Parný hrniec a mixér Avent

mirka1611
13. feb 2013

máte ho niekto ? ako ste spokojné ? trvá dlho kým sa tam v pare uvarí zeleninka ?

fugynka
18. nov 2014

Diecence tie co mate parny hrniec s mixerom je ktomu vraj knizocka s receptami. Ak mate niektora mohli by ste mi poslat preskenovane? Vdaka 🙂

adebi
26. feb 2015

@janulili dobrý deň, nakoniec ste ho reklamovala? aká bola reakcia na reklamáciu? vopred ďakujem

janulili
2. mar 2015

@adebi reklamovala a vratili mi penize na ucet.cakala som mail,vyjadrenie,ale rovno vratili peniaze

adebi
2. mar 2015

@janulili takže ho nekúpim, ďakujem 😉

janulili
2. mar 2015

@adebi Nie je za co. Da sa lahko zaobist aj bez toho. Dokonca mi to pride menej pracne ako s nim.

ukulela
26. mar 2015

@fugynka ahoj. zohnala si, prosim, tie recepty? ak ich mas v PC, vedela by si mi ich poslat, pls?

evkastipka
20. mar 2017

Ahojte, skusala niektora z Vas aj novy parny hrniec od Aventu konkretne "AVENT PARNÝ HRNIEC A MIXÉR 4V1 SCF875" rozhodujem sa medzi novym a starym modelom. Dakujem za info 🙂

petra16
27. jún 2017

@evkastipka Aj ja po ňom pokukujem. Kúpila si ho napokon?

evkastipka
27. jún 2017

@petra16 ahoj, ano a frci minimalne 3x denne (mame dvojicky) 🤣

petra16
28. jún 2017

@evkastipka A si teda spokojná? Oplatí sa kúpiť? A necítiť žiadny zápach z toho plastu ako niektoré mamičky písali?

evkastipka
28. jún 2017

@petra16 velmi spokojna, zapach žiaden, fakt super pomocnik, robim tam parenu zeleninku aj pre seba 😉

89anina89
6. aug 2017

Maminky a mozem sa spýtať na rozdiel medzi starým a novým modelom? Čo som postrehla tak nový ma časovač a vie rozmraziť pokrm.. či ešte niečo iné lepšie kvoli čomu by ste volili nový model? Ďakujem

vilma7
6. aug 2017

@89anina89 ahoj. Neviem čo má a vie starý, ale ako píšeš ten novší aj rozmrazí pokrm, po 30 min a má časovač do 30 min plus signalizáciou ohlási ukončenie programu.

mitka99
28. feb 2018

Ahojte chcela by som sa spytat davali ste do parneho mixeru obycajnu vodu alebo dojcensku? Dakujem

gabrielka450
28. feb 2018

ja by som ho nevymenila za nič na svete...

ivankagemini
28. feb 2018

@mitka99 dávam obycajnu 😉

ivankagemini
28. feb 2018

@gabrielka450 ani ja. Je to super vecicka 😂vzdy ked v tom robím som vďačná tomu kto to vymyslel 😁 mne to pri dvojkach veľmi pomaha a setri cas 🙂

vilma7
28. feb 2018

Nam sa síce asi po 4 mes.pokazil, ale vrátili nám zaň peniaze tak sme hneď kupovali druhý. Syn má 14 mes.a používame ho stále často.

mitka99
28. feb 2018

@evkastipka chcela by som sa spýtať či tiež použivate do neho obyčajnú vodu alebo dojčenskú? začíname s príkrmami..dakujem mirka

evkastipka
2. mar 2018

@mitka99 Pekny den prajem, pouzivam klasicku z vodovodu, skoda penazi, davat dojcensku. On aj tak zovrie a ide z nej len para 🙂

mitka99
2. mar 2018

@evkastipka dakujem za odpoved..len ono ta voda sa dostane aj do prikrmu,bo ked robim malo mrkvicky, tak je tam dost vody z tej pary..a ona to vlastne papa,,tak preto neviem

katriona1
2. mar 2018

@mitka99 nikdy jsem tam nedávala kojeneckou vodu, ani na pití jí malému často nedávám, kojenecká se spíš doporučuje na delání UM u detí do toho 4 mesíce, kvuli obsahu dusičnanu ve vode, ale pozdeji a hlavne v tak malém množství jako je v príkrmu to nijak nevadí, jedine, že nemáte dobrý zdroj vody ( nejaká studna )

jankafecka
26. jún 2018

Ahojte, kto to ma je spokojný? Urobí to aj kralicie mäsko? Treba ho dlhšie variť. Rozmixuje to dobre aj menšie množstvo potravy? Nesmrdí to za plastom ako predtým niekto udával? Ďakujem 😊

ivankagemini
26. jún 2018

Nesmrdi vobec, určite urobi aj kralicie, ja som v tom robila uz viac krat hovädzie a to je tuhšie 🙂

ivankagemini
26. jún 2018

Rozmixuje aj male množstvo, ten sekacik je veľmi ostrý 👍

komet
11. aug 2018

Baby neostava vám potom v tom parnom hrnci veľa vody ze ju najprv musím vyliať až potom mixovať či náhodou nedávam len ja veľa vody ale nemalo by to robiť aké máte skúsenosti ? Ďakujem.

090255
10. aug 2019

Chcem sa spytat niekoho kto uz ma tento parny hrniec ake masko v nom varia teda ci sa v nom da teda skor aj zmesti napr kuracie stehienko samozrejme bez pouzitia mixeru pred obratim kosti. Dakujem za odpoved.

ivankagemini
10. aug 2019

@090255 ahoj. Ja som všetky druhy mäsa v tom robila ale iba bez kosti.