Detská stolička na papanie. Akú vybrať?

julkaxxx
13. apr 2007

Ahojte, práve vyberám stoličku, kde bude drobec papať. Je ich strašne veľa a stoja od 700 do 5000. Čo si treba všímať na takej stoličke? Poraďte značku s ktorou ste spokojné, prosím. nechcela by som to vyberať tak dlho ako kočík - asi 2 mesiace, nemám na to čas. Máte niekto skúsenosti so stoličkou z Ikey - obyčajná biela? Dakujem za každú radu

pandula
19. júl 2011

@zrzulka ahoj aj nam sa to tak trha. polsky smejd. ako ste dopadli ??? kupili ste niekedy ten potah niekde?? ja mam velku dilemu z nej pisem teraz o stolicke pepe. tvoj prispevok je z 2010 ooops dufam ze sem este chodis

zrzulka
19. júl 2011

jasne chodim:O))) potah sme nakoniec nezhanali, stolicku sme podarovali. kupili sme taku co sa da primontovat ku klasickej stolicke a tu vyuziva aj nas druhorodeny. Pri nom som po skusenosti s pepe stolickou uz nevymyslala. Aspon nam nezavadzia v kuchyni, cize to ma aj vyhody 😉

meryska
26. júl 2011

@vejinka ahoj, tiez uvazujem o Fabule len sa bojim ci je dost pevna a priestranna lebo nas maly papkac ma 4,5mesiaca a cez 11kg

vejinka
26. júl 2011

@meryska je stabilna a pevna 15 kilovy syn sa tam zmestil ako 2,5 rocny.potom tam siel 10kilovy syn a stolicka drzi v pohode.takze podla mna nebudes mat problem.aj ked ma teraz napadlo ze je vlastne do 15 kil ale to mas kazdu stolicku vysoku do 15.rozhodnutie je na tebe.

bertica.h
26. júl 2011

máme z Ikea stoličku antilop a sme moc spokojní.kupili sm ek nemu pultík,takže super.len sa trochu blbo prenáša.malá má 2roky a stále v nej je

pixie1
17. okt 2011

ahoj kočky, má niektorá z vás skúsenosti s rastúcou drevenou stoličkou Hauck Alfa? ste spokojné? prosím dajte vedieť, neviem nájsť žiadne recenzie na túto stoličku. Ďakujeeem 🙂

li_la
17. okt 2011

Ja mám stoličku Polly od Chicca a som maximálne spokojná s komplet celou stoličkou. S pultíkom, s podložkou, s trakmi, so samoobslužným pultíkom. Je síce veľké, ale keď sa zloží, vôbec nezaberá veľa miesta a to nemáme až takú veľkú kuchyňu.

felicita2
25. nov 2011

Ahojte, nema niekto skusenost so stolickou
KID 4Baby http://www.maderna.sk/katalog/product/7701/
alebo PEPE http://www.maderna.sk/katalog/product/7848/
Ktora z tychto dvoch je lepsia ?
Dakujem

moma
27. nov 2011

Ahojte, nemáte niekto drevenú stoličku Safari KLUPS?
http://www.maderna.sk/katalog/product/8753/
Využili ste ju?

adus
7. dec 2011

Ahojte, tiež uvažujeme o novej stoličke Chicco, mala ma uz 4,5 mesiaca. Neviete mi poradiť, ktora je lepsia, Polly alebo Magic? Vdaka.

lenka_da
8. dec 2011

@adus My sme kupili Polly. Myslim, ze je to otazka vkusu, mne pripadala polly taka robustnejsia, mala som z nej lepsi pocit. Inak, tiez sa da sklopit takmer az do lahu, pisu, ze je vhodna od 4 mesiacov, ked este nevie babo sediet. Toto som velmi ocenila pri dalsom dietati, hoci som 6 mesiacov len kojila. Nakolko mam rozdiel medzi detmi 2 roky, ked mi maly plakal a ja som potrebovala v kuchyni nieco urobit alebo dat jest starsej dcerke, tak som ho fukla do stolicky, zaklapla tacku a bol klud 🙂 samozrejme, cely cas som bola s nim. Myslim, ze obe su dobre, mne bola polly sympatickejsia. Mimo temy - bola strasne draha ale nelutujem, kupila by som ju znovu. 😉

adus
8. dec 2011

@lenka_da Vdaka Lenka. Dnes som bola obe pozriet "naživo" v predajni. Asi tiez kupime Polly, aj mne sa viac pozdava. Len sa obavam, dokedy nam vydrzi, ked uvadzaju, ze je do 3 rokov / 15kg. Malá ma 4,5 mesiaca a uz teraz vazi 8,4kg. 😉

lenka_da
8. dec 2011

@adus v pohode, myslim, ze udrzi ovela viac, nez 15 kg 🙂 inak, je fakt skvela 🙂

lenka_da
8. dec 2011

@adus inak, moj syn ma 15 mesiacov a 13,5 kg 😀 a dcerka 3r+3mesiace a ma 15,5 kg. A slecinka doteraz sedava v stolicke, najma vtedy, ked robi nejaku cinnost nebezpecnu pre braceka (plastelina, farby atd), takze ja na tuto stolicku nedam dopustit, je stabilna aj ked nou obaja lomcuju a ma prepracovane detaily, co ulahcuju zivot, paci sa mi aj ta polohovatelna opierka na nohy, aj to, ze sa pomerne lahko "vyzlieka" aj tie sklapacie opierky na ruky a vobec, je super. Akurat ten drziak na napoje, co sa da nakliknut na nohu stolicky vobec nepouzivame, zabera to dost miesta. A v tej sietke vzadu mavame koooopec podbradnikov 😀

hojda
8. dec 2011

Pozor Polly měla nějaký problém se stabilitou v Dtestu.

vierkasteffi
8. dec 2011

aj vám sa dieťa šmýka v stoličke na papanie mne sa stále šucha dole 😖

zuziq8
8. dec 2011

@vierkasteffi my mame peg perego - prima pappa duplo a mala sa nesmyka. kedze dcerka je malinka tak sme kupilli tuto stolicku s vnutornou vlozkou, + ma zarazku medzi nozkami, takze 100% spokojnost 🙂

adus
9. dec 2011

@hojda Kedze ide o plateny pristup na Dtest, asi nezistim, aky problem ide. 🙄

hojda
9. dec 2011

@adus Občas se povede ho tu od někoho získat.

darla27
11. dec 2011

Ahojte 🙂
Chcem kupit stolicku na jedenie pre nasu malinku, ale neviem sa rozhodnut, ci sa oplati investovat
100€ a viac, alebo staci nejaka lacnejsia. Je rozdiel v plastovych stolickach aj iny nez v cene? 😕
Zaujimalo by ma, aky je rozdiel v stolickach od peg perega prima pappa duplo a prima pappa dinner.
Z lacnejsich sa mi pozdava fabula a baby design peppe. Mate niektoru? Vdaka! 🙂

kokorunecka
11. dec 2011

Máte niekto skúsenosť, prosíííím?
http://www.maderna.sk/katalog/product/8753/

moma
12. dec 2011

@kokorunecka používame ju asi týždeň, a malej sa v nej páči, pekne sedí a papá 🙂
Len mám obavy, že keď bude trošku väčšia, či si nenájde spôsob ako z nej vyliezť, potom budem musieť doriešiť nejaké popruhy, keďže táto stolička ich nemá.
Ale zatiaľ sme spokojní.

kokorunecka
12. dec 2011

@moma Aha,aha... Ďakujem 🙂
Ja som videla, že si tu písala či náhodou niekto nepoužíva dlhšie,ale aj tebe sa všetci ozvali 😀
No som teda zvedavá aj keď nejaký ten piatok sa používať nebude, keďže eštelen idem rodiť 😀
Ďakujem ti ešte raz na info 🙂

moma
12. dec 2011

@kokorunecka veru nemala som žiadne odporúčania... Ešte máš čas na stoličku, dovtedy ju poriadne odskúšame a potom dám info 🙂

janka79
12. dec 2011

my sme pouzivali http://www.ikea.com/sk/sk/search/?query=antilop
nam sa osvedcila

kokorunecka
12. dec 2011

@moma Budem rada, ak si nájdeš potom čas a dáš vedieť 🙂

ejuska79
12. dec 2011

my mame Jane Activa Evo..je polohovatelna a da sa rozobrat na stolicku a stolcek a tiez je stabilna...nevyhodou je cistenie...ked chces vyprat potah, treba skoro cele rozobrat a to mi lezie na nervy...ja to sice po kazdom papani umyvam, ak to zaspini, no ale aj tak, treba to vyprat...ten potah je taky latkovy, ako na kocikoch, nie gumovy, ze utries a je..takze to je nevyhoda, inak som spokojna...

vianne
17. dec 2011

mate niekto skusenost s rastucou stolickou od CALOUNICTVI ANDRYSIK z Brna?
http://www.a-calounictvi.cz/rostouci-detska-zid...
stoji 50-55 eur, je teda lacnejsia oproti stolickam od Stokke, Storchenmuhle, Geuther a pod..

danielami
17. dec 2011

rozmýšľame nad kúpou stoličky PINTA. Máte s ňou niekto skúsenosti?