Kojenecká flaša od Mam. Ako v nej meriate objem?

zuza.m
23. dec 2008

ahojte baby, chcem sa opytat ako do nej zarabate mliečko??je tam dost neuplna stupnica v mililitroch.tak že sa podla toho vobec neda odmerat množstvo vody.a z druhej strany ešte jedna sttupnica čisiel.myslela som si že sa to zvyšuje po tych 30ml a čisla udavaju počet odmeriek ale asi to nieje tak.teras si musim vodu merat v druhej flaške a potom prelievat čo dost zdržuje.vy to ako riešite???alebo par mililitrov hore dole nieje podstatne???

saska.t
23. dec 2008

no zo zaciatku som to tiez tak robila, ale v podstate to uz robim tak ze 5-10 ml viac je uplne jedno ...

mukky
3. jan 2009

Ahoj a nie je to flasa nahodou Nam?Ja ju mam,je super na pitie ale tiez mi ta stupnica nejak nevychadza presne

3558
3. jan 2009

ja ju mam tiez,teda mam ich 6 ,a su super. ale vody do nej davam vzdy o trosku viac. 😉 😉 😉 😉 😉
mam tie antirefluxne co su srobovacie aj zo spodu. aventove boli pre nas zle,lebo mu z nich vytekalo mliecko zzkutikov ust.

bibianka
3. jan 2009

Aj my ich používame. Ak číslo nie je na stupnici, odmeriam vodu v Aventke a prelejem do MaM. Som s týmito fľašami (a cumľami) veľmi spokojná.

sisi33
3. jan 2009

my sme s nimi neboli spokojní, máme dve (ku odsávačke) ale tieklo mu mliečko kade-tade, tak sme kupili Aventky a s tými som nadmieru spokojná... fakt každé babatko je iné... 🙂

arieska
3. jan 2009

ja ju mám tiež super, ale ako odmerku používam fľašku od odsávačky, lebo tá odmerka je o ničom.

mukky
4. jan 2009

ano ,je to fllasa mam,a nie nam ako som si myslela 😀 mam ich dve,a najviac nam vyhovuju,z aventu nevedel velmi pit,a pritom nie je lacna,no je tam plus aj ten "cucak"ked bude vacsi tak odskusam,a davam tiez trosku viac vody

petusaaa
5. jan 2009

mne sa vobec ta flaska nepaci. je hroozne rozoberatelna a to mi lezie na nervy, ked ju umyvam. u nas ma najvacsi uspech lovi flaska 🙂

mukky
5. jan 2009

ale je dobra koli kolike,no a mojmu malemu sa z nej dobre papa,kolko deti,tolko nazzorov 😀

petusaaa
5. jan 2009

mukky, tak tak 🙂 a este ma napadlo, netieklo vam z nej zospodu? este to ma na nej stvalo 😠

mukky
5. jan 2009

nie,to musis ten b.kruzok pritlacit,ja som ho tam raz nedala a liala vodu,si mala vidiet linku 😀

petusaaa
5. jan 2009

tak to si viem predstavit. 😀 😀 😀 ako krhla, nie? 😀
ale ved som pritlacala.. tak asi slabo 😒

zuza.m
autor
5. jan 2009

aj mne znej kvapka ked ju zle vysušim a na v tom špecialnom dne ostane voda.ale som snom velmi spokojna hlavne aj ten dudlik je super.akurat ta stupnica ale už som si tak trochu zvykla a davam tak odoka ako by to mohlo byt.aj tak ked som porovnavala tak v každej flaške mi ukazala inak odmerka a to som skušala 4 flaše.

petusaaa
5. jan 2009

baby, ved si tam spravte stupnicu vlastnu s centrofixkou 🙂

ivka2007
6. jan 2009

aj ja pouzivam MAM-ky uz pri druhom dietati,som s nimi spokojna maju taky prirodzeny dudlik dieta si nan rychlo zvykne,co sa tyka umyvania-vzdy ich musite uplne rozobrat a tak poumyvat a rozobrate nechat uschnut 😝

hiha
7. jan 2009

Ja som velmi spokojna

bibianka
7. jan 2009

Tie dudlíky sú naozaj super, drobcom (keď boli menší) pri iných tieklo mlieko z pusy, pri týchto nie. Navyše dcérku som po pol roku na týchto fľašiach začala bez problémov kojiť. Zdá sa, že deti z nich sajú podobným splsobom, ako z prsníka.
A zospodu mi nikdy nič netieklo, treba to dobre uzavrieť. Ak sa rozoberú, dajú sa umyť lepšie ako normálne fľaše.

mukky
7. jan 2009

bibianka presne ako hovoris,aj mojmu sa dobre pilo a pije,a to sme odskusali viac,a tiez este pekne kojim aj prikrmujem

keiko
7. jan 2009

Najlepšie flašky na trhu 😵

martina46
24. máj 2010

ahojte, mne sa stalo, ze mi zo spodku pretieklo, no takym sposobom, ze ja si mlieko odstriekavam, cize ho ohrievam vo vodnom kupeli, predtym bolo v chladnicke uz vo flasi pripravene a nic netieklo, no ked som to dala do vody ohrievat a po chvili skontolovala, voda bola kalna od mlieka, cize pretieklo a ja som prisla o jednu davku, kedze som nevedela, ci mi nepretiekla do flase aj ta voda 😠
takuto skusenost niekto nemate? nechce sa mi babrat este jednu nadobu, kde to ohrjem a potom prelejem, to uz je fakt piplacka...

lucyso
8. jún 2010

Ahojte, ja som ju pred tyzdnom tiez kupila, sme spokojni, dokonca aj mne z nej uz vytieklo, len nechapem naco to je takto riesene 😅 😅 😅 ?

kejtty
8. jún 2010

Ahojte tie flase antikolikove aj mne pretekali - po ohrievani...
Ak si kupite flase od 2mesiacov vyssie, tak tie uz nemaju spodny uzaver odnimatelny, su cele, aj ked niesu antikolikove. Ale ja v nich nevidim ziaden rozdiel, aj tak maly mal koliku ked bol mensi a tie false tomu velmi nepomohli 🙂
No cumle su vyborne, maly nechce pit z ineho len od tej znacky MAM , takze vcelku spokojnost 🙂

zuzanale
8. jún 2010

Ahojte no zo začiatku sa stalo občas že pretieklo a teraz už nie ....
inak ak by mal niekto záujem mám na predaj 2x malú 160ml fľašu super stav a 26Oml tá má trolinku oškretú stupnicu všetky sú bez cumlov každá za symbolickú cenu ak tak kontaktujte do IP 😉

lujza123
8. jún 2010

Ja pouzivam cumle od MAM na flasu od aventu. Pasuje to a som spokojna. Tie srobovacie MAM flase sa mi nechcelo tolko casti umyvat, stupnicu som si musela pri 150 vyrit zvonku na flasu....a nedaju sa tak rychlo ochladit ohriat ako avent.
Aj mne par krat zospodu pretiekly, ked som v tej rychlosti poriadne nenasadila tu spodnu tesniacu gumicku alebo nedosrobovala nadoraz. Tiez ma skoro slahlo ked som nasla moje krvopotne odsate mlieko rozpustene v miske s ohriatou vodou zatial co mala hucala od hladu ako pavarotti.
Inac aj cumliky kupujem len MAM pacia sa mi (nam)

jaja32
8. jún 2010

Ahojte, používame len fľašu MAM a tiež aj cumlíky. Iné mi dcérka odmieta,až ju nadúva. Ja si vždy zohrejem vodu v ohrievači v sklenenej dojčenskej fľaške, prelejem do MAM a viac to neriešim. Mierka je trošku iná ako na fľaške MAM, ale to neprekáža. Rozdiel je minimálny. Tiež sa mi stalo, že mi voda vytiekla zo spodnej časti, ale to bola moja chyba, pretože som si časti zle pospájala. No... vtedy pomohla mikrovlnka, lebo malá bola hladová.
Viete mi poradiť, kde by som mohla kúpiť aj lyžičku značky MAM? Takú čo upozorní,asi zmenou farby, že jedlo je horúce. V DM drogérii ju nemali a cez internet sa dá objednať, len v tom prípade, že objednávka presahuje 19 eur.

jaruska74
8. jún 2010

mne vyhovuje ze sa dole otvara, lahsi sa mi to umyva 🙂

zuzanale
8. jún 2010

@jaja32 skús popozerať v bežných drogériach a dojčenských obchodoch ja som tak kupovala tú mam flašu s ušami a náustkom na pitie a rozdiel v cene oproti mam net stránke bol 2€ 😕 alebo nech ti zistia u dílera keď príde našu flašu tiež tak brali keď som sa najprv na ňu pýtala zisťovali a teraz ich nestíhajú objednávať 😅

zuzanale
8. jún 2010

ozaj a ešte jeden tip tie čo používate mam cumle babylove v DM sú také isté ako mam akurát ta vonkajšia karička je trolinku tvarovo iná ale aj tak sa my osvedčili hlavne preto že sme maniaci na cumle a v DM mám 2 za cenu 1ného mam ......
ale tiež treba pozerať lebo majú 2 druhy tak aby ste si nekúpili zrezaný lebo aj také sú 😉

kejtty
9. jún 2010

aj my mame mam cumle, velmi sa nam pacia, neviete kde by som zohnala karicku s retiazkou na ne? Niekde v KE... nechcem objednavat z netu,

jaja32
9. jún 2010

@kejtty ja som kúpila karičku so šnúrkou (retiazku nemajú) v lekárni, kde majú vyrobky mam a mali ich aj v DM drogérii. Nie som z KE, ale určite skús niektorú lekáreň. Stojí cca 3€.