Detská stolička na papanie. Akú vybrať?

julkaxxx
13. apr 2007

Ahojte, práve vyberám stoličku, kde bude drobec papať. Je ich strašne veľa a stoja od 700 do 5000. Čo si treba všímať na takej stoličke? Poraďte značku s ktorou ste spokojné, prosím. nechcela by som to vyberať tak dlho ako kočík - asi 2 mesiace, nemám na to čas. Máte niekto skúsenosti so stoličkou z Ikey - obyčajná biela? Dakujem za každú radu

rozinka11
7. nov 2014

Ahojte , ja som kupovala síce obyčajnú ale super stoličku na papanie..Loreli Candy. Je pevná, masívna a zaberá málo miesta, čo bolo pre nás dôležité, keďže máme malú kuchynku. Poťah je na nej odnímateľný a prateľný. Sme s ňou veľmi spokojní. Kupovali sme ju na http://www.biboc.eu/produkty/207/lorelli-candy
Dokonca sme mali poštovné zadarmo 😉

andromedia
26. nov 2014

Prosím vás nemáte skúsenosť s touto stoličkou?

makinom
19. jún 2015

@upam Ahoj, trochu po termíne ale...ako ste spokojní s tou stoličkou Herlag tipp topp comfort? Odporúčali by ste ju? Koľko stála? Mala by som o ňu asi záujem, tak zbieram info, ale na SK o nej veľa nepíšu :(

aicha15
19. jún 2015

my sme kupovali drevenú v kik a sme spokojni je prakticka neskor sa da pouzit ako stolicka a stolik

ruthike
19. jún 2015

Mybsme najprv kupili cossato za takmer 100 eur, cistenie bola hroza, a este k tomu praskla, vratili sme ju bez problemov. Kupili ikeacku, milujem, najlepsia kupa

okataivana
19. jún 2015

aj ja sa priklanam k nazoru - ikea najlepsia aka len moze byt, cista udrzba, pultík možno lahko umyt.
super vyber...

upam
7. júl 2015

@makinom ano velmi spokojni dobre sa udrzuje coho som sa bala najviac oproti plastom ale normalne mokra hubka alebo ked najhorsie nakratko pod vodovod teraz uz je mala vacsia moze jest v nej pri stole alebo jej tacku zasrobujem len na jednej strane drzi aj tak.. masivne kvalitne prevedenie.. my sme kupovali vo Viedni v Babywalz ale najdes asi aj na Amazone alebo pod. platili sme ca 130E teraz je tam aj akcia http://www.baby-walz.at/HERLAG-Hochstuhl-Tipp-T... kupovali sme aj vankusik http://www.baby-walz.at/HERLAG-Sitzverkleinerer... tiez sa dobre utiera zatial som ani nejak moc necistila

makinom
7. júl 2015

@upam ďakujem za info
Už pozerám nejaké používané v dobrom stave, nová mi príde strašne drahá ☹
ale teším sa už na ňu, a že je fajn na udržiavanie 🙂
ešte raz ďakujem

upam
7. júl 2015

ja som dlho hladala chcela som nieco co nie je len na rok pouzivania a potom haraburda co zavadza preto som volila drevenu "rastucu" stolicku a nie plastove ktore su sice lacne ale potom ak nemate komu dat v rodine zavadzaju doma lebo aj tu na koniku je ich strasna kopa ved co s tym potom... pocitam ze mala si este bude na tejto rastucej pisat ulohy :D... podla mna to bola dobra investicia dobre recenzie aj bezpecnost a hlavne je tam vec co nemavaju ine stolicky posuvne operadlo aj dopredu dozadu pre rozne velke deti co je dolezite lebo mala ked bola babo nemohla sa opriet tak aby aj mala pekne nozicky dole ako maju byt ked sme niekde vonku jedli tak sa v stolickach vselijak zalamovala hrbila alebo jej trcali nozky a nemohla ich dat dole alebo nedosiahla dobre na tacku a podobne

makinom
7. júl 2015

@upam presne kvôli týmto požiadavkám ju chcem. Je drevená, stabilná, pekná a na dlho. Vraj nosnosť 80 kg!!! Bude sa dať použiť na mnoho spôsobov...z tohto pohľadu nie je 130 E veľa, ale...
som rada že máte pozitívnu skúsenosť, takto som o tej ešte viac presvedčená.

upam
7. júl 2015

@makinom a aj spat sa na nej da :D

makinom
8. júl 2015

@upam jééééééééé zlatá je!!! úžasná fotka.
A ja som si myslela, že ak už nebude tá stolička dobrá na sedenie, bude z nej dobrý stojan na kvety : ), ale na spánok som nepomyslela : ) ...deti nás učia možnostiam využitia 🙂

terka1607
8. júl 2015

Ja môžem odporučiť stoličku coto baby star, dá sa rozložiť na stoličku a stolík, možnosť polohovania, dva pultíky, poťah sa super čistí. Máme ešte u mojej mamky jednu stoličku, takú obyčajnú a malá v nej vymýšľa, nechce tam byť a v tej čo máme doma krásne sedí, nevrtí sa a pekne ju nakŕmim 🙂

lenkuch
7. aug 2015

@westy369 ahoj prosim ta vies kde zohnam tu CAM istante stolicku? dakujem krasne do ip

makinom
7. aug 2015

ja veru neviem, zaujímala som sa iba o drevené stoličky, ...s týmto nepomôžem. 😖

ziza55
13. aug 2015

@lenkuch
@westy369 baby ako ste spokojne s tou CAM instante stolickou..rozmyslam nad jej kupou alebo este peg perego prima pappa

westy369
13. aug 2015

@ziza55 my sme velmi spokojni! Pre dcerku ju pouzivame od narodenia. Je v nej vyborna obojstranna (bavlna/frote) novorodenecka vlozka, pekne hracky na hrazde, prakticky pultik zlozeny dvoch casti (vrchna priesvitna tacka+spodna), je stabilna, ale trosku robustnejsia aj po zlozeni (ale je to v pohode 🙂), pevne 5-bodove bezp.pasy. Prakticky je aj kosik na hracky. Ak Ta este nieco zaujima, pytaj sa 🙂

lenkuch
18. aug 2015

@westy369 dakujem ti krasne za odpoved, my sme ju teraz kupili do daru znamym, ale trosku ma zarazil fakt, ze ked sme ju skladali ta hrazdicka nad bola velmi pekna ale nedala sa nam stabilne pripnut, je na to nejaky "grif" alebo je tam tak navolno ....?dakujem ti pekne

westy369
18. aug 2015

@lenkuch nemala by byt volna ☹ Da sa pripnut zvonku zboku na opierky ruk (ak nie je pripevneny pultik) alebo na drzadla. Ale na oboch miestach drzi pevne-na hrazdicke je na kazdej strane jeden zubok, kt.musi zapasovat do otvorov na opierkach/drzadlach. Da sa len hybat s oblukom k babatku a od babatka.

ollski
20. aug 2015

@stanka_s ahoj, chcela by som spytat na zopa drevenu vysoku stolicku 😉 nakolko nemozem prist na chut tym velkym plastovym...krsniatku sa v nej paci?? nas ma 7 mesiasov 😉....

stanka_s
23. aug 2015

@ollski ahoj, malemu sa v stolicke paci, stale v nej papa a aj rodicom sa paci lebo "plastak" by im do moderneho domu velmi nesadol, takze im uplne vyhovuje po kazdej stranke 🙂.

ollski
23. aug 2015

@stanka_s dakujem 😉!! uz je objednana, coskoro by mala prist, tak sa moc tesime 😵 😵 😵

stanka_s
23. aug 2015

@ollski verim, ze budete spokojni ;) potom napis. Pekny vecer

pepka123
27. nov 2015

@smallkate kde si kúpila tú stoličku aj ja ju chcem.

rebecka_burs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz