Ohrievač fliaš. Aké máte skúsenosti?

winki.w
26. feb 2009

ahojte, aké s nimi máte skúsenosti? píšu, že udržia teplotu tak dlho ako potrebujem, ale ako dlho tam môžem mať mliečko aby sa mi neskazilo... ? syn sa nám budí v noci každé 3-4 hodiny, ale kým mu mliečko zohrejem, tak to trochu trvá. zobudí sa a hneď veľmi plače. čo poradíte? dik za všetky tipy a rady 🙂

yasmina
26. feb 2009

winki ja mam ohrievac Avent...na noc zapnes a nechas ist ked sa voda nahreje poistka sa zapne...mliecko rozrobene nerobim nema dlhsie stat ako hodinu...aspon nas Nutrilon AR....
inac ja mam uz iny postup....vodu si prevarim a necham v kanvici...a vnoci dam do flasticiek prevarenu vodu studenu do toho mliecko rozmiesam na 10 sekund ohrejem v mikorvlne premiesam a je to...
ohrievac pouzivam ked sme mimo domova dovolenka navsteva atd...

nana77
26. feb 2009

winki, ked boli nasi mensi, robili sme to tak, ze sme si vecer vodu zohriali na potrebnu teplotu, dali do termosky, do flasiek sme nadavkovali mlieko a v noci sme uz len doliali vodu, premiesali a mohli sme krmit 🙂 . ohrievac flasiek mame taky obycko philips, ale ten sme pouzivali len cez den 😉

winki.w
autor
26. feb 2009

ale ja potrebujem zohrievať svoje odstriekané mliečko...

nana77
26. feb 2009

ahaaaa, tak to ti neporadim, bohuzial som nemala dost mlieka a nemohla som mojich malych kojit. 😔 . kazdopadne by som skusila nakontaktovat nejake kocky v teme dvojickovo - bibianka, ivet77, rosarita, lalupa a mnohe dalsie, o kt. viem, ze kojili svoje dvojicky. mozno ti budu vediet poradit 😉
ozaj, tvoji krpci su zlatucki!! 😵

norik1
26. feb 2009

winki ale ved materske mliecko je zohriate za par minut, nemusis ho nechavat kym pipne ze uz je, to je potom dost horuce. Staci ked je trosku teple - ved ked si mliecko odstriekavas, tiez je take vlazne...aj ja som to tak robila...

didosh
15. mar 2009

ja mam ohrievac avent a je mi zbytocny, je zo svajciarska a ma inu koncovku do zastrcky (sikovny mangel vymeni) tak keby mal niekto zaujem, predam za symbolicku cenu

koniarova
15. mar 2009

Winki, ja som mala takýto postup.Možno pomôže.Večer si nadávkuj odstriekané miečko do fliaš, podľa toho, koľko krát v noci pije.Daj do chladiceho boxu-chladničky na suchý ľad.Tam to vidrží krásne chladené, mám to odskúšané.Kúp ohrievačku, ja mám Avent, mám ju zapatú celú noc na najmenšom stupni.To sa voda len ohreje na cca 38C a potom sa ohrievač sám vypne.Keď sa Ti malý začne mrviť v postielke, len vložíš fľašku z termochladničky a prepneš ohrievač na najvyššiu teplotu.Do 2 min. papáte a nemusíš ani zísť z postele.