Čo je najkrajší moment pri pôrode?

mirka0993
15. feb 2016

Čo je najkrajší moment pri pôrode z pozície pozorovateľa?

pribinak
15. feb 2016

Ehm, si nevlastná sesternica a ides fotiť? Lebo doteraz tu kraľovala otazka: koho si mam vziať k pôrodu a kto ma bude fotiť?

evittam
15. feb 2016

@mirka0993 No, neviem čo čakáš, že ti napíšu mamičky-rodičky - neviem teda koľké z nich tu boli pri pôrode "pozorovateľom".....
To sa fakt už ľudia tak nudia?! 😀

lunedi
15. feb 2016

No ja ked som dorodila a otecka sa pýtali ako sa synček bude volať-"spozorovala som" že bol tak vyklepaný, si nevedel spomenúť. 😂😁😀

jasminet
15. feb 2016

nepozorovala som, rodila som a najkrajsie bolo ked to cele skoncilo - aj moj muz si vtedy vydychol 😀 a ked mi dali babo na brucho, take holate, krvave, pokrcene 😵

horana
15. feb 2016

Z pozicie pozorovatela je to hlavne o niecom uplne inom nez z pozicie priameho zazivatela 🙂
A ani vzdialene to neodzrkadluje co sa deje, ked taku zenu len pozorujeme a nemame skusenost s vlastnym porodom. Porod je vobec v tomto specificky, ze stahuje pozornost dovnutra, rozsiruje veodmie zvlastnym sposobom, nie je to vyslovene nieco fotkovo, vonkajskovo krasne, skor surove a naturalne a je tam aj mnoho namahy a bolesti. Prave preto je to imntimne a prave preto fotky nikdy nezachytia "realitu" a osobne som za to ze by tomu malo byt prikladane vyhradne sukromie. Ked fotit, tak po porode, prve chvile s babetkom, ked je uz po vsetkom.

erika161
15. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@evittam niektori asi ano

misel0806
18. feb 2016

Ti sa asi nudis alebo tak ta naozaj az tak velmi zaujma. Co chces byt porodna asistentka?? Porod som nepozorovala. Najkrajsi moment. Ked som ho pocula prvykrat zaplakat😆

iwusteeek
18. feb 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

uz sa na ten moment tesim, snad ho raz zazijem

candii
22. feb 2016

Moj manzel povedal ze to bol jeho najlrajsi zazitok v zivote ako videl nasho syna prvy krat sa nadychnut 🙂 a moj najkrajsi zazitok bol ked mi ho s placom od stastia doniesol 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre