Od koľkých mesiacov netreba sterilizovať fľašky?

cvika
29. aug 2008

vie mi niekto poradit od kolkych mesiacov netreba babatku steilizovat flasky ?alebo ich treba stale?pocula som ze uz od pol roka netreba, ale neviem co je na tom pravdy... 😒

cvika
autor
3. sep 2008

diki moc vsetkym za odpoved....chcela som sa len uistit..

petramelka
4. sep 2008

adetka .. zasa tak do slova som to nemyslela. ja len ze prehnana sterilita moze viest k tomu, ze si vlastnu odolnost babo nevybuduje, a hned ho nieco sklati.

petramelka
16. dec 2011

adetka ja som vobec nepisala o polonahosti ciganov v zime , neviem co to tu pleties

vivusika
16. dec 2011

ja som nesterilizovala vôbec 😵 Iba pred prvým použitím, potom som už iba umývala horúcou vodou a vypláchla vriacou vodou ako pri Tamarke tak aj pri Šimonkovi... a musím si klop klop, v zdraví to prežili a to máme vo vnútri psa aj kocúra 🙂

stardust
16. dec 2011

@erikasadek wow, ani som netusila, ze sa veziem v novodobom trende...

stardust
16. dec 2011

@vivusika som rada, ze je tu niekto podobne konajuci, lebo si uz pripadam ako ufonec 😉

vivusika
16. dec 2011

@stardust ja si tak niekedy pripadám, keď vidím neter ako malej keď je padne cumeľ na zem nestačí ho umyť pod tečúcou vodou ale ona hneď dáva zovrieť vodu aby ho opláchla prevarenou vodou 😵 😵 😵

michele11
16. dec 2011

Ja som cca do roka sterilizovala stale, odvtedy vacsinou raz za den, vecer, ale aj ked sa nesterilizuju, len umyju v horucej vode, nic by sa nemalo stat, deti pojedia aj horsie veci 🙂

stardust
16. dec 2011

@vivusika to je este nic v porovnani s mojimi svokrovcami...ti vidia vsade jedy (deti sa nemozu chytit ani susedovho plota), nebezpecne mikroprudy vzduchu v byte a s existenciou bakterii a plesni sa uz trocha zmierili.