Detská stolička na papanie. Akú vybrať?

julkaxxx
13. apr 2007

Ahojte, práve vyberám stoličku, kde bude drobec papať. Je ich strašne veľa a stoja od 700 do 5000. Čo si treba všímať na takej stoličke? Poraďte značku s ktorou ste spokojné, prosím. nechcela by som to vyberať tak dlho ako kočík - asi 2 mesiace, nemám na to čas. Máte niekto skúsenosti so stoličkou z Ikey - obyčajná biela? Dakujem za každú radu

zuzi26
28. aug 2010

hladala som kontakt na mimibazare a nenasla som nic - ako mam hladat?
tiez by sa mi zisiel novy potah...

pikusa
28. aug 2010
zuzi26
28. aug 2010

jaaaj ale to je len bavlna, ja som skor myslela cely novy plastovy potah na stolicku Peg perego...myslite ze sa da kupit nahradny original?

dosa
28. aug 2010

@zuzi26 - nasla by som na nete dovozcu. ako nahradny diel sa to urcite da kupit...

kacka.l
28. aug 2010

Zuzi, tady šijou paní plastové potahy. 🙂
Myslím, že jaké énáhradní díl to bude mooc drahé. 🙂 Ale třeba ne.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27991798&tab=0

zuzi26
29. aug 2010

kacka dakujem velmi, to vyuzijeme 🙂

blanka.k
29. aug 2010

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s těmito židličkami?
Případně uvítám tipy na jiné podobného "designu" - kovová konstrukce, omyvatelelný potah (kůže, koženka,....), černá nebo červená (bez kytiček, srdíček a jiných blbostí), bezpečnostní pásy , aby se tam přídpaně vešlo i tlustší dítě. nemusí mít polohování, židlička bude využívána pouze k jídlu, žádné hraní , uspávání atd... 😉

magic08
13. sep 2010

ahoj, viete mi niekto poradít, alebo poskytnut recenzie na detsku stolicku? neviem sa rozhodnut medzi NEONATO MULTIPLO, CAM CAMPIONE a PRIMALUX (farba) MARKAS.
Nemal niekto niektoru s tychto stoliciek, kto by mi poskytol nejku recenziu? akosi neviem najst na nete recenzie k tymto stolickam... dakujem

nya
5. nov 2010

Ahojte,

rozmyslam nad stolickou Peg perego Tatamia, ale zda sa mi velmi draha.
Poznate este nejaku stolicku s podobnymi fukciami? Myslim hlavne to, ze je to aj hojdacka aj stolicka.

katarina.banska
18. nov 2010

ahojte,
rozhodujem sa medzi znackou DEMA a Patron. Prosim, ktoru by ste mi odporucili? Alebo s ktorou mate dobre skusenosti? Nechcem drevenu, aby sa dala polohovat a aby stala do 100 eur. dakujem

nicolo
18. nov 2010

ahoj ja som mala peg perego a bola som velmi spokojna ,kupila som ju tu na mk a este som ju aj predala a dotycna maminka je tiez velmi spokojna 🙂 opdorucam pp

tonko_babymarket
19. nov 2010

@katarina.banska
Ak si rozhodnutá ísť do plastovej stoličky, odporúčam ti tiež PP Prima pappu, roydiel v cene medzi tými, čo si spomenula už nie je až taký veľmý a kvalitou je PP lepšia.

Skús sa pozrieť aj na túto: http://www.stokke.com/en-sk/ - je síce drahšia, ale vydrží aj dlhšie 😉

lucinenka001
29. nov 2010

@tonko_babymarket
Ahoj Tono,

prosim Ta, ktoru stolicku znacky Chicco odporucate? Alebo ktoru ine znacky by ste odporucili? Cena do 100Eur. Samozrejme hlavne potach na stolicke nech je kvalitny, pohodlne operadlo + samozrejme dalsie finckie co ma mat stolicka. A nech nie je velmi velka, tazka. 🙂

Najde sa nejaka? Dakujem vopred za radu 🙂

Pekny den
Lucia

adryk
18. dec 2010
brusnica1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angel78
8. jan 2011

ahojte, mam na predaj stolicku antilop z ikea, pouzivanu len u rodicov na krmenie za 9 eur aj so stolikom http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0006... velku stolicku l.rossi http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S... za 40 eur🙂 v zachovalom stave, ak by ste mali zaujem🙂 aj ako nahrada ako sme to pouzivali my jedna doma a jedna u rodicov🙂 prislo to vhod🙂

zfidorka
29. jan 2011

ahojte, kto mate hauck alpha stolicku ako ste s nou spokojne? mne sa zda priestor medzi operadlom a prednou opierkou dost uzky (tazko sa tam dieta vklada a vybera)...

lenka0283
10. júl 2011

ahojte vyberam stolicku pre malu najskor som chcela velku stabilnu a znackovu ale ako tu citam, rozmyslam nad tou z ikea len sa chcem opytat do kolko rokov dietata ste ju pouzivali a ci sa k nej da kupit aj pultik na jedenie.dakujem 🙂

morgan
11. júl 2011

@lenka0283 syn v ní ještě sedává a je mu 2,5 roku 😀, pultík se k tomu koupit dá 😉

lenka0283
11. júl 2011

@morgan dakujem hned tento tzyden idem pre nu 🙂

11adelka
11. júl 2011

@lenka0283 Dobrý den, podle mého je ta židlička z Ikea dost uzoučká. Máme ji u babičky a když tam chci posadit dceru tak celkem se židličkou bojuji. 😒 Doma máme Židle Polly od Chicca a jsem naprosto spokojená. 🙂 Má pultík a je to takové křesílko. Dcera ji zbožňuje.

berus222
12. júl 2011

@lenka0283 aj nas v nej este teraz jedava a to ma 15 kg a skoro meter. pultik sa da dokupit

vejinka
12. júl 2011

ahojte my mame fabulu a maximalna spokojnost.da sa polohovat cize uz od 3m do cca 2,5 roka.mozno aj do troch ale druhy syn uz na nu netrpezlivo cakal tak starsi musel na velku stolicku.ma aj pultiky.jeden na hranie druhy na papanie.odkladaci priestor na hracky.

luciferova
12. júl 2011

@lenka0283 ja som dlho vyberala stolicku na papanie, chcela som aj trip trap aj pp bolo v hre ked zrazu mi kamoska ponukla antilopu z ikea. No lepsiu som mat nemohla 😉 je ozaj super a ta cena...😉 a ako vravim, bola som pripravena zacvakat viac 😉

luciferova
12. júl 2011

@lenka0283 pozeram ale, ze tvoja mala este nema ani pol roka...ak ti este pevne nesedi, tak asi to este nebude dobra volba (my sme zacali prikrmovat v 6m a stolicku sme vyfasovali tak po 2tt, dovtedy sme krmili na lolenach alebo v autosedacke 😉

tonko_babymarket
12. júl 2011

@11adelka
@luciferova
Adelka súhlasím s tebou a okrem toho jedálenská stolička by mala mať aj podperu nožičiek pre správny vývoj chrbtice, čo pri stoličke ikea chýba...

luciferova
12. júl 2011

@tonko_babymarket za ten kratky cas, co sa dieta napapa sa mu chrbtica skrivit nemoze 😉 ja som toho nazoru, ze v stolicke na jedenie ma dieta stravit nutne nevyhnutny cas, nie spat, cumiet na rozpravky a podobne veci 😉

tonko_babymarket
12. júl 2011

@luciferova
je to vec názoru, ...ja som len citoval odborníka - lekára....
Otázka znie - čo je nevyhnutný čas na papanie, ak dieťa učíme samostatnosti, tak samo sa za 5-10 minút nenapapá 😉

vejinka
12. júl 2011

suhlasim a ak potrebujes umyt riad a porobit poriadok v kuchyni menej ako hodinu sa tam nezdrzis.a to nehovorim ak chces navarit dieta odmieta spat co urobis? Das do stolicky ponuknes hracky a budes dufat ze ta necha co to porobit

luciferova
12. júl 2011

@tonko_babymarket ani za polhodku nie 😉 na vyvoj chrbtice vplyvaju aj ine veci 😉