Detská stolička na papanie. Akú vybrať?

julkaxxx
13. apr 2007

Ahojte, práve vyberám stoličku, kde bude drobec papať. Je ich strašne veľa a stoja od 700 do 5000. Čo si treba všímať na takej stoličke? Poraďte značku s ktorou ste spokojné, prosím. nechcela by som to vyberať tak dlho ako kočík - asi 2 mesiace, nemám na to čas. Máte niekto skúsenosti so stoličkou z Ikey - obyčajná biela? Dakujem za každú radu

pavlina05
10. jan 2009

anes díky. Ale bydlíme v paneláku a tahle mi přijde teda masivní. ☹

pavlina05
10. jan 2009

Holky a co tahle? Nemáte někdo zkušenosti???
http://www.eshopbaby.cz/katalog/alpha-zidlicka-...

andy80
11. jan 2009

Já mám plastovou z Ikey. Není sice krásná, ale je stabilní, lehce omyvatelná a super. Dokonce na CT1 v Testovinách vyhrála na plné čáře v bezpečnosti a stabilitě.

anesim
11. jan 2009

Pavli, my tiež bývame v paneláku, stolček bol zo začiatku zložený, potom sa na chvíľu rozložil, ale lepšie sa mi ju kŕmilo, keď bola len v stoličke bez stolčeka, tan sme rozložili, keď si začala kresliť a trochu jesť sama. 🙂

pavlina05
11. jan 2009

andy80
😉 slyšela jsem o tom. Také se mi líbí ta z Ikey

trpezliva
23. jan 2009

http://www.zlacnene.sk/letak/1834/p/4/
V Kike maju teraz peknu stolicku...kuk..aj lacnu.

janetina
24. jan 2009

my mame pp primma pappa ...je vynikajuca co sa tyj´ka vsetkeho aj udrzby az mu je luto ze ju uz nebudeme potrebovat.....od cca 3-4 mesiacov som ho tam supla ked bolo treba sa osprsit a teraz mame dva roky a stale je dobra da sa s nou dobre manipulovat vsade nosit nos uper a potah aj v lete nelepivy vyborny 😉 😉

zuzujo
26. jan 2009

Ahoj, poradte prosim plastovu stolicku, kde sa da stelovat opierka noh? Hladam nieco do maxi 3 tisic...zatial som nasla iba Graco tea time ale tam su iba 2 polohy. Nemate s nou niektora zkusenost?

ooxy
26. jan 2009

ahoj zuzujo...aj na chicco polly sa da stelovat opierka noh...u nas stoji ta stolicka okolo 5000skk...ale viem ti poradit cesky internetovy obchod, kde ju maju teraz za 97.15 euro... dovezu az domov...nad cca 13 tis skk nemusis platit postovne, to je kolo 400 skk inak...
ja som tie stolicky objednala pre nase dvojcata...aj s postovnym sa mi to oplatilo

soficianna
26. jan 2009

http://www.cam-neonato-velkoobchod.com/store/go...

anesim, tato stolicka, ale pod nazvom babypoint bola minuleho roku stiahnuta z trhu, lebo patrila medzi nebezpecne vyrobky, nakolko pri testoch pri zatazeni po stranach nevydrzala a prevratila sa. Takto by dieta mohlo prist lahko k urazu.
Vsetci, ktori si tuto stolicku zadovazili maly narok na vratenie penazi a bolo potrebne ju vratit do obchodov spat k vyrobcovi.
Takze tie klasicke stvorcove konstrukcie stoliciek nemaju taku pevnu stabilitu pri zatazeni po stranach ako je to pri plastovych konstrukciach s obratenym "V".
Preto sa lahko moze stat pri takych nestabilnych stolickach, ked sa dieta prilis nahne po niecom,pripadne sa bude chciet postavit v stolicke, tak poleti aj so stolickou. Aj ked v stolicke sa samozrejme nema stat a dieta ma byt pod Vasim dohladom, ale u deti clovek nikdy nevie.
Takze urcite by som neriskovala kupovat nestabilnu a nekvalitne prevedu stolicku - aby ziadne ostre plastove a ine suciastky netrcali na stolicke, aby vsetky taketo veci boli zaoblene, riadne kryte a neprekazali v riadnom uzivani deti. Aj stolicky, pri ktorych sa tazko dieta "vsadi" do stolicky povazujem za prekazku a nekvalitne prevedeny tovar.

zuzana581
26. jan 2009

Ahojte. Mi máme drevenú stoličku čo je po rozložení stolček a stolička a využívame ju denne už skoro 4 roky. Velmi som s ňou spokojná, akurát musíme ísť dokúpiť nahradný sedák do nej, lebo tento nám popraskal.

tessie
29. jan 2009

ahojte, tak my sme sa nakoniec rozhodli pre Chicco Polly 2v1. Je krásna, dokonca dostala aj nejaké ocenenia. A presne ako tu už písalo pár báb, objednala som ju aj ja z Čiech, je to neporovnateľná cena... U nás stojí 5000,- v Čechách ma vyšla kolekcia 2009 okolo 3300,- !!! Myslím, že je to riadny rozdiel.

AK niekto by chcel takú stoličku, tak aj moja jedna kamoška ju ešte chce, a je super, ak sa spojí viac báb, ušetríte na poštovnom, ja som to tiež takto urobila s jednou babou a už sme to platili, tak sa nemohla kamoška pridať k našej objednávke, bolo neskoro. Je to škoda, lebo sme mohli mať poštovné úplne zadara (nad 8000,- je poštovné zadarmo). Stoličky sú na stránke www.detskyraj.cz ak budete mať záujem sa spojiť a ušetriť 400czk za poštovné, dajte mi do IP, dám vám kontakt na moju kamošku, môžte si to objednať spolu...

Pekný deň

zojina
29. jan 2009

Ahojte my maem pp prima papa a jsem moc spokojena ,a cenove ja ji teda koupila asi za 100euro což si myslím že jde

mkr
29. jan 2009

máme taky dřevěnou a je supr 🙂, jinak jsem vyzkoušela i obyčejnou z ikey a není špatná je i za dobrou cenu 🙂

sassi
29. jan 2009

ja mam z IKEA, používame od 6. mes a som maxi-spokojna ... za tu cenu je super, a využívame nonstop, ešte aj dovolenku sme ju poskladali do kufra 😀

sassi
29. jan 2009

pri dcere som mala drevenu (ten typ čo sa rozloží na stoličku a stolček) ale nebola som velmi spokojna, nebola až taká stabilná, sedák cely popraskal, dieťa v nej mohlo sedieť, až ked sedelo uplne stabilne ... stála 2x viac ako IKEAcka a ta sa mi páči ovela viac (do tej som mala aj nafukovaciu zmenšujucu vložku).

tobi08
31. jan 2009

Kočky, má niekto stoličku Baby point?

astrane
1. feb 2009

Taky máme Ikeu plastovou.A byli jsme spokojení-hlavně s cenou,ta je bezkonkurenční 🙂 A letos dělají ještě červený a modrý,my máme tu bílou...

miracle
6. feb 2009

Ahojte,

mate niekto skusenosti s tymi "mini" stolickami, ktore sa len pripevnia na normalne stolicky?

beruska2x
7. feb 2009

my mame doma Fabulu a ted jsme k babicce poridili Chipollino Bueno a je fajn taky 😉 neni polohovaci a tak ale stabilni super a na vikendy staci 😎

question
8. feb 2009

ahojte..ja nemam sajnu,aku stolicku budem objednavat,bo sa vobec neviem rozhodnut..pomoooc 😀

denisab32
9. feb 2009

question
Skús sa pozrieť na toto, celkom ma oslovila filozofia:
http://www.stokke.com/sk-sk/

Osobnú skúsenosť mám s Peg-Pérego PRIMA PAPPA DINNER http://www.babymarket.sk/new.php?file=1124435.jpg, spokojnosť veľká 😉 Babypoint Fábula je taká lacnejšia kópia, ale zatiaľ som nepočula na ňu nič negatívne....

gabka32
9. feb 2009

question my jsme se rozhodovali mezi chicco polly,fabulou a babypoint galileo, ale raději jsme se na ně šli podívat do obchodu a nakonec se rozhodli pro Fabulu a jsme spokojení. naši si koupili od sousedky obyč.dřevěnou, protože už 1xtýdně hlídají, ale doma bych ji nechtěla - i když je to klasika 😉 a my na ní vyrostli, tak raději mám polohovací židličku, ke můžu dcerkou zapnout pásy.

alusha
9. feb 2009

my mame babydesign PEPE a tiez velka spokojnost 😀

soficianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja5
12. feb 2009

ahojte viaceré píšete že máte stoličku z ikei ale, ktorá je tá dobrá lebo majú dva druhy ak by ste vedeli poslať typ alebo obrázok bola by som vďačná ďakujem. 😀

agness02
12. feb 2009

ahojky maja5, myslím, že většinou tu holky mají tuhle stoličku:
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/4014...
my máme taky z IKEI, ale dřevěnou guliver, ale v katalogu už jsem ji nenašla, jsem s ní také moc spokojená 😉

beruska2x
12. feb 2009

kdyz ja myslim ze je Ikea fajn ale tak na vikendy nebo k babicce ale na kazdy den si myslim ze je lepsi s polohovanim, kdyz si ji muzes zvysit/snizit, ditko sklopit a tak....

helenkaa
12. feb 2009

my taky máme bílou z IKEA a je super, neměnila bych.často i cestujeme a kamkoli si ji sebou převezu díky skladnosti 😉

kalerat
12. feb 2009

My máme židličku od fisher price, tu z ikea bych koupila na chatu