• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Detská stolička na papanie. Akú vybrať?

27. novembra 2015 
@zrzulka ahoj aj nam sa to tak trha. polsky smejd. ako ste dopadli ??? kupili ste niekedy ten potah niekde?? ja mam velku dilemu z nej pisem teraz o stolicke pepe. tvoj prispevok je z 2010 ooops dufam ze sem este chodis
19. júl 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne chodim:O))) potah sme nakoniec nezhanali, stolicku sme podarovali. kupili sme taku co sa da primontovat ku klasickej stolicke a tu vyuziva aj nas druhorodeny. Pri nom som po skusenosti s pepe stolickou uz nevymyslala. Aspon nam nezavadzia v kuchyni, cize to ma aj vyhody :wink:
19. júl 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejinka ahoj, tiez uvazujem o Fabule len sa bojim ci je dost pevna a priestranna lebo nas maly papkac ma 4,5mesiaca a cez 11kg
26. júl 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meryska je stabilna a pevna 15 kilovy syn sa tam zmestil ako 2,5 rocny.potom tam siel 10kilovy syn a stolicka drzi v pohode.takze podla mna nebudes mat problem.aj ked ma teraz napadlo ze je vlastne do 15 kil ale to mas kazdu stolicku vysoku do 15.rozhodnutie je na tebe.
26. júl 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme z Ikea stoličku antilop a sme moc spokojní.kupili sm ek nemu pultík,takže super.len sa trochu blbo prenáša.malá má 2roky a stále v nej je
26. júl 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky, má niektorá z vás skúsenosti s rastúcou drevenou stoličkou Hauck Alfa? ste spokojné? prosím dajte vedieť, neviem nájsť žiadne recenzie na túto stoličku. Ďakujeeem :slight_smile:
17. okt 2011 o 12:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám stoličku Polly od Chicca a som maximálne spokojná s komplet celou stoličkou. S pultíkom, s podložkou, s trakmi, so samoobslužným pultíkom. Je síce veľké, ale keď sa zloží, vôbec nezaberá veľa miesta a to nemáme až takú veľkú kuchyňu.
17. okt 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nema niekto skusenost so stolickou
KID 4Baby http://www.maderna.sk/katalog/product/7701/
alebo PEPE http://www.maderna.sk/katalog/product/7848/
Ktora z tychto dvoch je lepsia ?
Dakujem
25. nov 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemáte niekto drevenú stoličku Safari KLUPS?
http://www.maderna.sk/katalog/product/8753/
Využili ste ju?
27. nov 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiež uvažujeme o novej stoličke Chicco, mala ma uz 4,5 mesiaca. Neviete mi poradiť, ktora je lepsia, Polly alebo Magic? Vdaka.
7. dec 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus My sme kupili Polly. Myslim, ze je to otazka vkusu, mne pripadala polly taka robustnejsia, mala som z nej lepsi pocit. Inak, tiez sa da sklopit takmer az do lahu, pisu, ze je vhodna od 4 mesiacov, ked este nevie babo sediet. Toto som velmi ocenila pri dalsom dietati, hoci som 6 mesiacov len kojila. Nakolko mam rozdiel medzi detmi 2 roky, ked mi maly plakal a ja som potrebovala v kuchyni nieco urobit alebo dat jest starsej dcerke, tak som ho fukla do stolicky, zaklapla tacku a bol klud :slight_smile: samozrejme, cely cas som bola s nim. Myslim, ze obe su dobre, mne bola polly sympatickejsia. Mimo temy - bola strasne draha ale nelutujem, kupila by som ju znovu. :wink:
8. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_da Vdaka Lenka. Dnes som bola obe pozriet "naživo" v predajni. Asi tiez kupime Polly, aj mne sa viac pozdava. Len sa obavam, dokedy nam vydrzi, ked uvadzaju, ze je do 3 rokov / 15kg. Malá ma 4,5 mesiaca a uz teraz vazi 8,4kg. :wink:
8. dec 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus v pohode, myslim, ze udrzi ovela viac, nez 15 kg :slight_smile: inak, je fakt skvela :slight_smile:
8. dec 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus inak, moj syn ma 15 mesiacov a 13,5 kg :grinning: a dcerka 3r+3mesiace a ma 15,5 kg. A slecinka doteraz sedava v stolicke, najma vtedy, ked robi nejaku cinnost nebezpecnu pre braceka (plastelina, farby atd), takze ja na tuto stolicku nedam dopustit, je stabilna aj ked nou obaja lomcuju a ma prepracovane detaily, co ulahcuju zivot, paci sa mi aj ta polohovatelna opierka na nohy, aj to, ze sa pomerne lahko "vyzlieka" aj tie sklapacie opierky na ruky a vobec, je super. Akurat ten drziak na napoje, co sa da nakliknut na nohu stolicky vobec nepouzivame, zabera to dost miesta. A v tej sietke vzadu mavame koooopec podbradnikov :grinning:
8. dec 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozor Polly měla nějaký problém se stabilitou v Dtestu.
8. dec 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj vám sa dieťa šmýka v stoličke na papanie mne sa stále šucha dole :confounded:
8. dec 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkasteffi my mame peg perego - prima pappa duplo a mala sa nesmyka. kedze dcerka je malinka tak sme kupilli tuto stolicku s vnutornou vlozkou, + ma zarazku medzi nozkami, takze 100% spokojnost :slight_smile:
8. dec 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hojda Kedze ide o plateny pristup na Dtest, asi nezistim, aky problem ide. :rolling_eyes:
9. dec 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adus Občas se povede ho tu od někoho získat.
9. dec 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Chcem kupit stolicku na jedenie pre nasu malinku, ale neviem sa rozhodnut, ci sa oplati investovat
100€ a viac, alebo staci nejaka lacnejsia. Je rozdiel v plastovych stolickach aj iny nez v cene? :confused:
Zaujimalo by ma, aky je rozdiel v stolickach od peg perega prima pappa duplo a prima pappa dinner.
Z lacnejsich sa mi pozdava fabula a baby design peppe. Mate niektoru? Vdaka! :slight_smile:
11. dec 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Máte niekto skúsenosť, prosíííím?
http://www.maderna.sk/katalog/product/8753/
11. dec 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kokorunecka používame ju asi týždeň, a malej sa v nej páči, pekne sedí a papá :slight_smile:
Len mám obavy, že keď bude trošku väčšia, či si nenájde spôsob ako z nej vyliezť, potom budem musieť doriešiť nejaké popruhy, keďže táto stolička ich nemá.
Ale zatiaľ sme spokojní.
12. dec 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moma Aha,aha... Ďakujem :slight_smile:
Ja som videla, že si tu písala či náhodou niekto nepoužíva dlhšie,ale aj tebe sa všetci ozvali :grinning:
No som teda zvedavá aj keď nejaký ten piatok sa používať nebude, keďže eštelen idem rodiť :grinning:
Ďakujem ti ešte raz na info :slight_smile:
12. dec 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kokorunecka veru nemala som žiadne odporúčania... Ešte máš čas na stoličku, dovtedy ju poriadne odskúšame a potom dám info :slight_smile:
12. dec 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moma Budem rada, ak si nájdeš potom čas a dáš vedieť :slight_smile:
12. dec 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Jane Activa Evo..je polohovatelna a da sa rozobrat na stolicku a stolcek a tiez je stabilna...nevyhodou je cistenie...ked chces vyprat potah, treba skoro cele rozobrat a to mi lezie na nervy...ja to sice po kazdom papani umyvam, ak to zaspini, no ale aj tak, treba to vyprat...ten potah je taky latkovy, ako na kocikoch, nie gumovy, ze utries a je..takze to je nevyhoda, inak som spokojna...
12. dec 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto skusenost s rastucou stolickou od CALOUNICTVI ANDRYSIK z Brna?
http://www.a-calounictvi.cz/rostouci-detska-zidle.html
stoji 50-55 eur, je teda lacnejsia oproti stolickam od Stokke, Storchenmuhle, Geuther a pod..
17. dec 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmýšľame nad kúpou stoličky PINTA. Máte s ňou niekto skúsenosti?
17. dec 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok