Odsávačka na vysávač na dovolenke. Ako to riešiť?

kvietok23
8. jún 2009

ahojte, velmi sme si oblubili pouzivat odsavacku na vysavac, za 2 tyzdne sa chystame na dovolenku a samozrejme nechceme trepat vysavac so sebou, ako to riesite Vy? Mna napadlo kupit taky ten rucny vysavac, lenze neviem, ci maju tu "hubicu", aby som tam vedela odsavacku dat. Viete mi poradit,? 😉

tamia
8. jún 2009

mz máme ručný a ide to dobre... s tým nadstavcom, to musiš v obchode vyskúšať či to tam ide...
ale ručný vys. nemýslím ten čo sa nabije a potom funguje na betarku ale klasický do elektriky.

kvietok23
autor
8. jún 2009

no ved to, klasicky, do elektriny, a hlavne regulovatelny alebo nejaky, co ma slaby tah 😉 dneska pojdeme kuknut do elektra a na nete objedname 😉

rohacka
8. jún 2009

To si rovno kupte odsavacku na baterky - my mame Living lab uz 1.5 roka a sme maximalne spokojni. Vykon ako vysavac a nosim so sebou, kde treba. Viem, ze su mamicky, ktorym sa to velmi nepozdava, ale myslim, ze je to skor v tom, ze nevedia, ako ju spravne pouzivat. Ja jednoznacne odporucam.

egyptanka
8. jún 2009

kvietok, podla mna by nebol problem aby ti v hoteli pozicali vysavac na par minut ... nie?

bambi09
8. jún 2009

rohacka,súhlasím,my máme rovnakú a som maximálne spokojná,zbalíš do kabely a ideš 🙂 🙂 😉

kvietok23
autor
8. jún 2009

egyptanka - tiez som nad tym rozmyslala, ale malemu odsavame aj rano, aj vecer a nechce sa mi niekoho otravovat. Asi kupime na tu prilezitost klasicku odsavacku 😒 lebo rucny neni mozne zohnat s nadstavcom, aby sme tam odsavacku mohli dat ☹

nevesta
8. jún 2009

Kup si elektricku, je super, mozes pouzit aj na baterky aj na adapter http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4610

nevesta
8. jún 2009

Ja ju mam, vysavacovu pouzivam menej...

lul
8. jún 2009
veronikahel
9. jún 2009

nevesta, ale kvôli jednej dovolenke kupovat odsavacku za 50€ 😝 ked uz mame jednu za 15€...