Tečie cez niektorý Avent cumlík aj kaša?

marrrka
18. aug 2009

Tecie cez niektory Avent cumlik aj kasa? chcem ju davat malej na noc rada by som cez flasu, dik

manika77
18. aug 2009

skus mam cumlik na avent flasku pasuje a od nich je aj kasa 😉

zuzana030
18. aug 2009

ja mám tiež cumlíky mam, pasujú aj na aventky tie mám tiež, lebo tie avent sú tvrdšie, tak malá mi z toho nechce piť,
mam sú označené krížikom,

magimary
18. aug 2009

áno, mam dudlík "x" ja fajn aj na kašu a pasuje´do avenťákov...

lovula
18. aug 2009

Ja som do toho cumla urobila väčšiu dieru ihlou nahratou nad ohňom a malý sa nesťažuje.

lily1983
18. aug 2009

Ahojte, neviem najsť temu, ktora by odpovedala na moju otazku, ale tato je dosť podobna, tak sa chcem spytat, ci je nejako určené, kedy treba dieťaťku dať dudlik na flašu s väčšou dierkou?
mala ma dva mesiace, a kombinujeme UM a MM, ajked z ceciku uz len trosku, ale aspon nieco si este da..
mam flase Dr.Browns, ktore by mali redukovat koliku, a su tam dudliky Level 1, L2 a L4.
Myslite, že by som už mohla prejst na L2, ked ma mala vypit už okolo 150ml a viac.?
Unavi sa mi pritom a place, asi ju otravuje, ze sa jej tažko taha, robila mi to aj s cecikom...ked jej islo malo, tak uz sa hnevala a plakala, a bola samozrejme hladna, a nakoniec sa unavila a zaspala, ajked asi nebola uplne nasytena..nechcem ju trapit, tak mi prosim poradte ak viete..voped dakujem

Marrrka, prepač že som sa ti votrela do temy.

danu
18. aug 2009

Ano tecie je to variabilny cumlik od Aventu ma 3rychlosti, a cez rychlost 3 ti prejde aj husta kasa 😉

marrrka
autor
19. aug 2009

lily to je ok, cumliky poskusaj, my stale pijeme aj z najmensieho s 1 dierkou ale aj s dvomi mame a pohoda, cize skus🙂)

danu dik, si poklad 🙂

marrrka
autor
19. aug 2009

cumle mam sa daju nainstalovat do tej bielej cumlovej obruce od aventu?

cestovatelkaandrea
19. aug 2009

Avent predava cumle na tuhsiu stravu ako su napr. kase. My ich mame doma ale nepouzivame, lebo drobec kase nelubi. 🙂

bubatinko
19. aug 2009

ano cez ten univerzalny cumlik ti prejde aj kasa , mas tam variabilny otvor na 3 velkosti ...

cestovatelkaandrea
19. aug 2009

http://www.consumer.philips.com/consumer/nl/nl/... je to holandska stranka ale ten variabilny sa da kupit aj na SR. je od troch mesiacov a je na kasicky 😉

nikollette
19. aug 2009

Jasné, cez trojprietokový, na hustú stravu 😉
je tam taka čiarka...

jahodka11
19. aug 2009

suhlasim s nikollette, pouzivame dodnes 😉

marrrka
autor
20. aug 2009

no mne ponukla teta v detskom shope so 4 dierkami, ze cez ten to potecie, aj chvilu tieklo ale sa nam to upchalo bo sa hrcky spravili v kasi heh. spravim len z polovicnej davky kase, uvidime 🙂

lante
20. aug 2009

marrrka, baby majú pravdu ten variabilný má na "rýchlosti" 3 veľký prietok, kaša cez neho tečie bez problémov....

marrrka
autor
21. aug 2009

no parada, tak kupim este aj ten variabilny 🙂)) ale teta v obchode mi ponukla ze aj cez tu 4ku potecie kasa, asi nema deti 🙂

miskachrumka
21. aug 2009

ja ked osm si kupila odsavacku avent tak knej bola ja flaska antikolikova a cez tu ide aj kasa!

marrrka
autor
26. aug 2009

tak uz pekne papame vecer kasicku cez variabilny, akurat to nesplnilo ten ciel, ze sa nebude budit krpata, ale aspon nema tolko grgov po papani ale za chvili zaspi 🙂))