Ohrievače fliaš. Aký je najlepší?

sue13
23. apr 2009

Ahojte.
Hladala som no nenasla som tu podobnu temu 🙂
Rada by som si precitala Vase nazory na ohrievace flias.
Ake mate, ako ste s nimi spokojne, vyhody, prip. nevyhody.... 🙂
Chystame sa kupit a netusim aky a co by mal mat.
Existuje nejaky ohrievac kde mliecko ohrejem, flasku vysterilizujem a da sa pouzit aj v aute????
Dakujem za nazory 🙂

lienka1
24. apr 2009

Mame ohrievacku od Canpol Babies a sme s nou spokojni. Ma 3 urovne ohrevu. Do auta existuju specialne ohrievacky, alebo ohrievacky s adapterom.

sue13
autor
24. apr 2009

Lienka dakujem. A ako dlho trva kym mliecko ohreje??? A na co su 3 urovne ohrevu? Ved mliecko ma mat teplotu okolo 37 stupnov a hotovo. Ci nie???? 😅
Alebo tam ohrievas aj ine? Aj sterilizuje flasky???

mishusha
24. apr 2009

ahoj, ja mam ohrievac chicco... zo zaciatku som ho vyuzivala dost, na ohrievanie materskeho mlieka... ale ked sme presli plne na umele, tak mi bol v podstate na nic... vadilo mi, ze to dost dlho trva a neohrialo to presne na pozadovanu teplotu... mam ten na dve urovne ohrevu, jedna je na mlieko a druha na kasicky v sklenenych flasiach

lienka1
24. apr 2009

Prva uroven je na malu flasku (150 ml), druha uroven na velku (250 ml) a tretia uroven na pohariky s prikrmom. Ohrieva cca 2 min. Zatial ohrievam len mliecko, lebo sme na Nutrilone, potom budem aj prikrm. Po kazdom pouziti dam flasku do sterilizatora a ked sa naplni flaskami, tak dam sterilizovat, mame Chicco elektricky.

veselica
24. apr 2009

Ahoj sue13, my mame ohrievacku zn. Tefal, som s nou nad mieru spokojna, ma stupnicu od 1 min. po 6 min, zalezi od typu flasky, ak je mala flaska, ale uzsia, staci 3 min, ak siroka ako napr. avent, tak aj 4 min. po ohriati zapipa signalizacia, a okrem toho sa rozsvieti na zeleno a teplotu mliecka ti udrzi pol hodinu. Okrem toho je k tomu aj pridavne zariadenie na ohrievani prikrmov ako keby taka misticka. ja som tuto ohrievacku kupila cez mmb a som s nou spokojna

sue13
autor
24. apr 2009

Baby dakujem za rady. My sme tiez na Nutrilone a chcela by som ohrievac aby malo mliecko stale taku teplotu ako ma mat. A neskor aj prikrmy by som rada v tom ohrievala.
Mishusha a preco Ti bol potom uz na nic? Si v nom nezohrievala UM???
Veselica sme z jedneho mesta 😉

veselica
24. apr 2009

ano sue vsimla som si 😉

norik1
24. apr 2009

sue ja mam taku uplne obycajnu za 300 sk este minuly rok v akcii v Carrefoure, ma dve urovne - na tekutiny a na prikrmy. Zohrievala som odstriekane MM a teraz zohrievam prikrmy alebo vyzivy, hlavne ked nechcem aby boli studene, ale len take vlazne...... Um som casto nezohrievala, robila som stale cestve 😉 ale casto zohrievam caj, ak cely nevypije a medzitym vychladne 😉

Taku ohrievcku co aj sterilizuje som ale nevidela... 😅

mishusha
24. apr 2009

sue, skor sa mi ohrialo mliecko ked som uvarila vodu v konvici a flasu s mliekom dala do tej vody zohriat...asi som kupila zly typ ohrievaca ako tak pozeram.... ostatne maminky su spokojne.... 😖

lienka1
25. apr 2009

Jasne, aj nasa ohrievacka ma misticku na prikrmy a svetielko, ked je voda zohriata, tak zhasne. Ja si to zvyknem dat na najvyssiu teplotu a po cca 2 min, uz viem, ze to mam zohriate, tak to vyberiem a necakam, az svetielko zhasne. Zvyknem si vodu prevarit skor a ked je uz vychladnuta a maly je hladny, tak len vodu zohrejem, dam Nutrilon a uz papame 🙂 . A samozrejme, aj cajik v tom zohrievam. Kupovala som ju cez MMB za 500,- Sk.

lusilia
27. apr 2009

Ahoj Sue, ja som si tiez kupila chicco a nie som s nim spokojna, dlho to trva a ohrieva to viac, ako by malo, teda aso kvoli tomu, kolko tam dam mliecka...takze aj tak pouzivam stary klasicky sposom, ze ohrievam v smaltovom hrnceku 😉

sue13
autor
29. apr 2009

Lusilia ahoj 🙂
Aj ja teraz ohrievam v smaltovanom hrnceku 🙂 Ale myslela som si ze to bude s ohrievackou rychlejsie a hlavne by som ju chcela do auta. My stale niekam labzujeme tak nech to mame po ruke 😉

jvo
22. jún 2009

ahojte nemate nahodou ohrievacku bebeju? pozicala mi ju kamaratka ale uz nemala navod na pouzitie tak by som potrebovala vediet ako funguje, su tam totiz dva symboly, jeden na prikrmy a jeden flaska ale ta ma zas taku akoby stupnicu tak neviem kam to mam nastavit aby bola teplota spravna a este ako dlho udrzi teplotu ked je uz zohriata na tu spravnu, dakujem

sisinka5
28. jún 2009

mate prosim vas niekto ohrievacku zn.baby ono?? chcem si ju kupit len chcem vediet ci mate niektora skusenost s touto znackou

maja100
7. júl 2009

čaute,môže mi niekto poradiť ako je to s prihrievaním materského mlieka?

katarinkad
12. júl 2009

maminky, tak mi mame konkretne tuto ohrievacku
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5774067

Pouzivame ju denno denne od narodenia, ma aj adapter do auta, takze ak sme niekam cestovali autom, tak sme ju pouzili a drobcovi sme ohriali mliecko. Je to skvelaaaaaa vecicka.
Teraz ked je uz drobec vacsi, tak ju uz cez den nevyuzivam /lebo uz mliecko cez den nepijeme/ iba v noci. Mam ju v spalni na nocnom stoliku a v nej flasu s vodou, ohrievacka ju celu noc priebezne ohrieva na idealnu teplotu, takze kedykolvek sa maly v noci zobudi, vyberiem flasku nasypem do nej mlieko a pijeme. 😵 😵 😵

katarinkad
12. júl 2009

no krasnu hrubicu som urobila 😕 🤐 🤐

koniarova
24. aug 2009

Ja mám AVENT a tiež ju mám zapatú na najnižší stupeň celú noc. Ale nie som moc spokojná. Mliečko ešte musím vždy trochu schladiť. Podľa mňa ohrieva na viac ako na deklarovaných 37 C.Katarinkad, čítam, že ju máš tiež zapatú po celú noc. Naozaj to ohreje na akurátnu teplotu? Nie je to moc vrelé? Ja som si myslela, že keď vyhodím peniažky za AVENT, že to bude 100% kvalita, ale nie som spokojná. 😢

nostek
28. nov 2009

kocky, existuje ohrievac na flase normalne do elektriky a zaroven aj do auta? dakujem za rady

stanka02
11. máj 2011

Ahojte, ja uvazujem o ohrievacke do auta na prikrmy. Mam ohrievacku so sterilizatoroma varenim jedla v pare od Topcomu na elektriku a som spokojna, no na cestach autom ju neviem pouzit.

pia22
11. máj 2011

@stanka02 my sme tiez davnejsie uvazovali o ohrievacke do auta, ale vsetky co nam ukazovali ohrievali 20-25 min. a my s malym dlhsie ani nejazdime, tak sme sa na to vykaslali.

stanka02
11. máj 2011

@pia22 to je dost dlho, vsak dovtedy pridem aj do nejakej restiky, alebo na benzinku a ohreju mi to v mikrovlnke za par sekund.

peliroja
22. máj 2011

@stanka02 ahoj Stanka, akurat uvazujeme o ohrievaci na flasky a rozhodujeme sa medzi klasickou od topcomu a tou co mas ty aj tym varenim na pare. prosim ta ako si s tym spokojna? vyuzivas vsetko alebo s odstupom casu myslism ze by stacil len ohrievac plus streilizator? dakujem 🙂

martuska75
22. máj 2011

Ja mam aventku a ohrievam na nej stale. Hlavnev noci mi "zachranila zivot". Rychlo ohriate a kedze ju mam na dosah z postele tak pri tom prakticky spim. Flase si sterilizujem vecer + si nachystam prevarenu vodu. Pred jedlom ohrejem a na cerstvo zarobim um. Podla mna sa to uz pohodlnejsie neda. 😉

stanka02
22. máj 2011

@peliroja ahoj, na zaciatku som vyuzivala hlavne sterilizator, neskor ked som zacala prikrmovat som dost vyuzila varenie v pare a teraz ten ohrev. Ten ohrev som skor nepouzivala, lebo drobca som do 6 mesiacov iba kojila a kedze som mala dost mliecka, nebolo nutne dovtedy nic ohrievat. Ja som to kupila cez net za nejakkych 60 eur, podla mna som to vyuzila, lebo ked si kupis tie spotrebice osobite, stoja ta viac. Ten sterilizator bol prakticky na cumliky, hrizatka a umele lyzicky. No lyzicky sa daju maloktore sterilizovat, konkretne sa daju tie s DM, co su balene po 3 kusy a maju taku dlhu rucku. Teraz uz samozrejme nesterilizujem.

tanufka
21. máj 2013

@katarinkad prosím ťa, mohla by si napísať akú máš značku ohrievača fliaš? nedá sa mi otvoriť ten link, čo si priložila. Ďakujem 🙂

bejbyyy
10. sep 2013

@katarinkad tiež by som Ťa poprosila o značku ohrievača, ďakujem 🙂

yoomi
20. sep 2013

@sue13 Ahoj Sue, rad by som ti dal do pozornosti YOOMI flasticku. Je to taka novinka, ktora je dostupna uz aj na Slovensku. Tuto flasticku sme si my v minulosti objednali z Anglicka. Je k nej ohrievac, ktory sa nabije varenim alebo v mikrovlnke. Po nabiti ho treba nechat vychladnut a mas ho pripraveny na pouzitie. Pred pouzitim, aktivujes ohrievac stlacenim tlacitka, pockas 60 sekund a babetko moze papkat. Mliecko sa nikdy neprehreje a to vsetko bez elektriky. Navyse pripravenu flasticku s ohrievacom a mlieckom mozes mat az do pouzitia priamo v chladnicke, po aktivovani zafunguje 🙂.
Nam tento vyrobok velmi pomohol. Flaska je podobna prsniku, ma vela antikolikovych ventilov ale najviac sme ocenili ten ohrievac. Predtym sme ohrievali mliecko v teplej vode a to dlho trvalo. Maly niekedy tak strasne uz plakal, ze sme sa velmi trapili. S yoomi sa niekedy ani len nestihol prebrat 🙂.
Na webstranke najdes kopu informacii o tom uz v Slovencine.

kocurikova1
10. aug 2014

Preco si chcete kupovat ohrievac flias ked si mozte kupit samoohrivaciu flasu. Ja ju mam a ked idem s malým von tak nemusim so sebou brat termosku, alebo prevarenu teplu a astudenu vodu. Takto si zarobim mliecko alebo pripravim cajik doma a ked je maly smadny tak stlacim tlacitko na flasi a za minutku uz pije teply cajik alebo mliecko. A ked neche pit tak prideme domou dam flasku aj s mlieckom do chladnicky a nemusim ho vyliat lebo kedze mliecko nebolo zohriate tak mu nic nieje.

miselmomo
19. apr 2015

@katarinkad ahoj,uz je to davno ale mozes mi napisat znacku ohrievacky ktoru si pouzivala,chcem tiez taku ktora udrzi vodu teplu a ma aj adapter do auta.dakujem ☺