Hrnček Tommee Tippee. Máte s ním skúsenosti?

terkaa
1. apr 2009

na mliecko a cajik sme pouzivali flasticku tommee tippee. kupila som ako prvy hrncek znacky baby nova, ale tecie z toho a ak potiahne cajik, tak az tolko z toho vyjde, ze sa mu z ustociek vylieva. mate niekto skusenost s poharom tomme tippee?

veronikahel
1. apr 2009

terka my ho mame. nevylieva sa z neho. skusala som z neho pit aj ja, a musis tak zacvaknut ten naustok a potom tahat, pomaly sajes kolko chces. myslim, ze na nom by sa to nemohlo stat, aby tiekol sam od seba.
a v pondelok sme kupovali v dm.drogerii 2 ks nutrilonu a bol pri tom darcek avent hrnček, tak pijeme aj z toho, tiez je dobry, len sa malemu podarilo, neviem ako ho trochu odsrobovat a vylial... tommee tippee sa nesrobuje, iba sa zatlaci vrchnak a tiez je pogumovany, takze pekne stoji aj ked do neho trosku drgnes... my mame aj s uskami.

eimiky
1. apr 2009

Terkaa aj my ho máme a zatial sa z neho pomaličky učíme, malému tam dávam trošičku čajiku a on si cucká, keď necucká netečie, takže je to super, lebo by sme mali potopu 😀 😀 😀 .My sme mali tiež aj flašticky tommee tippee aj s tými sme spokojní.

bammbi
1. apr 2009

terkaa, ten poharik je super, my ho tiez pouzivame.
Tommee Tippee povazujem za najlepsiu znacku na trhu, mam od nich vsetko, flasky, cumliky, odsavacku, prve plastove lyzicky a kopec dalsich malickosti. V Britanii dostali niekolko oceneni za najlepsie produkty...
( Na flasky nedam dopustit, mala si ani nevsimla rozdiel medzi prsom a flaskou kvoli super tvarovaniu cumlika na flaske... dodnes kojim... 😉 )

janka_fr
1. apr 2009

Terka aj my ten poharik pouzivame asi polroka a vobec z neho nekvapka. Maly s nim teda riadne hadze o zem. Naustok je tam velmi dobry, musi ho zatlacit aby mu z neho nieco vytieklo.

terkaa
autor
7. apr 2009

kupila som ten hrncek, ale renko z neho nechce pit ☹ , ako ste zacali? nemozem ho nechat smadneho, takze mu dam klasicky cumel tommee a pije.