Aké meno pre chlapca? Benjamin alebo Denis

natlew94
27. jún 2019

Ahoj, aké meno by ste dali? Manžel chce Benjamin ja by som chcela Denis. Poraďte 🙂

tecko28
27. jún 2019

losujte 🙂

opica_skorica
27. jún 2019

Maxim, Mário, Timotej, Alojz, Rafael

h_petra
27. jún 2019

Tieto temy su pre mna zahadou.
Na mene pre vase dieta sa musite dohodnit vy dvaja.
Ty chces jedno, muz druhe. Nuz, budete musiet alebo jeden ustuput druhemu, alebo vybrat uplne ine meno, s ktorym ako tak budete spokojni obaja.
Zeny na fore ti mozu napisat ich preferencie, ale ako s tymi informaciami vlastne nalozis? To budes muza presviedcat, ze ved zeny na konovi napisali, ze Denis bude lepsie? 😂

Za mna z ponukaneho vyberu ani jedno. A teraz co? 😊
Musite sa o to bavit spolu, vyspat sa na to a tak. Ale tu ti taka diskusia moc nepomoze.

rumba01
27. jún 2019

ako ak mate vybrate tieto dve tak by som nejak losovala a bude to proste o nahode. obe mena su velmi pekne a neviem, ci sa mi jedno paci viac ak to druhe. nejak sa budete musiet uz len vy dvaja dohodnut

lubik87
27. jún 2019

@natlew94 čo sa viac hodí k priezvisku ? Mená sú obe fajn .ja by som preferovala Denis .my máme Dominika meno vybral muž podľa svojho podriadeného ...že to bol veľmi milý študent a super kamoš 🙂 iné by som si nevedela predstaviť 🙂 a super sedí k priezvisku 🙂

lucka12399
27. jún 2019

My ked sme sa nevedeli zhodnut, tak sme hladali nove ktore sa pacilo aj mne aj priatelovi 🙂

alicazet
27. jún 2019

@natlew94 Benjamín 😍 Ja som chcela takisto pre synčeka práve to meno ale manželovi sa nepozdávalo kvôli tej rozprávke 😁 Napokon máme Olivera, vybraté spoločne a bolo po probléme 🤗

lubiss
27. jún 2019

podla toho ake dlhe je priezvisko...ale ja by som volila Denis

darina746
27. jún 2019

Ja hlasujem za Benjamina, to meno sa mi tiez vzdy hrozne pacilo 🙂

misinka0611
27. jún 2019

Keď sa neviete dohodnúť tak losujte, alebo hľadajte ďalej meno na ktorom sa zhodnete. Z týchto ponúkaných ani jedno 🙂

petkaaa
27. jún 2019

Ja tiež nechápem, na čo sú tieto témy. Je to vaše dieťa = vy dvaja sa musíte rozhodnúť. Budeš argumentovať proti mužovi, že ale ženy na modrom koníku povedali...?

evkamotka
27. jún 2019

Benjamin je pekne meno tak do 12r kym je to mily chlapcek. Ja si proste neviem predstavit slavit ho 60ku s takym menom

nancy666
27. jún 2019

Ja som za Denisa 🙂

sapetka
27. jún 2019

@alicazet aj mne sa pacil Benjamin ale nakoniec še dali Olivera😍

alicazet
27. jún 2019

@sapetka Jej, aj vy máte Oliho? 🤗

sapetka
27. jún 2019

@alicazet ano😊

lenka2710
27. jún 2019

@natlew94 keď sme čakali bábätko my,tak sme sa dohodli tak,že ja vyberiem pre chlapca - Adam, a muž vybral pre dievčatko - Ema,narodilo sa dievčatko,takže máme Emku 😊

galioska
27. jún 2019

Sranda je že pri menách vyskrtame hneď mená tých ktorých nemusíme😁🤣

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristiii
27. jún 2019

@natlew94 rozhodne Denis

arrogante
27. jún 2019

Ja mam syna Benjamina 🙂 muz chcel Alexeja ale ku koncu tehotenstva povedal ze predsa len dnes je kazdy Alex ci chlapec ci dievca ci pes ci macka tak ze bude Benjamin.. K rozpravke ja som Henrieta a ze vraj bola rozpravka o zirafe Henriete a zijem dycham ani som ju nevidela😂😂😂

majcamartinko
27. jún 2019

ja mam syna Martina a sestra ma Kristiana Sebastiana,svagrova ma Davida, Kubka

frndza
8. okt 2019

Dajte obidva mená, podľa mňa sa celkom hodia k sebe

nataliiid
8. okt 2019

Určite Benjamín 🙂 Krásne a menej zvyčajné meno..🙂

natlew94
autor
9. okt 2019

Na koniec je to Sebastián 🙈🥰

frndza
10. okt 2019

@natlew94 dobrý výber. Ja mám tiež syna Sebastiána ale píše sa Sebastiano lebo sa narodil v Taliansku tak mu dali automaticky o na koniec mena.

semila001
12. júl 2020

Benjamin

evkakavecka
9. dec 2021

@natlew94 Susedia majú Banjamína volajú ho Benko Beno...mne sa páči

ivanka12311
9. dec 2021

Benjamin ako ho budú volať Beňo,Beny? Denis-penis .. vaše dieťa vaše rozhodnutie 🙂

arrogante
9. dec 2021

@ivanka12311 nie u nás sú normálni ľudia v okolí a môjho Benjamín volajú Ben alebo Bendži 😉