Detská stolička na papanie. Akú vybrať?

julkaxxx
13. apr 2007

Ahojte, práve vyberám stoličku, kde bude drobec papať. Je ich strašne veľa a stoja od 700 do 5000. Čo si treba všímať na takej stoličke? Poraďte značku s ktorou ste spokojné, prosím. nechcela by som to vyberať tak dlho ako kočík - asi 2 mesiace, nemám na to čas. Máte niekto skúsenosti so stoličkou z Ikey - obyčajná biela? Dakujem za každú radu

pepiminarik
19. dec 2011

@zuziq8 musim suhlasit so zuziq8. ked som videla v predajni tuto a porovnavala s inymi modelmi, prima pappa ma presvedcila aj svojou skvelou stabilitou. dokonca ju mali vylozenu na takom podstavci, z ktoreho kusok pretrcala a aj tak stala perfektne. aj stoji 🙂 a to sa v nej ine kusky vystrajaju.

zuziq8
19. dec 2011

@pepiminarik presne tak, mna presvedcila najma ta stabilita, pretoze nasa mala je taky certik a do inych by som sa ju bala posadit... 🙂

pepiminarik
19. dec 2011

🙂 ze. a veru, pri nasich malych vymyselnikoch treba na to obzvlast mysliet. 😉

livsa
31. jan 2012

Ahojte, tiež pomaly riešim stoličku na jedenie. Rada by som sa spýtala tých, ktoré máte rastúce stoličky, od akého veku tam dieťatko môže byť. A ktorí výrobcovia ich ponúkajú? Zatiaľ viem o Stokke, Hauck, Jitro. Vopred dík za ďalšie tipy, prípadne aj odporúčania.

zuzka17
28. máj 2012

@felicita2 ahoj chcem sa opýtať na tie stoličky na kŕmenie. Kúpila si nejakú z tých dvoch? pretože aj ja sa rozhodujem medzi tými dvoma? a si spokojná? ďakujem

felicita2
30. máj 2012

@zuzka17 ahoj, kupili sme najprv tu 4 baby Kid, ale na druhy den sme ich boli vymenit, lebo sa nam zdali take nekvalitne aj to polohovanie niejak cudne islo, zasekavalo sa- to su polske vyrobky, takze kvalita nic moc, hoci vyzeraju velmi pekne, Doplatili sme par eur navyse - nie vela a kupili sme stolicky Zoppa od ceskeho vyrobcu, zatial su v pohode ani tie potahy sa netrhaju nic a ti moji su riadne sidla, takze som celkom spokojna hoci to tiez nieje prva liga, ale za tie peniaze sa da.http://www.maderna.sk/katalog/product/6129/ Od zoppy sme kupili aj autosedacky carrera. Snad som pomohla.

zuzka17
31. máj 2012

@felicita2 dakujem pekne urcite si velmi pomohla, tak objednam aj ja tuto. dakujem pekne

vbrnka
31. máj 2012

@livsa ahoj..sice uz mozno neaktualne ale rastuce su super lebo su od mala maleho..napr stokke ma aj nastavec pre novorodencov ale vacsinou to vyjde ze od vtedy ked vie sediet tak uz tam moze byt 🙂

babenqa
20. sep 2012

Nam sa velmi osvedcila stolicka CHicco Jazzy , mala sa v nej citi ako ryba vo vode 🙂 je polohovatelna a spratna 🙂)) a myslim si, ze aj dost poohodlna , pretoze na to aka je nasa mala sinterka , nema problem v nej posediet a vyhrat sa 🙂)

babenqa
20. sep 2012

Nam sa velmi osvedcila stolicka CHicco Jazzy , mala sa v nej citi ako ryba vo vode je polohovatelna a spratna )) a myslim si, ze aj dost poohodlna , pretoze na to aka je nasa mala sinterka , nema problem v nej posediet a vyhrat sa )

walir
16. okt 2012

PROSIM DOST SURNE, AKU MAME KUPIT DREVENU KLASICKU ALEBO TAKU MODERNEJSIU ??o cenu ani tak nejde skor o praktickost a pohodlie pre nasu malu 🙂 dakujem

kiakocikovsvet
28. okt 2012

@walir ja doporučujem plastovú, polohovateľnú, nová kolekcie ponúka stoličky, ktoré si neskôr rozložíte na stôl a stoličku

anjelicek26
28. okt 2012

@walir - zavisi od veku, drevenu stolicku typu tripp trapp od stokke ma dieta do 6 rokov veku, mozno aj dlhsie, ona rastie s dietatom.... ale pre babo, co poriadne nesedi, teda na prve prikrmy to nie je.... ale na to ti staci aj lehatko... rozhodnut sa musis sam, mne tie plastove monstra nikdy poriadne nevonali, mali sme ju sice prechodne oba razy, ale rychlo mi sli z domu, zaberalo to strasne vela miesta v kuchyni..

walir
31. okt 2012

dakujem krasne 🙂))

wendy_
31. okt 2012

Stokke tripp trapp a nebo jitro. Poradte prosim. Je v nich vubec nejaky rozdil? Krome toho, ze stokke je asi original a jitro jeho kopie. Diky za odpovedi.

lullu2
2. nov 2012

A nemate niekto skusenosti so stoličkou coto baby stars?

nat28
5. nov 2012

Ludia existuje drevena stolicka ktora sa da vyskovo nastavovat? Tie co som ja nasla sa nedaju a to mi je na figu taka stolicka. Plastove mi prilis nevonaju. Idealna stolicka by bola drevena, vyskovo nastavitelna s pultikom ktory sa ale da odstranit v pripade ze by som malu chcela dat k stolu. Mate niekto taku stolicku?

dosa
5. nov 2012

@nat28 jasne, mame take pre obe deti uz od malicka a sme s nimi spokojni nadmieru. pekne ladia ku kuchyni, ziadna plastova opacha: http://www.stolicka.net/

vierkasteffi1
5. nov 2012

ja mám plastovu primi sogmi da sa polohovať a má kolieska som maximálne spokojná, stolička by mala byť hlavne s pevnejšou konštrukciou 😉

pallacinka
5. nov 2012

@nat28 My ju mame, v cervenej farbe.

nat28
5. nov 2012

@pallacinka a si spokojna? Ked tam nie je pultik ale len ta zabrana uzka ci ako to mam nazvat, vies ju prirazit k stolu aby babo jedlo zo stola?

olusenka
5. nov 2012

@nat28 takových je spousta. My budeme kupovat asi Jitro. Stačí zadat do vyhledávače "rostoucí židle" a "vyplivne" jich to mraky: zmiňovanou Jitro, Tripp Trapp od švédské firmy Stokke, Klára, Hauck Beta nebo Alpha, různé židličky značky Geuther, židle Filou, židle Swing atd. atd.

pallacinka
5. nov 2012

@nat28 Spokojna som, je naozaj skvela. My ju mame teraz aj s pultikom, no chcem ho dat uz prec a dam prec asi aj ten maly pultik a tak ju prisuniem k stolu. Ide to aj s tym malym pultikom no ak sa dobre pamatam tak ten je o nieco vyssie ako stol a zavadza pri papani. No zalezi asi aky vysoky mate stol a ako mas nastavenu stolicku, musim sa s tym pohrat.

nat28
6. nov 2012

Kocky este otazocka. Muz ma nahovara na plastovu stolicku, konkretne Peg Perego Diner, ale nosnost maju vsetky plastaky len do 15kg. Do akeho veku ste plastovu vyuzili? Dcerka ma totiz 8 mesiacov a uz ma 10kg. Ja som naklonena skor drevenej

dosa
6. nov 2012

@nat28 to mas ako kocik, do cca troch rokov. neskor uz deti tak nepriberaju ako prvy rok. das za to 120 € a mas to len na tri roky a potom das dieta na velku stolicku? budes jej podkladat vankuse aby nemala bradu na stole, alebo zase riesit nejaku inu nahradu...

tinkazilina
6. nov 2012

ak by ste niektorá mala záujem, ponúkam na predaj super jedálenskú stoličku, ktorá je výškovo nastaviteľná, pohovateľná, odnímací pultík, pevná konštrukcia, 2 zadné kolieska s brzdou, košík na hračky. Je super. Pozrite môj inzerát

nat28
6. nov 2012

@dosa no ved toto. Ja som urcite za drevenu co rastie s dietatom. To len muz zas daco vymysla 😀

kasvo
19. dec 2012

@pallacinka prosim ta ako odkedy mate tuto stolicku? Celkom sa mi pozdava do buducna, no teraz je este na nu asi priskoro... Na stranke pisu od 6 mesiacov, je to vsak vhodne ked este maly nesedi?