Fresh Food Feeder. Kde ho zoženiem na Slovensku?

bosilek
6. feb 2008

Ahojte maminy,

Neviete mi poradit- kde na Slovensku by som mohla najst toto: http://www.babyemporio.com/feeding/feeder.html alebo nieco podobne?

Dakujem! 🙂

apricots
6. feb 2008

Je to zajímavé, ale nehrozí riziko zubního kazu?Toho bych se trošku bála...

kristi
6. feb 2008

bosilek, mrkni na MMB, tam jsem to u nekoho videla....v koj. potrebach nebo se zeptej na diskuzi

riziko asi nehrozi

bosilek
autor
6. feb 2008

Kristi, dakujem, co je MMB?

janickabez
6. feb 2008

mimibazar 😀 😉

janickabez
6. feb 2008

nevím, zda ten odkaz bude fungovat

http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

lusil2005
6. feb 2008

moja by urcite zuzlala ten kruzok za ktory to ma drzat 😖

zuzka82
6. feb 2008

ahojko...my to mame tiez, len este sme to nepouzivali, lebo sme este malinky, ale budeme....
no a mna tiez bude zaujimat, kde kupit nahradne... 🙂

janinac
6. feb 2008

Holky taky tenhle cucací váček máme a je fakt úúúúžasnej 😵 😵 😵
Lusil taky jsem si myslela, že bude cucat ten kroužek na držení, ale oni to vyzkouší a přijdou na to, kde je co dobrýho 😀😀

iza
6. feb 2008

ahoj já to koupialna mimibazaru...
riziko nehrozí..dává se do toho zelenina a ovoce

iza
6. feb 2008

herdek koupila na ...byly dva v sadě,úplně nový za cca 350.
také se teprve chystáme používat 😉

iza
6. feb 2008

koukám, že etda ceny to jsou neporovnatelný 😒 ..6 dolarů za kus a mých 160 za kus 😖 ..no jo,ale tady se to jinak vůbec neprodává

apricots
6. feb 2008

a nekape to z toho?

iza
6. feb 2008

apri já to ještě nezkoušela,ale můžu ozkoušet a večer napíšu

janinac
6. feb 2008

Izo tak to to máš ještě levnější..já je měla za 185 za kus 🙂 Nooo co, hlavně, že je to super 🙂

Apri neee nekape. Nám to fakt vyhovuje...na cucání je to super a nemusíš se bát, že by se ti Melánie mohla zakuckat nějakým kouskem 🙂

aeroaero
6. feb 2008

janinac a co do toho všechno dáváš?
my zatím jen jablíčko a banán...je to supr věcička malej má za chvilku všechno vycucaný a nepovolí dokud tam něco má.
Akorát se pak vztekám když ten sáček myju..jde to těžko. 😒

janinac
6. feb 2008

Aero já tam dávám jenom jablíčko, banán jí normálně - ukusuje si (teda ukusuje si je blbě napsaný, když ještě nemá zuby 😀, tak to cvaká dásničkami 😀😀😀 a pak si ho rozmačká v puse 🙂 ) ale kamarádka do toho dává pomeranč, hroznový víno...ale to já se ještě bojím mu dávat.
A mě to jde dobře umejt....otočím ten pytlíček a dovnitř pustím proud vody a pak už to jenom propláchnu.

iza
6. feb 2008

možná to taky bude fajn třeba na jahody, meloun,ananas, hrušky,švestky atd ne ?

janinac
6. feb 2008

Izo to určitě jo..super nápad 😵

smary
6. feb 2008

baby neviete ako sa k tomu mozem dostat,ked som zo Slovenska,sa mi to velmi paci...ale poslu mi to aj z ceskeho MMB? 😕

janinac
6. feb 2008

Smary zkus se zeptat...já to tám od téhle pani :

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=63970

smary
6. feb 2008

janinac dakujem 😉

bosilek
autor
6. feb 2008

Dakujem pekne za vsetky prispevky. 🙂
Smary, ja by som chcela jeden iba, takze ak chces mozeme to nejak spolu objednat od tejto pani z mimibazaru.

trixi
6. feb 2008

Dnes som bola malemu nakupit v obchode "pre deti", kupila som mu podbradnicek od firmy Sassy a na obale, na ktorom bol podbradnicek su obrazky dalsich produktov od Sassy a je tam presne take cucatko. Urcite sa na to mrknem, ci uz to maju a za kolko. Vsimla som si to az doma. Vyzera to dobre, hlavne na drobne ovocie.