Detské piškóty. Kde ich dostať kúpiť?

junovka
3. mar 2008

detskepiskoty
Mate s nimi skusenosti?Neviete, kde ich dostat kupit? 😉

patadam
16. júl 2008

Zabudla som povedať, že ich zhánam v Ba.

sasenkat
25. aug 2008

co sa tyka vajec v piskotach tu je nazor lekara
http://www.dieta.sk/index.php?page=1&type=news&...

bihan
25. aug 2008

Tak tie Slatinské piškóty sú jediné, ktoré mi Sára nechce aj som ich neznášala, lebo sa príšerne drobia...
Dojčenské sušienky od Nestlé sú bez vajíčok (ak si dobre pamätám).

hubka
25. aug 2008

no mne maly papa susienky Sunarka, ale kukla som, ze tam vajce je, no co uz...ved je to iba s mierou 😉

nikuska123
25. aug 2008

my papame piskoty detske od CBA, ale su suprove, vobec sa netrusia a malu mozem nechat papat samu. Myslim, ze to trosicku vajicka neni az taka hroza. A susienky Nestle papame tiez.

myskaa1
7. sep 2008

ahojte chcela by som sa spytat od ktoreho mesiaca ste davali vasim detickam piskotky?

kalo
7. sep 2008

myskaa1: já dávala asi od 8 měsíce...ale spíš jsem kupovaLA nějaké dětské sušenky...

myskaa1
9. sep 2008

kalo.. dakujem 🙂 tak to mame koooopu casu 🙂

kuky8
9. sep 2008

myskaa1- my sme začali až po ukončenom 8.mes. Podľa tabuľky ktorú mám, sa môže podávať od ukon.7 mes (aj chlieb,pečivo,ovs.vločky) ale ja som čakala ešte mesiac. Malý sa narodil v 35 tt, takže niektoré potraviny som tak nejako intuitívne dávala neskôr.

babulik22
9. sep 2008

ako davate deturencam tie piskotiky.ja zatial len rozmrvim do vyzivy.lebo ked som jej to dala do rucicky,tak sa mi dva krat skoro zadrhla.dala som jej sunarka keksiky.

junovka
autor
9. sep 2008

babulik, presne aj ja sm to tak robila a sem-tam este robim, ked jej davam do jogurtiku 😉 🙂 Nely sa mi drhla s nimi do roka.Skusila si od Nestle Baby susienky?Myslim, ze zo vsetkych su najlepsie 😎 😉

bubba
9. sep 2008

mne osobne chutili Sunar susienky 😀 😀 😀 malej z nich nikdy nezostalo 😀

bubba
9. sep 2008

inac az vam mozem poradit,tak nestle su strasne drahe v jednote maju take iste vola sa to dako ze safari take zvieratka je to v cervenom obale a stoji to par korun 😉

babulik22
9. sep 2008

ahojte,dakujem za odpovede.a vyskusame aj ine susienky.

myskaa1
10. sep 2008

ahojte baby ... babulik22 budem sa opakovat 🙂) ale dakujem za odpovede aj ja 🙂

martinka123
9. okt 2008

Ahojte,chcela by som sa Vas opytat,ci je pravda ze ryzove piskotky Baby Mum Mum naozaj stiahli z predaja.Vyrobene su naozaj v Cine a je tam aj susene mlieko,..Stiahli ich preto lebo tam nasli melamin? alebo preventivne? Pytam sa preto, lebo mojej 9 mesacnej dcerke velmi chutia,ale akonahle som sa dozvedela toto ,uz jej ich samozrejme nebudem davat.Dost mam teraz strach co sa jej moze stat.Papavala ich dost casto. ☹ Dakujem.

trixi
10. okt 2008

ahoj martinka, neviem ci ich stiahli z predaja, ale skus napisat priamo dovozcovi, je uvedeny na krabici, maju tam mail: trade@fend.sk
ja som ich kupila tiez pre maleho ale on ich neznasa, tak ich pomaly chrumem ja. Dik za upozornenie, a ked budes vediet viac, tak daj vediet.

blumka
16. okt 2008

na stranke dovozcu tych mum mum piskotov som nasla toto:
Vážení zákazníci,
ako iste viete, Európska únia rieši problém so sušeným mliekom, ktoré bolo vyrobené v Číne, aby eliminovala hrozbu konzumácie produktov, v ktorých bolo čínske sušené mlieko použité.

Do piškótiek Baby mum mum a Baby&Family sa zapracováva výhradne mlieko, ktoré pochádza z Nového Zélandu, o čom svedčia aj certifikáty výrobcu piškótiek. Napriek tomu sme požiadali Štátny veterinárny a potravinársky ústav o vykonanie potrebných testov, ktoré vylúčia ohrozenie melamínom. Do ukončenia týchto testov je predaj našich výrobkov pozastavený.

O výsledkoch testov a ďalších krokoch Vás budeme informovať na našej stránke.

Ďakujeme Vám za trpezlivosť a pochopenie

chico
16. okt 2008

Ahoj dají se dat osminěsíčnímu mimču obyčejné dětské piškoty. A jaké vy kupujete svému ratolesti, které přimíchívate do přesnídávek. Předem dik za radu.

lindsay2
13. okt 2009

ahojte...nevedeli by ste mi nahodou poradit, kde by som v Nitre mohla kupit ryzove piskoty baby mum-mum?

17042010
17. sep 2010

bože vy ste múdre čo by sa malo a čo nie volakedy sa dávalo všetko a sme tu a zdraví no nie?

junovka
autor
17. sep 2010

@17042010 zdravi ako zdravi 😒 ...rocniky okolo 1970 -198...su dnes sama alergia...co myslis, asi z coho?? 😕 😉

pegie
18. sep 2010

caute
mozem vam poradit susienky od Milupy.neobsahuju lepok a vajce. stranka- www.baby-food.sk

17042010
21. sep 2010

áno ale dnes robia mamičky všetko presne na deň 🙂

brontik
28. jan 2011

Ahojte, viete mi poradiť, keďže nebývame na Slovensku, kde sa dajú kúpiť výrobky Nestle? Chcem malej začať dávať nejaké kaše a tiež mám dobré odporúčania na Nestle Slivkovú kašu proti zápche. A ešte jedna otázočka možno blbá. Malá ma 6,5 mesiaca a postupne prechádzame na príkrmy. Poraďte mi či mám aj po ukončení kojenia dávať malej stále nejaké mlieko -. popr. aké? Či jej budú stačiť len príkrmy, popr. rôzne kaše? Vďaka

juju
30. jan 2011

@brontik a kde byvas? my v BE a tu piskoty a ani mliecno-obilne kase velmi nefrcia, ale da sa to kupit v bio obchodoch, skus tam a HIPP ma slivkovu kasu a HIPP je azda v kazdej krajine, len treba hladat v ktorom retazci co distribuju

bibap
13. okt 2011

smola uz sa dva roky nevyrabaju, prave som tam volala...

gangulienka
12. aug 2012

ahojte obnovujem tuto temu, neviete nahodu kde sa daju zohnat bezvajecne piskoty, najlepsie v kamennom obchode dakujem 🙂

pammy
29. sep 2012

a slatinske piskoty? neviete ktore retazce ich predavaju? dakujem!