Sklenená fľaša pre dvojročné a štvorročné dieťa

adamar
26. apr 2017

Dobrý deň,
Chcem deťom objednať sklené fľaše a rozhodujem sa aké. Deti majú 2 a 4 roky takže, potrebujeme so slamkou pripadne naustkom objem cca 500 a 600ml s obalom.
Uvažujem nad eco vesel a lifefaktory.Mate niekto skúsenosti s nimi a hlavne aby netiekli. Pripadne iné vhodné sklenene fľaše pre tento vek?Dakujem

petruldo
18. jún 2017

@tinika iba samotný vrchnák active flip cap nepredáva ani výrobca https://www.lifefactory.com/collections/other

adamar
autor
18. jún 2017

@petruldo dobrý deň, prosím vás ešte používate vrchnak so slamkou?Podarilo sa mi stratiť tesnenie,písala som aj na zdravé fľaše ci by mi nevedeli zohnať tak,že zistia,ale zatiaľ nič.

petruldo
18. jún 2017

@adamar nepoužívam, ako som písala hore, stratila som to okrúhle tesnenie spod sosáka /3. fotka tu v príspevku- recenziia vrchnáka so slamkou/ to sa nedá kúpiť, len celý vrchnák

tinika
18. jún 2017

@petruldo .(( skoda neviem prečo ked predavaju ine nepredavaju aj tento :(

adamar
autor
18. jún 2017

@petruldo a tesnenie pod vrchnákom vám zostalo prosím vás, z e by ste mi ho pripadne predali😀

violaceus
10. júl 2017

@adamar Prosim Vas aku velkost mate? Ja sa rozhodujem medzi 350 ml, no nebude to malo? alebo 475 nebude zase moc tazka a velka pre 2r dieta?

elizita
10. júl 2017

Na ake ucely je takato flasa? Teda samozrejme okrem pitia 🙂 Termosku chapem, ze podrzi teoly caj. A toto?

adamar
autor
10. júl 2017

@violaceus ja mam pre 2r tu 350ml a pre 4r.475 ml
Fľaše sú dosť ťažké ale nosím ich ja😀
Co sa pitia týka mala 2r udrží aj tu 475 chvíľku.
Ja mam nakoniec oba uzávery najprv s clipom ale odmietali mi po par dňoch s neho piť a tak som objednala aj so slamkou a sosakom a pijú s radosťou.
Za mňa teda pre 2r 350ml so sosakom

adamar
autor
10. júl 2017

@elizita no určená je na pitie🙂
A výhoda ze je to sklo a nie plast

elizita
10. júl 2017

@adamar akoze namiesto normalneho pohara? to nosia do skolky? Mala ide v sept do skolky, ci mam taketo nieco riesit...

adamar
autor
10. júl 2017

@elizita nie to je normálne flasa kdekoľvek zo sebou,možno aj do skolky ak povolia,nám sklo do skolky ze radšej nie.Pouzivame ju bežne namiesto plastových flias ale moje deti s nej pijú aj doma casto

elizita
10. júl 2017

@adamar aha, moja pije normalne z pohara.. a vonku tiez., a v zime nosime termosku.. takze vec mam vyriesenu 🙂

lulistek
10. júl 2017

lifefactory mame my tu s tym sosakom 400ml cca nevyhody : je to tazka flasa, a tecie ked je na lezato aspon nam vytiekla v taske. to ma velmi mrzelo kedze su to nie lacne flasky. ale inak vyhody ma, pouzivame ju ...

lulistek
10. júl 2017

@elizita
v skolke piju normalne z pohara, praveze pri nastupe treba vediet pit pohara aspon ako tak 🙂

adamar
autor
10. júl 2017

@lulistek aj mne dnes vytiekla ale som ju zle zavrela🙂 inak by tiecť nemala

adamar
autor
10. júl 2017

@lulistek
@elizita áno aj u nás sme dávali vlastný pohárik do skolky,moje deti vedia piť ale je jeden chlapec ktorý odmieta z pohára ale fľašu mu nedovolia ucitelky

violaceus
10. júl 2017

@lulistek tych 350 alebo 475

lulistek
10. júl 2017

@adamar u nas tusim ma jeden flasu v pohode ale inak moja dcera vedela pit ako tak ale tam sa vsetko naucila, kolektiv ma velku silu

lulistek
10. júl 2017

475ml
@violaceus

elizita
10. júl 2017

@lulistek tak s tym teda problem nemame.. moja pila len z cicika, potom so slamkou a potom z pohara 😀

lulistek
10. júl 2017

@elizita hej moj syn vie od 5m z pohara ale len ked mu ten pohar drzim :D

syssu
1. aug 2018

Ahojte, prosím, vedela by ste mi niektorá (@adamar, @petruldo, @lulistek) odvážiť fľašu (s čím väčším objemom, tým lepšie), ďakujem

petruldo
2. aug 2018

@syssu zatiaľ iba tieto
kojenecká fľaša 260 ml so sosákom váži prázdna 273 g plná vody 557 g
čistenie sosáka nie je problém viď foto, len časom sa pri hryzení opotrebuje tak ho treba vymeniť

fľaša 350 ml so starým flip uzáverom váži prázdna 378 g plná vody 758 g, zhruba toľko má aj so slamkovým uzáverom, s týmto deti začínali, malá mala 18 mes, a nosila si ju sama, nebol problém s hmotnosťou

ak nezabudnem, doma odvážim aj tie väčšie

martina238
9. aug 2018

@petruldo velmi pekne ste to tu popisala- idem aj ja kupit a chcem sa spytat,ci na tu kojenecku by sa dal nasrubovat potom active cup,ked by uz sme sa chceli posunut id sosaka k active cup.dakujem 🙂

petruldo
10. aug 2018

@martina238 nie, nedá, kojenecká má užšie hrdlo. ja ju ale používam stále, deti ju majú v posteli na nočné pitie a to už majú 6 a 4,5

dijusa
7. aug 2020

@petruldo ahoj vdaka za tip na flasu,dlho som hladala nieco take..ale chcem sa opytat, prosim ta ten sosak na tej kojeneckej flasi je netecuci? Resp je to nieco podobne ako napr. taky uzaver,aky maju jednorazove plastove "detske" flase so sladkymi vodami,alebo ta dojcenska rajec ? Nejde mi pridat foto

petruldo
7. aug 2020

@dijusa v tom tvrdom náustku je ešte mäkký silikónový s dierkami, a pri pití treba dosť ťahať, on iba trocha kvapká, takže na občasné prehodenie žiadna kalamita, ale ak ostane prevrátená veľmi dlho tak bude mláčka

dijusa
8. aug 2020

@petruldo super,dakujem a je potrebne objednat aj vrchnak,ci to uz pasuje z tej kojeneckej flase?