Poraďte ohrievač mlieka a príkrmov

nevesta
25. sep 2008

Ahojte,
potrebujem poradit...

Potrebujem zohnat ohrievacku mlieka a prikrmov, ale tu, co mam (Avent) nechcem, nevyhovuje mi...

Vadi mi na nej, ze sa neda nadstavit na konkretnu teplotu a ked zabudnem, ze ohrievam tak musim potom chladit, co mi pride dost otravne... Tiez mi na nej vadi, ze z nej musim pohariky s prikrmami lovit, cize potrebujem, aby mala nejake vytahovatko... Kosik, alebo nieco podobne...

Poradite?

V pripade, ze tu uz dana tema je, dajte mi prosim link, vo vyhladavaci mi pod ohrievacka nenaslo nic...

Dakujem

mirasierra
25. sep 2008

nevesta ja mam miniland baby- je tam taky kosicek na prikrmy. ale neda sa nastavit na urcitu teplotu, tiez musim chladit 😠

nevesta
autor
25. sep 2008

Mirasierra, no vsak, ale snad taka existuje... 😅

luucia
25. sep 2008

Já mám ohřívačku od Canpol babies. Nedá se sice nastavit vyloženě teplota. ale má tam tři tečky. Když to dám na tu první tečku, tak je mlíčko i jídlo akorát 😉

januliak
25. sep 2008

Nevesta ja mam reer, tiez tam je vytahovatko, ale nezmestia sa tam siroke flase 😖 A tiez tam nie su stupne, len stupnica od 1-5, ale uz mam vyskusane, na ktore to mam dat, aby som nemusela chladit 😉

nevesta
autor
25. sep 2008

Luucia a ostane takej prijatelnej teploty, aj ked ho tam zabudnes? 😕

nevesta
autor
25. sep 2008

Co poviete na tu s digitalnym displayom od Aventu? Mate ju niekto? 😕

zuzka78
25. sep 2008

ja mam od Aventu, ale nie s digitalnym displejom. Je fantasticka, jedlo je ohriate za 2-3 min. A rozmrazene tiez za chvilu.

xena22
25. sep 2008

Ja sa votriem do tejto temy este podotazkou 😅 Je vobec tento vynalez treba?

Ja som si vyhliadla tento:

http://www.lindam.co.uk/store/night.html

Je to chladic na dve flasky so zabudovanym ohrievacom a nocnou lampou,do poschodoveho domu idealne,ale odradila ma ta doba ohrievania 7 minut! No 7 minut revu uprostred noci asi nic moc... a co sa tyka denneho krmenia a prikrmov,tak to sa da zvladnut aj na sporaku,len v noci som chcela mat komfort,ale 7 minut 😒 😒 😒

Ako dlho ohrievaju vase ohrievace?

nevesta
autor
25. sep 2008

Este niekto nazor, prosim, musim to do rana vyriesit... 😔

pezincanka
25. sep 2008

Nevesta, nepomozem, ja ohrievam v zovretej vode. Netusim, ako dlho to trva, teda kolko minut. Neporadim... ☹

lalupa
25. sep 2008

ja som ohrievacku zbalila a pouzivam mikrovlnku...bla bla viem o vsetkych rizikach, je toho vsade spusta, ale vode na mliecko sa nic nestane, pridavam do nej mliecko a poriadne premiesavam
mam dve hladosky a ten ohrievac ma pripravoval o nervy, dlho zohrieval - kazda minuta bola desne dlha,nestihala som teplotu priebezne kontrolovat a potom som musela chladit, teraz sme v pohode

gucz
26. sep 2008

ja som ohrievala najprv v hrnčeku s vodou, to som ohrievala materské mlieko odstriekané v sklenenej fľaši. Odkedy sme prešli na UM, tak vodu zohrievam v mikrovlnke. Alebo som mávala na noc nachystanú teplú prevarenú vodu v termoske a mlieko bolo zarobené šup šup. Ohrievačku jedla sme dostali darom keď mala malá už 10 mesiacov, ale sme ju nevyužili, možno keby sme ju mali skôr, ešte keď papala odstriekané mliečko, to by som do mikrovlnky nedala. Ako tu bolo spomenuté, ohrievačka sa oplatí ak niekto býva v poschodovom dome, alebo pre tých čo bývajú so svokrovcami a nechcú behať v noci hore dole.

luucia
26. sep 2008

nevesta, jj je to pořád stejný teploty. když sem nevděděla v kolik v noci bude malá jíst, tak sem večer ohřívačku zapla a třeba za 7 hodin to bylo furt akorát k pití 😉

susanh
29. sep 2008

Ahoj Nevesta, my máme Philips baby care. Je to dobrá vec, moze sa v tom sterilizovat, zohrievat, dusit na pare, rozmrazovat (ale to som este neskusala). Manipulacia velmi jednoducha, ani si neviem predstavit ohrievat mlieko 2 roky v nejakom hrnci s vodou. A tiez sa tam lahko ohrievaju prikrmy v poharikoch, mensej miske,...

tina_
30. sep 2008

Ja mám asi 7 rokov starú ohrievačku, asi nijakej značky 🙂 , kúpili sme ju v Norme za asi 300 Sk pri prvej dcére, už neviem presne, je tam vyťahovátko aj sa dá regulovať teplota (nie digitálne), ale cca si človek vie nastaviť a po čase aj vieš odhadnúť čas, kedy vybrať mliečko, vlezú tam aj širšie fľašky (Aventka), ale Lovi nie, a je to fakt super vec. Na noc mám odstriekané mm, tak ho len zohrejem, a kým sa hreje, tak ju priložím, aby som ten rev minimalizovala 🙂 A dajú sa v tom ohrievať aj fľašky s jedlom (napr. výživové, alebo Hami - hoci, to by som dieťaťu nedávala, fuj)

lienka1
1. okt 2008

Ahojte, chcem sa vas spytat, ako sa vlastne pouzivaju ohrievacky? Kupila som si cez MMB Canpol Babies, ale nebol tam navod... tak teraz neviem, do nadobky sa dava voda a jedlo sa ohrieva v nej? Dakujem

xena22
18. okt 2008

Tiez ma zaujima ako to vlastne funguje,s vodou,alebo bez? A netreba k tym ohrievacom urcitej znacky aj flasky rovnakej znacky?Nemoze sa stat,ze su niektore flasky do toho priliz uzke,ze unika to teplo??? 😨 Asi mam otazky ako magor 😀 fakt neviem ako to funguje a naco sa mam pri vybere zamerat....Zatial mam kupene flasky Medela

nevesta
autor
18. okt 2008

No co poznam ohrievacky tak su vsetky na rovnakom principe, do nadobky sa da voda, ta je ohrievana a vy date flasku, poharik s cim kolvek a ono sa to ohreje od tej vody... Cize v podstate system ako ked polozite flasku do hrnca s horucou vodou... Nakoniec sme nakupili ziadnu, bolo to pre svagrinku a ta sa rozhodla ohrievat v hrnci s vodou... V Avent ohrievacke mi zatial pasovalo vsetko, aj prikrmy vo flaskach aj flasky. My pouzivame obycajne, kedze sa dcera rozhodla, ze iny cumel ako kaucukovy ortodonticky do pusy nevezme...

nevesta
autor
18. okt 2008

Teplo pri uzsej flaske ti neunika, kedze sa ohrieva od vody 😉

xena22
18. okt 2008

Jej dik,,,tak neviem ani ja ci to kupim,dalsi raroh na kredenci opatrovat 😒 este si to rozmyslim....