Morské riasy. Používate ich pri varení?

sabka
13. jan 2009

Pouzivate ich niekto pri vareni? Ja som co tu citala. Vraj su uzasne zdrave ale nepoznam nikoho kto by s tym mal skusenosti. Kde sa to vobec kupuje?

saska.t
13. jan 2009

ja viem ze sa to kupuje bud v bio obchodoch alebo obchodoch so zdravou vyzivou 😀 tiez som pocula ze su perfektne ... 😀

sirinka
13. jan 2009

ja kupujem napr. v tescu, mavaju medzi medzinarodnou kuchynou. pouzivam ich do kuracieho na cinsky sposob, pred koncom varenia, dusenia ich nastriham na drobno ak su prilis velke a vhodim k cine a papame...

kuspitka
13. jan 2009

ahojte prepacte ze vam sem skacem ..
a viete aj nejake recepty co sa tyka tych morskych rias????

coreldraw
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
25. júl 2009
titkovamiriam
25. júl 2009
deina
25. júl 2009

Ja kupujem wakame, ale nie na varenie, jem ich len tak - odporucal mi ich reumatolog, najma teraz v tehotenstve, ale tak celkovo su vyborne pre reumatikov, ma to vela mineralov, ktore telo nema problem vyuzit. Citala som jeden taky recept, ze staci na cibulke trosku uprazit a moze sa dat do hocijakeho salatu.

titkovamiriam
25. júl 2009

alebo aj na cestoviny či ryžu 😀

deina
25. júl 2009

Alebo ich len supnut do zeleninovej polievky - ale to nerobim, mne straaasne nechutia, este by som si polievku pokazila. 😝

jasminet
17. sep 2009

my nimi sypeme varene zemiaky - namiesto petrzelky - teda tie susene a drvene

shagi
10. dec 2009

v tescu sa daju kupit NURI, robievam z nich susi, len na to potriem ryzu a pridam udeneho lososa, uhorku, alebo len krabie prsty a zrolujem

cceeccyyll
7. mar 2013

poradte obchodik s wakame riasami,podla moznost cerstvymi 🙂