• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vaše skúsenosti a recepty s mixérom Thermomix

4. februára 2017 
Ahojte maminky, chcem sa opýtať či máte skúsenosti s mixerom thermomix a či nemáte niake overené receptíky. :wink:
24. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja si v ňom zvyknem variť super capucino, horúcu čokoládu, malinkému polievočky tak ak chcete hodím sem recepty. Mám aj veľa receptov, ale po taliansky i keď rozumiem radšej mám tie po slovensky a overené :wink:
24. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, ja mám tiež thermomix ale dosť krátko, preto ak máš nejaké recepty, ktoré nie sú v základnej kuchárke a môžeš sem pridať, tak pridaj prosím ťa. Ja varievam klasiku, nič čo je nezvyčajnej chuti alebo s nie slovenskými prísadami, pretože deti mi neradi skúšajú. Najviac by som privítala nejaké jedlá z kuracieho, morčacieho mäsa s dobrou omáčkou, ryžou, zemiakmi. ďakujem Ivana
12. aug 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj

ospravedlňujem sa, že až teraz odpovedám, ale nikto sem nechodil tak som začala diskutovať ohľadom thermomixu na českom webe, kde sú k dispozícii aj recepty.
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=4447 :wink:
29. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, michaela ma predbehla, chcela som aj ja pridať tú link, je tam veľmi veľa receptov, ja mám Thermomix presne týždeň a pomaly sa učím s ním robiť, dnes som napríklad ukuchtila pangasa so zemiakmi a mojim chlapom to véééľmi chutilo, na youtube je napr. postup sviečkovej :slight_smile: pridávam link http://www.youtube.com/watch?v=P4Zl5sYldH8
29. aug 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ráno robievam drobcovi výživu dám ovocie a nastavím 20 sekúnd otáčky 10 a ovocné pyré je na svete. Troška pyré nechám v nádobe dolejom vodou a zapnem 20 sekund na 4 a máme džúsik. To máme taký ranný rituáll s thermomixom.
31. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super nápad, my raňajkujeme mliečko a potom jogurt :slight_smile:
1. sep 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Malému zvyknem robiť caro kávu 3 odmerky mlieka, caro podľa chuti ja jednu kopcom malú lyžičku a lyžička cukru. Nastavím 3 minuty, 70 stupňov , otáčky 3. :wink: To si dávame spolu poobede :slight_smile:
4. sep 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete niekto postup, pretože ja mám problém nie s varením v thermomixe ale prispôsobovaní klasických receptov na varenie v thermomixe, napr. na klasickú našu knedľu (tá z receptov nám nechutí je príliš ťažká a hustá), napr. šošovicovú polievku, fazuľovú, naše polievky. Zatiaľ ďakujem
9. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja som robila knedľu podľa receptu na str. 99 v kuchárskej knihe ktorá je k thermomixu a bola vynikajúca a tiež mám taký problém ako ty :slight_smile:
11. sep 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Čo maminky ešte varíte z thermomixom? Mňa to teraz nejako chytilo vyskúšala som chlebovú a paradajkovú polievku a malý tanier vyoblizoval. :wink:
10. jan 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej poslite mi prosim recept na knedlu... prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim
26. nov 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolko stoji termomix
30. mar 2015 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, skuste www.ricettario-bimby.it je sice v taliancine ale s trochou snahy je tam milion receptov.

cena tu v ita je cca 1190eur. na svk koko???
24. sep 2015 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas, kde na Slovensku sa da kupit Thermomix? Dakujem :heart_eyes:
22. jan o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stefania100 robila som zástupcu pre túto firmu na Slovensku, ale pokiaľ dobre viem tak už len v Čechách najbližšie sa dá kúpiť. Ale odvtedy už sú na svete aj konkurenčné výrobky https://www.dedra.cz/cs/56ad53314d6d4ac8b8df040cada04360?ppk=117405 ja by som išla aj do tohto,keby nemám už thermomix
30. jan o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi Dakujem krasne za tip :wink: porozmyslame.. .a ako ste spokojna s Vasim Thermomixom? Myslite, ze ten z Dedra by mohol byt velmi podobny? Dakujem este raz :kissing_heart:
31. jan o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stefania100 ja spolupracujem s DEDROU a sú na tento výrobok samé chvály. https://www.youtube.com/watch?v=x--hyTj6UBE&t=222s
ale ako som spomínala, že už vlastním thermomix tento varmix by mi bol nanič t.j. dvojmo, ale mám iné produkty a spotrebiče z DEDRY a spokojná som.
Normálne je aj záruka na výrobky.
1. feb o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@stefania100 s thermomixom som spokojná.
1. feb o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.systemat.cz/varmix/ ešte taký to link som našla však keby niečo tak ti vyzistím kľudne mi môžeš napísať.
1. feb o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@michaelamaranesi ale ten posledný link čo som dala je už predajca DEDRY nie priamo firma odkiaľ by si mohla mať plus aj darčeky atď. Však keby si mala fakt záujem by som ti poradila ako objednať.
1. feb o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata ako ste spokojne s Thermomixom? V com Vam pomaha...aky je jeho zmysel...muz vravi, ze vsetko predsa mozem urobit na sporaku... Dakujem vam :kissing_heart:
4. feb o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok