• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Od koľkých mesiacov netreba sterilizovať fľašky?

16. decembra 2011 
autor
diki moc vsetkym za odpoved....chcela som sa len uistit..
3. sep 2008 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adetka .. zasa tak do slova som to nemyslela. ja len ze prehnana sterilita moze viest k tomu, ze si vlastnu odolnost babo nevybuduje, a hned ho nieco sklati.
4. sep 2008 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adetka ja som vobec nepisala o polonahosti ciganov v zime , neviem co to tu pleties
16. dec 2011 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som nesterilizovala vôbec :dizzy_face: Iba pred prvým použitím, potom som už iba umývala horúcou vodou a vypláchla vriacou vodou ako pri Tamarke tak aj pri Šimonkovi... a musím si klop klop, v zdraví to prežili a to máme vo vnútri psa aj kocúra :slight_smile:
16. dec 2011 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@erikasadek wow, ani som netusila, ze sa veziem v novodobom trende...
16. dec 2011 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vivusika som rada, ze je tu niekto podobne konajuci, lebo si uz pripadam ako ufonec :wink:
16. dec 2011 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@stardust ja si tak niekedy pripadám, keď vidím neter ako malej keď je padne cumeľ na zem nestačí ho umyť pod tečúcou vodou ale ona hneď dáva zovrieť vodu aby ho opláchla prevarenou vodou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dec 2011 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som cca do roka sterilizovala stale, odvtedy vacsinou raz za den, vecer, ale aj ked sa nesterilizuju, len umyju v horucej vode, nic by sa nemalo stat, deti pojedia aj horsie veci :slight_smile:
16. dec 2011 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vivusika to je este nic v porovnani s mojimi svokrovcami...ti vidia vsade jedy (deti sa nemozu chytit ani susedovho plota), nebezpecne mikroprudy vzduchu v byte a s existenciou bakterii a plesni sa uz trocha zmierili.
16. dec 2011 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok