Je kúzelný hrnček značky Avent naozaj kúzelný?

jamik
3. júl 2007

Ahojte. Chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s Avent Magic cup. Je naozaj taky kuzelny? 😉
Ja mojho 1/2 rocneho syna zatial plne dojcim, ale pokusam sa mu vo velkych teplach dat aj trochu prevarenej vody. Lenze z flasky pit nechce. Nevie, co s nou robit. Tak som myslela, ze by sme skusili toto. Poradte a podelte sa o skusenosti. Stoji dost koruniek ☹

katusha
8. feb 2008

tolko radosti 😀

tilly
8. feb 2008

ja mám najradšej aventky, sú to najlepšie fľašky, vlasnte jedné flaše, z ktorých mi domčo chcel piť, teraz sa už samozrejme napije z pohárika, ale teraz som mu kúpila aj jednu takú kúzelnú flašku, tú najväčšiu, pre deti od 18 mes, veď v lete mu budem musieť z niečoho dávať vodičku a kupovať tie humusy typu jupík... 😝

natalien
8. feb 2008

Taky jsme narazily na Kouzelný hrneček (HURÁ), je to jediný ze zbývajících třech co máme doma, že se napije 😵 Týden ji ho dávám aby se seznámili a dnes poprvé uspěch, přišla na to, že se může napít a že z něj něco teče 😀 Koupili jsme rovnou větší a přikoupili bílý náustek.

wladka
8. feb 2008

natalien 😉

odporucam moju techniku 😀 😀 😎

aj mne sa Emi s tym hrala, hryzla do toho.. mne sme zacinali tiez ako vy.. cca okolo 6,5mes.. 😉 ..deti IQ maju.. tomu verim, len su sikovnejsie, a skryvaju to 😀 ..drzim paste, urcite to pojde..

natalien
8. feb 2008

Jej Wladko, tak jsem si přečetla tvojí naučnou techniku a hned zítra to vyzkouším 😉 Děkuju 😀

dannynka
8. feb 2008

u nas predavaju aj po jednom, 😉

natalien
8. feb 2008

Jenže teď to Avent zakázal kvůli hygieně 😒 Ale s rozumným prodávajícím se domluvit... 😵

dannynka
8. feb 2008

natalien u nas to predavaju v lekarni a zabalene 😉 a jeden naustok ma vysiel cca 75-sk,aj tu rukoved som si tak kupovala za 110-sk 😉

natalien
8. feb 2008

Aha, tak to jo, ale tady to nejde. Nebo nemělo by to jít. A ani kombinovat barvy by se prý neměly (my máme modrý se žlutýma ušima😀) a náustek jsem pořídila taky koupit jen jeden. Fakt záleží na domluvě 😵
Každopádně já jsem spokojená a jsem za to ráda, že něco takovýho je 😵

zuz11
8. feb 2008

melorz v zdravotnych potrebach mne predali aj jeden naustok za cca 90sk ved aj tak pred prvym pouzitim sa vyvari tak co ako s hygienou 🤐

dannynka
8. feb 2008

natalien-my mame ruzovy s aj drzadlo je ruzzove,pretoze ja ruzovu mozem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a aj naustok mam aj aj ale mala my z neho nechce pit,mozno casom,aleflasky pouzivame tiez len avent 😉

monkula
10. feb 2008

Ja som včera v Carrefoure kúpila malej hrnček od firmy Boček, je tam nakreslený Tom a Jerry, a stál 80 Sk...

Síce z neho ešte nevie piť, ale ani ten nekvapká, iba ak sa silnejšie potrasie...

maminasr
13. júl 2008

ahojte baby ja mam od malicka iba avent flasky a co sa tyka kuzelnych hrncekov kupila som ten mensi zeleny a hned aj ten velky modry.malemu sa ho snazim vstepit uz peknu chvilku a aj vie z toho pit ale akosiprotestuje nechce on chce cumel..neviem ako ho mam preucit na ten naustok... 😢

ikke
13. júl 2008

kamilecka • 1d • 6. júl 2008 o 12:58
Ako ste spokojne s hrncekami od Aventu - Magic cup?
Lebo ja velmi niesom a som z nich velmi sklamana, z hrnceku nam tecie a to pisu ze sa z neho nevylieva a netecie :-/ lahko sa odsrubuje,teda moj Davidko 14 mes. ho vie bez problemov otvorit.
Rada by som vedela vase skusenosti.

liliandax • 1d • 6. júl 2008 o 13:29
ja mam podobnu skusenost..
my sme kupili taku flasku so slamkou, ta nam vyhovuje ovela viac..
ale to uz bol PEtko vacsi, mal tak cca 1,5 roka

marorlinko • 1d • 6. júl 2008 o 13:33
my tiez pouzivame flasku so slamkou od tych 15mesiacov asi, je lepsia a maly je spokojny a netecie z nej vobec.

konoupek • 1d • 6. júl 2008 o 13:34
Holky nám z něj taky teče,takže nic moc .A jako liliandax sme pořídili ten se slámkou a i když se z něj dá voda lehce vylít malá ho má mnohem rači .Jinak teda u nás pořád vede klasická flaška

evaka • 1d • 6. júl 2008 o 13:35
Susedka ma super zazracny, ten netecie vobec /teda len vtedy ked ma 🙂), my mame ten isty a tecie- musim ho na 5x okrutit - zakrutit aby netiekol, chcela som ho reklamovat, lebo podla mna nie je celkom ok, ale nema to vyznam, lebo mala z neho vypila malinko, viac mi vypije z Jupikovej flasky co sa nevylieva , je to v podstate ten isty system.

ivca82 • 1d • 6. júl 2008 o 13:37
Ahoj, tak aj my ho máme doma, ale až na to, že sa trochu zafarbil je celkom v pohode, len nám sem tam tiež niečo vytečie, ale to vtedy keď nezaložím dobre tú gumičku čo zabraňuje vylievaniu, alebo ostane trochu čaju v tom "sosáčiku" (tak to voláme).
Z rozšróbovaním nemáme zatiaľ problém, ale to preto, že malá má 10 mesiacov a zatiaľ akurát tak vyhaduje všetko, ešte nemontuje až tak šikovne

liliandax • 1d • 6. júl 2008 o 14:07
len ten nas sa dost blbo cisti lebo ma na spodku take male zahyby, ci co a tam je tazke sa dostat

nevesta • 1d • 6. júl 2008 o 14:10
My ho pouzivame a super, mala z neho krasne pije, je pravda, ze otvorit ho este nedokaze a ani z neho netecie... S cistenim nemam problem, davam tam len cistu vodu...

majka07 • 1d • 6. júl 2008 o 18:20
Hrneček je jediný, s kterým su byla od Aventu spokojená

zdenus • 1d, 23tt • 6. júl 2008 o 20:46
nam magic cup od aventu tiez tiekol, tak sme ho reklamovali a vratili bez problemov peniaze

trixi • 1d • 6. júl 2008 o 21:32
my mame 2 zazracne hrnceky od Aventu a oba tecu, zatvaram ich niekolko krat. Teda zazrak je ak nam cez den nevytecie, alebo nekvapka. Maly si teraz oblubil flasky so "sportovym uzaverom" a dava prednost vode pred cajikom, tak vsade berieme vodicku a hrncek zostava s cajikom len k jedlu na doma.

akvi • 1d • 8. júl 2008 o 19:20
Tiez sme mali ten od aventu a ja som bola max spokojna. Tiekol len vtedy, ak som tam naliala teply caj. Inak bol uplne v pohode a prezil aj niekolkonasobny "vyhadzov" z kocika.

lindulak • 1d • 8. júl 2008 o 20:19
Aj moja z neho pekne pije. Niekedy sa sice obleje ale to preto, ze sa s vodou este dost hra, ked pije. Niekedy jej vystrekne voda do nosa alebo oci z tej malej dierky pri sosaciku. Asi ked do hrnceka fukne alebo co...

tlapicka • 1d • 8. júl 2008 o 20:21
magic cup super! netece, maximalni spokojenost... vlastne se vsim od aventu, co mame.

gucz • 1d • 10. júl 2008 o 08:11
nám ten hrnček tiež netečie, malá si donedávna z neho ani nevedela vytiahnuť vodičku. Ale už sa to naučila. Radšej má však taký lacný hrnček, čo má pod sosáčikom slamku a tečie z neho, takže po výdatnom pití ju musím prezliecť

rikarr • 1d • 10. júl 2008 o 08:40
ahojte ja som sa aventu vyhla a kúpila som hrnček od MAM je od 6 mes. a tečie s neho na začiatku pár kvapiek ked ho zašrobujete(vytečie vlastne len to čo sa dostane pod šrobenie) ale potom už nepustí ani kvapku-je fakt dobrý

martina46 • 1d • 10. júl 2008 o 17:33
to som si presne vsimla na kuz. hrnci. ze ked je do neho nasosnute, to vytecie. teda to vzdy vytrasiem a uz netecie.

danu • 1d • 10. júl 2008 o 20:32
Mame aj magic Cup aj obycajny "kuzelny hrncek" a netecie z neho vobec.

aponchie • 1d • 10. júl 2008 o 20:54
ja jsem s nim spokojena,ale mala nebyla nechtelo se ji tahat takze mela hrnek kterej normalne tekl ..stejne si s nema nehraje a nehrala proste se napije a skova se..

sstefi • 1d • Dnes o 10:17
aj nám niekedy tečie, niekedy nie. občas som aj 10x skušala otvoriť a zase zatvoriť a aj tak tiekol , ale IOvka ho aj tak moc nemusí, takže už je to jedno

sasenka
13. júl 2008

naš netečie, mame v nom zatial cumlík, lebo malý vypije cez cumlík lepšie ako ceu napítko, ale učíme sa aj z napítka a je to OK 😀

sasenka
13. júl 2008

Mrtina 46 - presne tak, vytečie len to, čo ostalo po napití medzi tou silikonovou a tou plastovou časťou 😉 To vždy treba vytriasť

kamilecka
14. júl 2008

Tak nam to tecie stale,aj ked umyvam a v sosaciku neostane ziadna voda aj tak to tecie,a ked z neho pijeme tak tecie pre zmenu z tej malej dierky a umyvanie toho naustku je otrasne.Velmi zle sa to cisti.

Ja uz ho via krat nekupim,boli to zbytocne vyhodene peniaze. Som z neho sklamana

sivocka
14. júl 2008

aj ja pridavam negativnu skusenost s tymto hrncekom...teda Avent.. kuzelny (nakolko sa tu spominali aj ine znacky) a dovody su: maximalne ma rozculuje, ze malemu vystrekuje do nosteka voda cez tu vypustnu dierku .... Vam sa to nestava????? az ho chyta panika, akoby sa topil, chudatko....a velakrat ako som ho otvorila sme okvapkali oblecenia, alebo kocik....takze niekade nam tecie....tak uz pre nas nieje kuzelny.... ☹
PS: aj to cistenie sa mi zda nedostatocne...a tazke

sivocka
20. júl 2008

baby este jedna otazka ak mozem, ako cistite ten "cucacik" zvnutra??? ja som to prekukala a zdalo sa mi to byt spinave, tak som to vatovou tycinkou prebehla....no fuuuj, teda cudovala som sa kde sa to tam nabralo....bolo tam fakt svinstvo.....dik

kamilecka
20. júl 2008

Sivocka presne o tom som pisala ako sa to blbo cisti,je to o nicom,ja cistim so sparadlom,aby som vycistila aj tie dierky na sosaciku

sivocka
20. júl 2008

mne prislo az zle, ked som zbadala to svinstvo cierne, co bolo v spicke, ked si predstavim, kolkokrat si umyjem ruky, oplachujem dudliky, snazim sa o co najlepsiu hygienu a v detskom pohariku sa moze vytvorit taketo nieco.....brrrrr....ze nato nemysleli...uz si davam nato pozor

lindulak
23. jan 2009

Ahojte! Aj ten nas kuzelny hrncek od Aventu zacal nejak tiect. Aj pred tym sa to obcas stalo, ale teraz tecie stale z tej dierky na privod vzduchu - lezie mi to na nervy, lebo mala mi vzdy pokycka celu dlazku. Ale ked chcem aby pila musim ju nechat... Poradite nejaky hrncek, co netecie? Dik

aponchie
23. jan 2009

v mycce se to krasne umeje a kdyztak vyvarit v kastrolku 🙂

sassi
23. jan 2009

aj ja davam všetko umyvať do myčky a nie je problem
a Avenťák nam netečie 😉

miselin
23. jan 2009

Lindulak ak ho už dlhšie používaš tak ti už môže aj zle tesniť, tak potom treba kúpiť nový náustok 😒 Ale vždy keď ho umyješ tak to tesnenie poriadne popritláčaj , lebo aj mne to niekedy robí ale keď to popritláčam tak už netečie 😉

miselin
23. jan 2009

Sassi a keď ho dáš do umývačky nezmyjú sa nápisy? Lebo mala som aj jednu fľašku od babynova a tú som tam skúsila dať a zmylo mi to nápisy tak radšej Avent fľašky ani hrnček do umývačky nedávam 😖

sassi
23. jan 2009

všetko umyvam v myčke, aj Babynovy flaše aj z DM-ky flaše a z ničoho sa napisy nezmyli ...
Ale z AVENTU sa nam napis postupne zošuchal a to davam do myčky skor len to napítko a silikonovy kružok (rozobraté), poharik opláchnem aj klasicky.

aponchie
23. jan 2009

nikdy se nic nevymylo z mycky a to tam davam komplet celej hrnecek uz 3roky 😎 zalezi na prasku ci tablete ..

miselin
23. jan 2009

Umývala som to v calgonite mala som vtedy tablety ale teraz mám len prášok calgonit tak ten je možno viac šetrný. Ale napríklad aj čo mám pivové poháte tak aj z nich sa časom zmyje nápis

zazalienka
22. aug 2011

AHojte, dá sa Avent magic cup komplet vyvariť aj s tým náustkom? máme ho asi mesiac a už je tam ten čierny bordel.. alebo teda čo z neho môžem vyvariť? ďakujem