Poraďte stolný mixér na smoothie

lucianakoniku
21. feb 2015

Prosim o radu majitelov stolnych mixerov 🙂
Chcela by som si kupit stolny mixer, najma kvoli priprave smoothies, takze by mal byt schopny rozmixovat vacsie mnozstvo suroveho ovocia a zeleniny, idealne bez pridania tekutin. Mixovacia nadoba by mala mat objem min. 1,5 l a mal by byt co najvykonnejsi.
Na nete som hladala aj recenzie na rozne typy stolnych mixerov ale zaujimali by ma aj prakticke skusenosti ci uz pozitivne alebo negativne - bez akych funkcii by ste si mixer nevedeli predstavit, co sa vam osvedcilo/neosvedcilo, s akymi typmi resp. znackami ste spokojne/i a preco, na co si davat pozor pri vybere, skratka vsetky prakticke informacie 🙂
Urcite nechcem ist do smoothie makera, lebo mixer budem prilezitostne vyuzivat aj na ine ako na smoothie a potrebujem mixer s co najvacsou nadobou. A tycovym ich uz nechcem robit, dva uz to totiz nezvladli 😖

usla35
11. feb 2021

@marcela64 ja som kupila Sencor mixer a som s nim spokojna, robim v nom vsetko aj lad mi pekne rozdrti ked potrebujem do limonady aj jahodovu dren v nom robievam a aj prikrmy som v nom mixovala, vlastne kvoli tomu som ho kupovala 🙂

anitta98
15. feb 2021

@marcela64 aha no ja som našla jeden čo sa mi naozaj páči ale stojí skoro 80€ a to mi príde veľa, to by som už radšej kúpila kuchynského robota :/
@usla35 tú značku poznám, ale veľmi jej neverím, príde mi až moc lacná a teda dlho ani nevydrží :/

usla35
16. feb 2021

@anitta98 preco jej neveris? ja mam od nich viac spotrebicov a som spokojna, to ze maju prijatelnu cenu neznamena ze su nekvalitne 🙂 mas nejaky spotrebic ich znacky ?

danka808
17. feb 2021

@marcela64 a ponory mas akej znacky? Ked si s nim spokojna tak chod do rovnakej znacky, teda aspon ja by som sla, nerada menim znacku hoci obcas treba lebo cena nepusti 🙂

anitta98
18. feb 2021

@usla35 no mne tie ich ceny prídu až moc nízke na úkor kvality, možno sa mýlim, nemám doma nič tej značky tak neviem to posúdiť. Ty máš niečo konkrétne tej značky, ale niečo väčši ako mixér či kanvicu, niečo čo používaš už roky a každý deň

marcela64
22. feb 2021

@usla35 nemáš fotku alebo obrázok ktorý to je? Pozerala som dnes a našla som jeden ktorý už zjavne objednám lebo už sa musím, začína mi to chýbať v kuchyni 🙂
@anitta98 ja som našla za 53€ a má aj iné nadstavce tak vyzerá že bude môj 🙂

usla35
24. feb 2021

@anitta98 rozhodne to tak nie je, ja ten mixer pouzival tak 3-4x do tyzdna v lete aj castejsie, rozmyslam ci mam nieco ine od nich a sa mi zda ze vysavac a aj kanvica je ich znacky, no ista si nie som a overit to teraz neviem 🙂
@marcela64 fotku nemam, nie som doma a presne cislo neviem ze by som ti poslala link :/ ,ale 53 ecok je dobra cena ked ma k nemu aj ine nadstavce a aké konkretne?

marcela64
25. feb 2021

@usla35 vieš čo má to 1x 1,5 l sklenená nádoba,1x mlynček na kávu a bylinky,1x smoothie mixér, najviac sa mi páči ten mlynček na kávu, ten by sa mi hodil 🙂 Aj cena je super vychádza 53,99 a doprava zadarmo 🙂 Včera som to nevydržala a objednala som ho 🙂

usla35
4. mar 2021

@marcela64 tak cena je fakt dobra, to kde si nasla? Uz ho mas asi aj doma, vyskusala si ho hned? Ci este nie?

marcela64
8. mar 2021

@usla35 na malle somho našla, už je doma a je vyskúšaný veru, ten mlynčečk na kavú mi padol naozaj vhod, lebo ja si kupujem zrnkovú kávu a pokazil sa mi ručný mlynček, a tento je parádny 🙂 A zase som si začala robiť aj pre seba smoothie na olovrant

anitta98
9. mar 2021

@usla35 pýtala som aj iných a povedali, že sú spoko, tak vyskúšam, pri najhoršom ho reklamujem 🙂
@marcela64 prosím ťa má ten mixér nejaké označenie? lebo ja som hľadaľa podľa opisu a nenašla som ho :(

marcela64
10. mar 2021

@anitta98 ahoj, je to číslo Sencor SBL 4870WH stolný mixér, biela skús pohľadať podľa toho, to bolo napísane na krabici , tak hadam to nájdeš 🙂

anitta98
12. mar 2021

@marcela64 ďakujem ti 🙂 idem si ho hneď potieť 🙂 som zvedavá. A už si v ňom robila aj omáčky alebo niečo horúce?

usla35
16. mar 2021

@anitta98 mysli, ze si ho nechas 🙂 uvidis , ze budem mat pravdu 🙂 som si pozerala ten mixer co ste si vyssie posielali a vyzera dost dobreee a aj prakticky.

marcela64
17. mar 2021

@anitta98 prečo sa pýtaš práve na horúce? Ale áno robila som cez víkend sviečkovú , tak omáčku so v ňom mixovala, úplne vriace som to tam nedávala, to by sa nemalo robiť, ale horúce to bolo 🙂

anitta98
26. mar 2021

@usla35 @marcela64 no nechám si ho, lebo nakoniec, mi ho objednal drahý, bez môjho vedomia.videl , že si ho obzerám a že si zisťujem o ňom recenzie, a objednal ho 🙂 zatiaľ som ho skúšala len párkrát ,ale je to oveľa niečo iné ako mixovať ponorným mixérom 🙂

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
usla35
30. mar 2021

@anitta98 ake mile prekvapenie 🙂 A ako si s nim spokojna teda?
@ruzenka65 tu znacku nepoznam, kolko ta stal?