Dobrý termoobal na kojeneckú fľašu

emimirlen
14. feb 2015

Poraďte prosím niekto dobrý termoobal alebo termosku na kojeneckú fľašu. Ďakujem 😉

zamilion
14. feb 2015

Podla mna taky neexistuje. Len termoska a v pripade pouzitia preliat do flase

markusovska
14. feb 2015

Vyskusala som ich viac,,,ale najlepsi termoobal je plienka. zabalim flasu do pampersky a pekne dlho vydrzi tepla.

emimirlen
autor
14. feb 2015

Veď to, že je tých obalov veľa, až si človek nevie vybrať. Asi najistejší spôsob je naozaj tá termoska. Len som chcela nejaký termoobal, ktorý by mi aspoň nejaké 2-3 hodiny udržal to mlieko teplé.
Do pampersky? Tak to som ešte neskúšala, ale určite skúsim 😉

tevia
31. máj 2015

@emimirlen - teda neviem ci je to este aktualne, ale ja som sestre kupila taku termosku, do ktorej vlozis celu flasu a na tu flasu si zakrutis taky davkovac s UM... ked ides krmit len stlacis gombik a mlieko sa zmiesa. Velmi si to pochvaluje, voda vydrzi tepla aj 6 hodin. Ak este hladas, napis, pozriem ti link, kde to maju.

emimirlen
autor
1. jún 2015

Jej ďakujem, poslala by si mi aj ten link? Že na to pozriem, lebo stále som nenašla niečo, s čím by som bola spokojná 🙂

tevia
1. jún 2015
martuska75
1. jún 2015

@emimirlen Ono hotové mlieko by si asi 2-3 hodiny ani nemala uržiavať teplé. Ja som si volakedy nadávkovala mlieko do avent dávkovača a vodu som si bud ohrievala v ohrievačke alebo termoske zvlášť.
A až pred použitím zamiešať.

emimirlen
autor
1. jún 2015

Hmmm to je len na umelé mlieko hej? ja malú ešte kojím a nechcem jej dávať umelé mlieko. Myslíš že by sa to dalo použiť aj na materské mlieko? alebo na čajík v zime?

tevia
1. jún 2015

@martuska75 presne tak, v hotovom mlieku sa mnozia bakterie. Preto je tato termoska super, ze to mlieko zostava v tom davkovaci a az ked ides krmit, tak stlacis gombik a zmiesas.

tevia
1. jún 2015

@emimirlen Ahaaa, tak to som nepochopila. A preco teda riesis termosku, vsak prso je najlepsia termoska, nie? 😉 No ak odstrekavas a davas flaskou, tak urcite sa bude dat pouzit aj toto. Ono to dobre drzi teplotu, lebo je mlieko vo flaske a ta je este aj v termoske, takze viacvrstvova izolacia. Ale zase fakt pozor na to, dlho nemozes mat mlieko teple, lebo tie bakterie... Aj ked odsavas, mlieko ma ist hned do chladnicky a potom az tesne pred krmenim prihriat

martuska75
1. jún 2015

@emimirlen Ved ak ju kojíš, tak čo riešiš ? Potom máš mlieko v najlepšom termoobale.😀 😀 😀 Pri staršej som rok a pol kojil a nemali sme ani flašu.. ani termo nič 😉

emimirlen
autor
1. jún 2015

Ja ju učím aj na fľašu, že keď idem niekam preč (na volejbal napríklad) tak tato ju vie nakŕmiť a môže s ňou ísť aj s mliečkom kľudne von 🙂 asi pozriem predsa na tú fľašu - termosku čo si mi poslala 🙂 a na tú dobu držania mlieka v teple dám pozor 🙂 ďakujeeeeeeeeem pekne baby 🙂 pomohli ste 🙂

tevia
1. jún 2015

@emimirlen To mas dobre vymyslene, aspon nie si prsnikovym otrokom 😉 Dufam, ze pomoze.

motylik6920
11. nov 2017

@tevia poslete mi link na tu flasu?

daniela_p
27. sep 2022

Viem, že toto je stará diskusia, ale nikde som nenašla termosku s davkovacom 🙈 vie mi tu niekto poslať link ? Ten vyššie nefunguje už