Parný varič detskej stravy

randrea
13. mar 2012

Ahojte, mate niekto parny varic na pripravovanie prikrmov? Odporucate alebo je to zbytocnost?

majka1981
13. mar 2012

zaradila by som to do kategorie zbytocnost. pouzivala by si to maximalne 4-8 mesiacov, lebo okolo 12 mesiacov dieta aj tak prechadza pomalicky na stravu rodicov 😉 . na taku kratku dobu je to aj dost draha zalezitost...

estterka
13. mar 2012

no ja parim stale a aj dlho budem a parim v sitku na knedliky-lacne a staci.

martinex
13. mar 2012

@randrea ja som pouzivala Bebacook a bolo to na nezaplatenie. naparila som si,mixla a hned servirovala.... fakt super vec,vyuzila som ho pri oboch synoch a uz je odlozena pre sestru ked bude cakat 🙂 len ta relativne vysoka cena...ale zase ja som si fakt pochvalovala.

randrea
autor
13. mar 2012

@martinex a kde si to kupovala, na Slovensku?

martinex
13. mar 2012

@randrea nie, vo Francuzsku 😎

ricko
13. mar 2012

Aj my stále paríme, máme klasický nerezový parný hrniec od Tescomy, malá má 14 mesiačikov a dokonca už aj my sme prešli na parenie 😉 mňam 😀

vampgirl
13. mar 2012

Ja tiez mozem odporucat, je to super vec! Mam beaba babycook, dcera ma 16 mesiacov a doteraz jej na nom robim stravu skoro kazdy den. A este aj dlho planujem, je to najzdravsi sposob upravy zeleniny a ovocia, podla mna nie je dovod sa nejak extra ponahlat a prechadzat na dospelacku stravu. Je to velmi praktcke, naparis, rozmixujes, zabera to minimum casu, a podla mna ked ho dopouzivas, vzdy sa da predat.