• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vaše skúsenosti a recepty s mixérom Thermomix

24. septembra 2015 
Ahojte maminky, chcem sa opýtať či máte skúsenosti s mixerom thermomix a či nemáte niake overené receptíky. :wink:
24. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja si v ňom zvyknem variť super capucino, horúcu čokoládu, malinkému polievočky tak ak chcete hodím sem recepty. Mám aj veľa receptov, ale po taliansky i keď rozumiem radšej mám tie po slovensky a overené :wink:
24. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oto je ten thermomix
Thttp://www.ylia.cz/sk/index.php?stranka=funkn-design-sk
24. jún 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja mám tiež thermomix ale dosť krátko, preto ak máš nejaké recepty, ktoré nie sú v základnej kuchárke a môžeš sem pridať, tak pridaj prosím ťa. Ja varievam klasiku, nič čo je nezvyčajnej chuti alebo s nie slovenskými prísadami, pretože deti mi neradi skúšajú. Najviac by som privítala nejaké jedlá z kuracieho, morčacieho mäsa s dobrou omáčkou, ryžou, zemiakmi. ďakujem Ivana
12. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj

ospravedlňujem sa, že až teraz odpovedám, ale nikto sem nechodil tak som začala diskutovať ohľadom thermomixu na českom webe, kde sú k dispozícii aj recepty.
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=4447 :wink:
29. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, michaela ma predbehla, chcela som aj ja pridať tú link, je tam veľmi veľa receptov, ja mám Thermomix presne týždeň a pomaly sa učím s ním robiť, dnes som napríklad ukuchtila pangasa so zemiakmi a mojim chlapom to véééľmi chutilo, na youtube je napr. postup sviečkovej :slight_smile: pridávam link http://www.youtube.com/watch?v=P4Zl5sYldH8
29. aug 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ráno robievam drobcovi výživu dám ovocie a nastavím 20 sekúnd otáčky 10 a ovocné pyré je na svete. Troška pyré nechám v nádobe dolejom vodou a zapnem 20 sekund na 4 a máme džúsik. To máme taký ranný rituáll s thermomixom.
31. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super nápad, my raňajkujeme mliečko a potom jogurt :slight_smile:
1. sep 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Malému zvyknem robiť caro kávu 3 odmerky mlieka, caro podľa chuti ja jednu kopcom malú lyžičku a lyžička cukru. Nastavím 3 minuty, 70 stupňov , otáčky 3. :wink: To si dávame spolu poobede :slight_smile:
4. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete niekto postup, pretože ja mám problém nie s varením v thermomixe ale prispôsobovaní klasických receptov na varenie v thermomixe, napr. na klasickú našu knedľu (tá z receptov nám nechutí je príliš ťažká a hustá), napr. šošovicovú polievku, fazuľovú, naše polievky. Zatiaľ ďakujem
9. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja som robila knedľu podľa receptu na str. 99 v kuchárskej knihe ktorá je k thermomixu a bola vynikajúca a tiež mám taký problém ako ty :slight_smile:
11. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čo maminky ešte varíte z thermomixom? Mňa to teraz nejako chytilo vyskúšala som chlebovú a paradajkovú polievku a malý tanier vyoblizoval. :wink:
10. jan 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej poslite mi prosim recept na knedlu... prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim
26. nov 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolko stoji termomix
30. mar 2015 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, skuste www.ricettario-bimby.it je sice v taliancine ale s trochou snahy je tam milion receptov.

cena tu v ita je cca 1190eur. na svk koko???
24. sep 2015 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok