Nechce piť z flaše Avent cumel 1. Mám kúpiť cumel 2.?

loren
13. okt 2009

prosim vas moze byt ze mi dcerka nechce pit s flase avent cumel c.1 lebo jej to pomalyide s nej a ked kupim 2 tak bude lepsie tahat? takto len ozuzluje cumel s flasi potrebujem niekedy dokrmit aj ked je na 95 percent cisto kojena proste vecer nemam tolko mlieka

jk77
13. okt 2009

ahoj.Ja taktiez dojcim aj dokrmujem UM.Pouzivame avent 1,aj 2.Tie su pre dojcene deticky, aby si nezvykli na vacsie dierocky a rychlejsi prisun mliecka, aby sa trocha namahali, ako pri sati z prsnika.

martinka13
13. okt 2009

Ahojte Ja pouzivam avent od narodenia maleho Aj som ho kojila 4 mesiace, ale pouzivali sme aj odsavacku takze papal aj z flase Riadila som sa odporucaniami na cumlikoch Jednodierkovy som pouzivala tusim do 2 mesiacov, potom dvoj, atd Je to tam v navode maly sa mi dusil ked mu tieklo vela, takze postupne sme prechadzali na viac dierok

andrema
10. apr 2010

ahojte,
chcem sa spytat,ci sa niektorej z vas nezapchaval cumel 1 pri umelom mliecku.
Nam sa stava,ze mala taha a nic jej nejde, proste ako keby bol zapchaty.
Ked ho vyumyvam,tak pekne strieka a ked dam mliecko tak nic.
Nemate s tym skusenosti?

sunea
10. apr 2010

ahoj Andrema, niekedy sa to moze stat, ked je mliecko zle rozpustene (napr. nie je dost tepla voda, alebo sa zle pomiesa). Aj nam sa to obcas stalo. Cislo jedna sme pouzivali az do ukonceneho 3. mesiaca v pohode.

andrema
11. apr 2010

dakujem za odpoved....skusim si dat teda pozor na to miesanie...a uvidime...