Náhradný poťah na Peg Pérego Prima Pappa Dinner

marcelar
4. sep 2015

AHOJTE, prosim Vas viete mi niekeho odporucit na vyrobu tohto potahu? Stolicka je super ale teda ten potah cista katastrofa je komplet dotrhany medzi nozickami. Dakujem Marcela

marcelar
autor
7. sep 2015

vazne nikto nevie poradit?

strelko
12. jan 2016

Ja som nasla,lebo tiez hladam,ale teda je dost draha.Je to na stranke http://www.sashe.sk
a hladaj konvalinka,ale stoji to 32 eur 🙂

dadmilka
13. apr 2016

Dobrý deň, prosim pomôžte. Potrebujem zohnať poťah aj popruhy na stoličku Peg Perego Prima Pappa Diner. Dostali sme ju bez toho. V obchode Babymarket v Avione vedia zohnať originálne náhradné diely, ale odbili ma tým že iba ak dolozim, že som stoličku kúpila u nich :( Inak tam mali cenu za potah cca 45eur. Tiez som zistovala u konvalinky na sashe.sk, ale oni iba presivaju nanovo stare potahy a ja stary nemam. Netuším či na tú stoličku pasuje aj iná značka. Som vďačná za každú radu. Ďakujem.

vandruska
10. júl 2017

@dadmilka dobrý deň , chcem sa len spýtať , ci ste zohnali, bo riešim presne to iste a nemôžem sa k tomu dopátrať , ďakujem

dadmilka
22. júl 2017

@vandruska dobrý deň, zohnala. Poťah som kúpila v Brendone (stal niečo cez 50eur, nepamätám presne) a popruhy som si objednávala cez Kmart.sk (stáli cca 13eur). Stoličku sme takto skompletizovali a aktívne využívame, je super. Poťah sa už samozrejme okolo tej stredovej tyčky čo je medzi nožičkami začal trhať, aj som rozmýšľala, že by som to reklamovala, ale neviem či by ma nevysmiali. Verím, že som pomohla 🙂

kosinka1
8. mar 2018
kosinka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz