
Lacna, stabilna, skladnejsia, po divokom jedeni osprchujes vo vani a vytries do sucha

dominika6
26. sep 2017

@akronop aha čiže tvoje dieťa má tu stoličku už do výbavy? 😀

hradnapani
26. sep 2017

my sme spokojni s Fabulou, ale takisto aj s obycajnou ikeackou 🙂 a s dnesnymi skusenostami by som iste kupila z bazara, nie novu ;)

myska9992
26. sep 2017

My máme PEG Perego Prima pappa zero, sme spokojní. Najskôr som uvažovala nad drevenou, ale som rada, že sme kúpili túto, lebo je tam pevné priputany, nemá ako vyskočiť, na ekokozu sme kúpili podložku, ktora sa dá oprať a teda v lete sa nepotil na nej. Ľahko sa skladá, takže ja ju mám medzi jedlami v špajzi. Keď bude väčší chceme kúpiť na štýl stokke, ale cesku Jitro, aby sme neplatili za značku.
IKEA stolička je tak dobrá možno v reštaurácii, ale na domáce použitie je to otras - máme u svokry, malý sa vrtí na všetky strany, tie popruhy by ho nezastavili pred pádom a do nôh stoličky každý zakopava.

gir
26. sep 2017

Ja mám CARETERO a som spokojná, môžem ju potom rozložiť na stolík a stoličku.

janah111
autor
26. sep 2017

Ďakujem.
Od nich som mala lehátko rancho a tiež som bola spokojná.

lubka3232
26. sep 2017

my mame petite and mars zola, som spoko, je stabilna, spratna aj nastavitelna a maly tam mohol sedavat od zaciatku prikrmov

ada2192
28. sep 2017

My máme JANE Aktivu, je stabilná a dá sa neskôr rozložiť na stoličku a stolček. Veľmi ľahko sa udržiava, iba sa zotrie vlhkou handričkou. Naozaj odporúčam

libulibu
28. sep 2017

Ja som si tiez kúpila stolicku Jané ale Millu je od narodenia a neskôr sa pouzíva aj na krmenie. Takto si malého môzem dat do miestnosti, v ktorej som, vidí na mna a je spokojný. Nezaberie vela priestoru a lahko sa zlozí. Je naozaj praktická. Odporúcam.

autumn11
1. okt 2017

my sme mali chicco stoličku. Bola pre malého pohodlná a priestranná, ale na druhej strane ťažká a zabrala dosť miesta.

yanni
1. okt 2017

Mame dve, Stokke trip trap a Robba. Obe su na rovnaky sposob, rastuce. nedam na ne dopustit.

janah111
autor
4. okt 2017

Zdravím, prosím ťa a bezpečnostné pásy držia dobre dieťatko v tejto stoličke.Mala som od nich lehátko a malá je živá skoro mi z nich vypadla..inak bolo super...
Zvažujem totiž, že kúpim túto tiež.😃

oskvarka
4. okt 2017

pomer cena vykon a ci je to velka haraburda u mna vyhrava obycajna lacna ikea stolicka ma pasy nieje objemna a je lahka spratna ...
inak tiez sa da pritlacit k stolu (bez pultika) bezne ich mavaju aj v restikach a zmestis do nej aj nie velmi baculate 4 rocne dieta (vyhoda ak ma starsieho surodenca a j ono nutne potrebuje sediet v deckej aj ked uz zvycajne sedava normalne za stolom :D)

oskvarka
4. okt 2017

@janah111 ja mam skusenost ze ak je dieta bystre a zive tak ho ziadne pasy neudrzia :D, to by musela byt zvieracia kazajka.. mne maly vylieza este aj s autosedacky... s toho mam najvecie nervy... s kocika tiez aj s jedalenskej stlolicky... osvedcilo sa mi ked podrastol radsej ho neputat vobec vie si sam vyliest aj zliest a nemusim sa bat ze sa po ceste niekde zavesi za nohu alebo tak... ale do autosedacky ho samozrejme priputavam, aby si zase niekto nemyslel :D

dankabetka
4. okt 2017

My máme stoličku Weina easy go, dá sa pripnúť na klasickú stoličku, akože cestovná, ale u nás je namiesto obyčajnej, je plastová takže ju ľahko umyjem, ja som spokojná, drobec sa v nej napapá a šup von, má aj pásy ale ja som ich ešte ani raz nepoužila

danielka_m22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz