Detská stolička na papanie. Akú vybrať?

julkaxxx
13. apr 2007

Ahojte, práve vyberám stoličku, kde bude drobec papať. Je ich strašne veľa a stoja od 700 do 5000. Čo si treba všímať na takej stoličke? Poraďte značku s ktorou ste spokojné, prosím. nechcela by som to vyberať tak dlho ako kočík - asi 2 mesiace, nemám na to čas. Máte niekto skúsenosti so stoličkou z Ikey - obyčajná biela? Dakujem za každú radu

amikka
1. dec 2009

Iveta331, áno majú, je to pripevnené o pultík. Teda aspoň tá naša od Baby Design to má tak a videla som aj Fábulu a tá to má tiež tak isto.

alusha
1. dec 2009

aj nasa PEPE od babydesign to ma pripevnene o pultik 🙂

lamarika
1. dec 2009

chico Polly též o pultík 😉

ina.b
1. dec 2009

Máme tu rostoucí židličku Family (s pultíkem) a nemůžu si jí vynachválit. (Měli jsme původně takový ten stoleček který se spojí se židličkou, ale šíleně se to vyklalo a ten plastový polstr se roztrhal ze dvou stran). Kdybychom koupili rostoucí židličku rovnou, tak jsme ušetřili peníze i nervy. Navíc ji bude mít až do dospělosti 😉

lucia.298
1. dec 2009

my sa chystame kupiť peg perego tatamia, mate s nou niekto skusenosť? páči sa mi že je využitelna už od narodenia 😉

http://www.bambini.sk/sk/product/283/peg-perego...

romulda
3. dec 2009

Tak my právě čekáme, až nám jí PPL přiveze. Vybrali jsme naší Prďloce Jane activa. Je sice dražší, ale bezpečná a to je to nejdůležitější. Už se na ní těším snad i víc, než malá 🙂 .

berus222
3. dec 2009

my mame klasiku drevenu. http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...
nechcela som s pultikom a tie mohutne umele sa mi tiez nepacia. zatial sme spokojni

blka
6. dec 2009

Holky, máte některá zkušenost z některou z těchto židliček?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27343069&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27497009&tab=7

matra
6. dec 2009

licia...
ta tatamia vypadá úžasně, mám perego kočárek a docela super kvalita, židličku mame chicco polly, sice chicco zrovna nemusím ale ta zidlicka me ze vsech nadchla nejvíc a jsem nad míru spokojená... Pak dej vedet ja jste spokojeni vy...🙂 Teda asi to bude trvat co? sem se tedka koukla a malý se má narodit až v dubnu a přesně na moje narozeniny tak gratuluji...🙂

lucia.298
7. dec 2009

matra: dakujem 😉 jasne, dam vedieť, ale kedže je využitelna od narodenia, tak to nebude až tak dlho 🙂

bari
4. jan 2010

Nám se líbí židlička ZOPA Space. I cena je docela příznivá. Nemáte s ní někdo zkušenosti? http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...

zrzulka
5. jan 2010

Dievcata my mame stolicku Peppe. potah na nej sa cely osuchal a potrhal. Neviete mi poradit ci sa to postupom casu opotrebuje u kazdej stolicky s gumennym potahom alebo sme mali len my smolu na sit? poradte nejaku dobru co aj nieco vydrzi. dakujem!

dosa
5. jan 2010

my sme kupili deckam stolicky jitro - su to rastuce stolicky, z tvrdeho dreva, vydrzia im az do maturity 😉 som s nimi maximalne spokojna, syn este nesedi, ale dcera ju vyuziva, sedi rovnocenne s nami pri stole a hodia sa nam aj do kuchyne 😉
http://www.nastavitelna-zidle.cz/zidle_barvy.php

ivika18
5. jan 2010

dosa, taky uvažuju o jitru, ale bojím se, jestli je dost stabilní. A od kdy ti tam malá seděla bez pultíku nebo těch kalhotek?

dosa
5. jan 2010

my sme ich kupili len tento rok, takze mala tam sedi uz ako trojrocna, bez pultiku, ako na klasickej stolicke. maly este nesedi, tomu sme kupili aj ten pultik, ale ked je stolicka pri stole pultik sa da dat dole a ostane tam len ta zabrana okolo brucha a medzi nozkami, aby dieta nevypadlo. nohavicky sme nekupovali, staci nam ten pultik. netusim od kedy by mohlo dieta sediet bez pultika, je to asi individualne, podla toho ako vie sediet a obsediet 😉
stability som sa aj ja bala, nevedela som si to predstavit, ale ked ju spravne nastavis, neni o cem, je super, ked sme ju zlozili mala na nej vymyslala, sama do nej liezla, vyliezala, aj ma mykalo, istila som ju okolo stolicky, ale ta sa ani nepohla...

ivika18
5. jan 2010

dosa, díky, my plánujem až malýmu bude tak 2 a půl, to uvolní tu co má teď (fábula) pro mimi a dostane novou, tak to už snad zvládne

dosa
5. jan 2010

nasa mala predtym drevenu "barborku", ale ked uz bola starsia a tazsia, tak ma nebavilo ju tam vykladat a ked to mala rozlozene dole pri stole na stolik a stolicku, sama si tam vliezla, ale uz to zavadzalo v kuchyni. tak sme sa rozhodli pre tieto stolicky. tie sa zasunu k stolu a je poriadok 😀

granulka
6. jan 2010

Veci na predaj patria do Bazaru

blani2
7. jan 2010

Ahojte holky,

zrovna jsem ve fázi vybírání jídelní stoličky a váhám mezi Babypoint fabula a Baby design PEPE. Už tu sice hodně padlo, ale přesto stále nevím, pro kterou se rozhodnout 😅

ivika18
7. jan 2010

my máme fábulu rok a 4 měsíce a byla jsem spokojená než jsem asi před týdnem zjistila, že už začíná praskat potah. Ale vypadá to, že u těch levnějších židlí je to normální...

blani2
7. jan 2010

Ivika, děkuji za příspěvek 🙂

myskin
7. jan 2010

My máme Peg Pérego Papa dinner a jsme moc spokojení. Po roce a půl je jako nová, úžasně stabilní. Hrozně se mi líbila židlička Tripp trapp, ale po shlédnutí videa na youtube kdy se děti (ani ne roční) odrazily od stolu a přepadly dozadu jsme od ní upustili a koupíme ji až později.

dosa
8. jan 2010

myskin - to video som videla a neviem ako sa im to mohlo podarit, my mame stolicku jitro, je to verna kopia a nech sme robili co robili, nam sa taky kusok nepodaril. tu stolicku zrejme nemali dobre zlozenu 😉

ivika18
8. jan 2010

dosa, tak to jsi mě uklidnila, taky jsem se na to video mrkla a zůstala v šoku, protože jak píšeš je to jako jitro, a právě toho odsunování se bojím, teď má malý na židli kolečka, tak kdyžtak odjede kousek od stolu.

alusha
8. jan 2010

My mame PEPE uz rok a pol a je v uplnom poriadku ako nova 🙂 je krasna a velmi ju vyuzivame 😀

zrzulka
9. jan 2010

Blani ja osobne by som uz pepe nekupovala ale to len preto ze nemame zrovna najlepsiu skusenost.potah vyzera hrozne. ta farba je uz takmer dolu,mala ma ponicene aj pyzamka a nohavice pretoze nejde ani vyprat z oblecka... na boku sa nam trha aj medzi nozkami. da sa kupit nahradny potah na tuto stolicku? Mozno by sme mali stastie ako Alusha. Tie drevene sa nam nepacia. Ono sice rastu s detmi ale neviem ci pre vacsie dieta je sedenie na takejto stolicke pohodlne... mne to pripada ako skladacia drevena stolicka a na tej ja osobne nerada sedim.... ked bude dcera vacsia tak jej urcite kupime kvalitnu stolicku do izbicky. A ku stolu mame klasicke drevene stolicky takze stolicku riesime na aktualne obdobie nie do puberty🙂)))))

zuzula25
9. jan 2010

my mame stolicku jane a som velmi spokojna 😉

dosa
9. jan 2010

zrzulka, myslis ze tak v cca piatich rokoch sa bude dietatu dobre sediet na dospelackej kuchynskej stolicke? alebo ju budes stale vykladat do tej detskej? ja teda nevidim ziadny rozdiel medzi kuchynskou stolickou pre dospeleho a rastucou - my dospelaci mame v kuchyni tiez drevene stolicky so sedakom a sedi sa mi na nich normalne, ved na nich nepozerame telku 😉

salonka77
9. jan 2010

My papame v stolicke od Peg Perego prima pappa dinner a je uzasna a spokojnost na jednotku! 🙂

denisab32
9. jan 2010

My sme používali tiež Peg Pérego Prima pappa dinner a taktiež sme boli spokojní, akurát bola to investícia len na 2 roky a potom sme kúpili STOKKE Tripp Trapp http://www.stokke-highchair.com/sk-sk/ , malá bude mať 5 rokov a ešte stále ju ťahá do kuchyne i detskej izby a na inej ani nechce sedieť.
Ak by som sa mala možnosť rozhodnúť opäť, tak idem ihneď na Tripp Trapp.