Termoska so sosáčikom. Čo na ňu vravíte?

lemge
16. okt 2009

vonku sa ochladilo a ja riesim,ako a v com budem nosit malej teply cajik von.pozdava sa mi tato termoska,mate s nou niekto skusenosti?http://www.ferrino.sk/item.php?zbozi=582-drink-kid

lemge
autor
16. okt 2009

pripadne sup sem rady v com mamicky nosite teply cajik von,ked vam krpec nepije z flasky s cumlikom 🙂

lemge
autor
16. okt 2009
soanpe
16. okt 2009

ta druhá ti neuchová teplý nápoj 😉
já to řeším tak,že mám avent termotašku a než vyjdeme ventak si naleju do llahve úplně horký čaj a na ty 2hodinky to stačí.
přihodím tam i přesnídávku,ta se zatím ohřeje,takže ta taška má 2 funkce 😀 😎

luciask
16. okt 2009

http://www.thermos.com/Product_detail.aspx?CatC...
http://www.thermos.com/SubCategoriesCatalog.asp...
ten prvy link pre starsie deti, ten druhy pre mensie, neviem vsak ci take nieco na Slovensku predavaju.

soanpe
16. okt 2009

mnohem levněji vyjde lahev z prodejny potřeb pro zimní sporty a myslím,že budou i kvalitnější

lemge
autor
17. okt 2009

mne sa na tom prave ten sosak pozdava.take zhanam.
luciask presne toto by mi vyhovovalo,skusum vygoooglit ci aj u nas zozeniem take.

soanpe,nechapem preco tam pisu na tej druhej flasi potom ze odolava extrem.vysokym a nizkym teplotam 😕 neroumiem...ty si tu flasu skusala?
ta avent termotaska,ta je asi len na avent flasky,ze?

soanpe
17. okt 2009

lemge, to že odolává teplotám znamená,že ji můžeš použít do mrazničky i do mirovlnky 😎 😀
extrémním teploám odolávají téměř všechny kojenecké lahve a nádobí, ale žádné neudrží teplotu.
to by musely být thermo

sis popletla pojmy 😉

lemge
autor
17. okt 2009

mne sa to hned nezdalo,ze taka priesvitna flaska moze udrzat teplotu 😅

zuzidr
17. okt 2009

ja som kúpila super termosku so sosáčikom a uzáverom v lidly za 4€ mali krásne ružové s macíkom a modré s autíčkami..je perfektná 😀

je to asi 2mes. dozadu ale skús popozerať 😀

soanpe
17. okt 2009

jo a do Avent tašky se mi vejdou 2x 150ml Canpol kolekce lovi a ty jsou širší než všechny ostatní lahvičky
nebo 1lahvička a 1 přesnídávka.je celkem prostorná

lemge
autor
17. okt 2009

zuzi,no tak to mi zas cosi uslo 😖 ,do lidla chodim aj 2krat do tyzdna.

soanpe
17. okt 2009

pak mám ještě lahvičku s neoprenovým obalem zn.laker nebo tak nějak a i v létě mi tam voda vychladla během cca 2hodin,takže se mi tam nerozpustilo mlíko 😖
takže já se přikláním ke klasické termosce
taštičky avent se dají koupit na MMB za poloviční ceny

soanpe
17. okt 2009

na ty polykarbonátový je potřeba koupit termoobal,takže se docela prodraží.ale fajn jsou ty v kovovém plášti

lemge
autor
17. okt 2009

soanpe,myslis ze by sa do tej avent tasky zmestila flaska bonaqa (mineralka 0,5l)?do sirky a do vysky?ak ano napchala by som tam napriklad aj tu presnidavku?

soanpe
17. okt 2009

lemge tak to nevím.momentálně to nemůžu ani zkusit,protože nemám flašku od vody 😀 ale spíš ne.tak by se mohla ale vejít od jupíka ta menší

soanpe
17. okt 2009

napadá mě,že do tý petky nemůžeš nalůít úplně horkou vodu,protože se ti zdeformuje a bála bych se uvolnování ftalátů a podobných hnusů 😖
přece jen ty koj.lahve s pítkem jsou z polykarbonátu a jiných bezpečných látek

lyongirl
3. jún 2010

ahojte, oživujem tému, zháňam fľašku pre deti, ktorá má sosáčik a nezostane tam v lete teplá voda za pár minút...
natrafila som presne na tú alumíniovú Drink kid, ale pochybujem, že nejak to dlho udrží vodu chladnú. Termoobal mám, ale chcela by som skôr nejaké flašky...

lenka1smejka
23. sep 2010

ahojte mate niektora termosku s cumlom???

zmurkaz
25. sep 2010

..my sme takú kúpili pred rokmi v Bebe you .. 😉

evita78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz