Mokré fľašky zo sterilizátora. Dávať do nich mlieko?

julie6
4. feb 2008

Ahojte, neviem ci mam dobry strerilizator /mimiland/ ale po sterilizovani je vsetko mokre aj dlhsiu dobu,kedze sa to nema otvarat aby sa to udrzalo sterilne,je OK davat mlieko do flase, ci odstiekavat do odsavacky ked je vnutri plno kvapiek??? Ved predsa ak to vyberiem von ususit tak uz to nie je sterilne??

pietra
4. feb 2008

bramburka, samozrejme, ze ide aj ten jar. Ale pre mna je prijatelnejsia ta umyvacka len s cistou vodou, ako akykolvek cistiaci prostriedok. Zusma, ja som prave pouzivala jar po MM, po nom mi zostavali mastne a vyriesila to ta umyvacka, tak som spokojna

apricots
4. feb 2008

no a včem se teda ušetří voda, když se tak jako tak vypláchne předtím ta láhev?

sisstin
4. feb 2008

apricots: no já ji vyplachovala i před tím..a pak ještě právě horkou převařenou vodou..a takhle když vysterlizuju..tak se tý převařený horký vody vypatlá mín 😉

apricots
4. feb 2008

jo jako že když se nesterilizuje, tak se po vypláchnutí znova oplachuje horkou převařenou vodou jo, ahá🙂

sisstin
4. feb 2008

apricots:jj..přesně tak..takhle vysterilizuju 200ml vody všech šest flašek..a mám to na celej den 😉

apricots
4. feb 2008

no to jo a v tom sterilizátoru je to i dost pohodlný myslim...mě to teda vyhovuje...

ikaika
7. feb 2008

ja mam parny do mikrovlnky a tam nikdy suche veci neostanu 😉