Detská stolička na papanie. Akú vybrať?

julkaxxx
13. apr 2007

Ahojte, práve vyberám stoličku, kde bude drobec papať. Je ich strašne veľa a stoja od 700 do 5000. Čo si treba všímať na takej stoličke? Poraďte značku s ktorou ste spokojné, prosím. nechcela by som to vyberať tak dlho ako kočík - asi 2 mesiace, nemám na to čas. Máte niekto skúsenosti so stoličkou z Ikey - obyčajná biela? Dakujem za každú radu

soanpe
15. máj 2009

mije favoritky http://www.chipolino.cz/shop/katalog/3-jidelni_...
a ještě jedna pepe od baby point

standu
15. máj 2009

trpezliva, si a pytala, kolko vazi ta nurse cestovna?? neviem.....ale lahka je. v pohodke na pleci v taske to nesies.
idem ju odvazit.

a v kuchyni mame takuto:
http://www.matko.sk/baby-shop/stolicka-cam-mini...
len minulorocnu kolekciu. chcela som, aby sa dal chrbatik poholovat, lebo moja krasa sa v tom vie tak hnusno vykrivit, tak aby sa vyvalila dozadu...

standu
15. máj 2009

nurse ma cca tri kila.

emmka3
15. máj 2009

standu a si s tym Camom spokojna ... co sa tyka stability a kvality materialu? Lebo aj toto je moznost, do ktorej by som isla ...

standu
15. máj 2009

jednoznacne som spokojna. je to pevna kovova konstrukcia, ten gumovy potah sa da dat dole, krasne sa da umyt. polohuje sa chrbatik do 3 poloh a nozicky do dvoch tusim, 5bodove pasy.....so stabilitou ziadny problem, mala sa v tom aj hadze 😀 a ok a to nemame rovnu podlahu 😝 sklada sa na taku placku, pacilo sa mi, ze ma kosik na hracky a pod....to boli moje podmienky, polohovanie a kosik.

emmka3
15. máj 2009

dakujem 😉

soanpe
19. máj 2009

zkus tu co jsem po namáhavém výběru našla já
fábula od babypiont

zabkatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzina
24. júl 2009

pre zaujímavosť a možno správne rozhodnutie : http://images.google.com/imgres?imgurl=http://w...

tonica
2. aug 2009

Prosim o informaci, zda nektera z vas mate jidelni zidlicku zn. Chicco Happy Snack a jak jste s ni spokojene. Diky moc.

amaze80
18. sep 2009

Ahojte 🙂 . My máme tiež obyčajnú Ikeácku a som s nou nadmieru spokojná 🙂 . Mali sme perfektnú výškovo nadstavitelnú, polohovatelnú stoličku L.Rossi a malý mi v nej ani za ten svet nechcel sediet! A stála nás vela penazí.Niekedy sa lacnejšie veci vyrovnajú aj tým drahým 😉

spetra
20. sep 2009

my máme taky obyčejnou Ikeáckou a jsem moc spokojená, jsem ráda že jsem neinvestovala do dražší...

sariana
21. sep 2009

ahojte, ak by mal niekto zaujem, predavam multifunkcnu stolicku Fabulu, boli sme s nou velmi spokojni, len synator uz vyrastol a chce sediet na velkej stolicke za stolom ako chlap 😀 inzerat mam v bazare.....

atreides
21. sep 2009

taky máme ikeáckou a jsme spokojeni (dokonce prý vyšla nejlíp v testech)

matinkam
17. okt 2009

babenky, a ktoru ikeacku mate?

matra
17. okt 2009

Já mám chicco polly a jsem nadmíru spokojená,co vím, tak má jediná kovové nohy a další podmínka byla,aby něměla trn mezi nožičkama napevno zespoda ze sedáku,ale z tácu,aby si pak mohl malý sám nahoru vylézt.
V ikeácké jsme jednou seděli v restauraci a moc pohodlná mi nepřijde,spíš tak na chatu a podobně, malý v židlličce občas usne, tak mu to sklopím a necháms pinkat.

macikjm
17. okt 2009

ahojte mamicky...
mate niektora skusenost s touto stolickou???
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6555065
vola sa mamba a rozmyslame ju kupit...chcela by som pocut zopar nazorov na nu..dakujem....
je dost podobna fabule...

hoogy
17. okt 2009

ja mam fabulu od babypoint...bola za celkom dobru cenu a sme s nou velmi spokojny....ma tri polohy na sedenie a este aj a taku vlazku pre mensie dieta...malemu sa tiez paci a okrem toho ma take vesele farby🙂))

kristinka.s
3. nov 2009

babenky, a mate niektora skusenosti so stolickami, kt. sa daju pripevnit ku stolu? Nie su praktickejsie co sa tyka aj pre vacsie deti?

sasrnka
3. nov 2009

macikjm, mame podobnu stolicku, ako je mamba, len ine farby. Oni su asi tie stolicky dost podobne. Bola super, pokial mala este nevedela priadne sediet. Ale akonahle sama sedela, tak sme zacali pouzivat tu Ikeacku a nie je nad nu. Tiez som vymyslala a teraz mema o jednu "rarohu" v byte naviac 🙂 A tiez je pravda, ze ten podnos na jedenie je pre dieta dost vysoko, ak mate takeho krpca, ako mam ja. A ikeacka je v tomto super. A zmestila sa cez leto do nej este i neterka, co ma 3 roky davno prec... A o udrzbe ani nehovorim. Ikeacku utries a je to. Tie velke maju potahy, co ide tazsie a vzdy tam nieco ostane...

iinuska
3. nov 2009

ja mam objednanu tuto.Tento tyzden by mala byt

http://www.prebabo.sk/Plastove-stoličky/Detska-...

zlatouch
3. nov 2009

matinkam - jedna se ikeackou Antilop, maji i jine, ale tahle je nejproflaklejsi 😉
i u nas vitezi, vzhledem k cene, udrzbe i funkcnosti je podle me neprekonatelna. Nedavno jsme u kamaradky zkouseli nejakou "vymakanou" a je to teda peknej kram, doma bych ho nechtela 😒 I kdyz je fakt, ze to bylo takove mekoucke posezeni, to jo 😎 Ale na tu chvili to je asi fuk...

uci
3. nov 2009

no my mame presne tu co pise iinuska (pepe od baby design), a tak celko sme akoze spokojni ale teraz po asi pol roku uzivania sa nam zacal trhat ten plastovy potah v tom mieste, kde cez neho prechadza pas co ide pomedzi nohy - je to tam totizto len obendlovane nitou (ziadny plastovy alebo kovovy kruzok ako je na tych dierach pri ramenach) no a v tom mieste kde to bolo prepichnute ihlou sa to trha ☹
neviete niekto, ci nam to uznaju ako reklamaciu? ved to predsa nie je vada zapricinena nejakym nespravnym pouzivanim alebo cim a je to dost skoro (pol roka) aby sa nam zacala ta stolicka rozpadavat - no nie?

duplicka
3. nov 2009

ahojte, kristinka ja ma stolicku uchytenu na stol, je superrrr, maly sa v nej citi dobre a viem to porovnat nakolko sedel aj vo velkej s podnosom a stale sa tam certil. dolezite je mat masivny stol. na stolicke pisu do 15kg a ja som skusila do nej zavesit starsieho syna a stabilita bola ok a udrzala🙂. moj odhad je, ze ju budeme pouzivat do 3 rokov. moja sa dokoca otaca dookola a ked napr varim, tak si ho otocim, aby na mna videl. odporucam, ja mam chicco 360

irasek
3. nov 2009

ahoj, my máme od Babypointu Fábulu, jsem s ní určitě spokojená. Do začátků úplně super, jak jde trochu sklopit a je v ní takový bezpečí. Ale nyní si myslím, že by i Ikeácká už stačila, páč vylejzat a odcházet může i z levnější 🙂 . Ale zas na druhou stranu si do ní i přes den sám sedá a "čte" si v ní, to do Ikeácký by asi nešlo tak lehce, ta je pořád nahoře (máme ji u babičky)

matinkam
22. nov 2009

Babenky, neviete kde sa da kupit stolicka chicco 360, aka je priblizna cena? Dakujem 🙂

amikka
24. nov 2009

Ahojte, prosím Vás, vedeli by ste mi poradiť, kde by sa dal dostať dokúpiť náhradný poťah do detskej stoličky Baby Design? Prípadne do nejakej inej, myslím, že všetky stoličky, čo teraz vyrábajú, majú rovnakú konštrukciu. Nikde som sa na internete nedopátrala k týmto poťahom, dokonca ani v detskom obchode. Budem vďačná za akékoľvek info.

steffule
1. dec 2009

Nemáte někdo zkušenost s židličkou hauck alpha? Díky.

iveta331
1. dec 2009

baby, prosim Vas, Fabula a podobne stolicky maju ten bezpecnostny kolik, co ma dieta medzi nozkami, pripevneny o pult, alebo sedak?

jittuss
1. dec 2009

Ano fábula to má teda aspon ta naše je to loňská kolekce.