Dieťa narodené okolo Vianoc plus meno Adam.

kaporka
7. jún 2018

Baby máte niektorá doma takéto mimino.?? Kedy vlastne všetky sviatky má jeden mesiac a hlavne na Vianoce??

baboobchod
7. jún 2018

Moja svokra je Eva a má narodeniny okolo 20.12. :D

kaporka
autor
7. jún 2018

@baboobchod len či to potom dieťatku nebude vadiť ale tak mam celý rok nazbierať peniažky na darčeky🙂

yanni
7. jún 2018

A co na tom. ja mam v novembri meniny, prese o mesca na to su Vianoce a prese o mesca neskor, v january, mam narodeniny. Vsetko sme oslavovali osobitne. Prezila som to, zatial v pohode, celych 40 rokov 😉
Ziem v zahranici a meniny uz napr neoslavujeme vobec. Deti ani nevedia, kedy maju meniny. Tu sa to jednoducho neoslavuje aj ked meninovy kalendar existuje aj tu.

bonovka
7. jún 2018

My mame malu Alexandru,narodenu 29.12.,meniny 2.1. 🙂) myslim,ze to v pohode da,skor nase penazenky budu zivat prazdnotou.. 🙂)

yanni
7. jún 2018

@bonovka To nie je az take hrozne. mas potom cely rok na sporenie 😉

janickacrazy
7. jún 2018

@kaporka Mám také dieťa, má všetko v decembri, Vianoce, narodky, meniny. No meno som mala vybraté už dávno, roky predtým, než sa narodil, vobec som si to neuvedomila, že vlastne všetko bude mať takto pri sebe, no občas pofrflal, ale už sa s tým zmieril, vždy mu toho kúpim viac, proste za každý sviatok niečo.

tinaa64
7. jún 2018

Moja strsia sa narodila 25.12...24-teho su vianoce,25-teho ma narodeniny a v septembri ma meniny...a darceky jej kupujeme zvlast na vianoce aj narodeniny..oslavu ma normalne 25-teho...nie je o nic ukratena...😀

bonovka
7. jún 2018

@yanni ani nie,lebo mameeste dve dalsie deti. 😀

bonovka
7. jún 2018

*mame este

luccy89
7. jún 2018

Ja som sa narodila 4., meniny mam 13. A Vianoce 24😊 mam 28 a nepamatam si, ze by som to niekedy riesila, len som sa vzdy tesila na december 😃 teraz cakam babo 19.12 a takisto rozmyslam nad menom Adam 😃

dandelion94
7. jún 2018

ja mám meniny v polovici januára a narodeniny v polovici júna 🙂 a perfektne mi to vyhovuje, lebo takto mám každého polroka darček :D (viem, že na materiálnych veciach by nemalo záležať atď, ale ako dieťa som bola veľmi happy :D)

titla
7. jún 2018

Mám tetu, ktorá sa volá Eva a je narodená 24.12. a vždy som si myslela, že to bol od jej rodičov dobrý podraz... :D

yanni
7. jún 2018

@bonovka Aj my. 4🙈 Ale aspon tie meniny neoslavujeme. 😉

bonovka
7. jún 2018

@yanni u nas sa vsetko. 🙂)

deti95060810
7. jún 2018

mám sesternicu. Narodila sa 24.12 a ešte sa aj volá Eva. Ako dieťaťu jej to vadilo, ale teraz keď je dospelá tak len mávne rukou... rodičia to riešili asi tak že darčeky dostávala aj ráno aj večer...

bubula_007
7. jún 2018

Poznám dvojičky, čo sa narodili 24.12. a volajú sa Adam a Eva. 😀

livi
7. jún 2018

Ja by som to dieťaťu nerobila...a zas pre rodiča je to záťaž, na Vianoce kupovať celej rodine dary, plus dieťaťu trojnásobne...to je dosť...

maria584
7. jún 2018

Ja keď som čakala druhé dieťa, termín som mala v decembri, keďže sa mi mala narodiť dcéra, pôvodne som chcela dať meno Ivana, ale rozmyslela som si to. Narodila sa 7.12. Je tam Mikuláš, potom narodeniny, vianoce. Tak meno som dala iné.

lucilaines
7. jún 2018

ja mam narodeniny 21.12. a teda ako decku mi to riadne vadilo :D rodicia sa snazili, robili mi oslavu vzdy pred tym aj darceky kupovali zvlast, ale zvysok rodiny to vybavil cez vianoce tym, ze vsetko najlepsie k narodkam a vesele vianoce a tu mas jeden darcek. Je to hlupost jasne, ale ako mala som to vnimala a bolo mi to strasne luto, nechapala som, ci na mna zabudli alebo co..ale teraz to uz vobec neriesim, prezila som to bez nasledkov a ak sa ti to meno paci, urcite ho daj a tak isto to prezije aj tvoj syncek 🙂

mima86
7. jún 2018

mam adamka. tiez sme toto meno odmietli pri prvom z dovodu menin na vianoce. ale pri druhom sme ho predsa dali. ja som si povedala, ze chlapci to aj tak beru viac s rezervou, baby to riesia viac. moj brat napr. ani nevie kedy je narodeny. zatial sme mali len jedny vianoce a nebol ukrateny, narodeny je ale v aprili. my robime velke narodeninove oslavy a meniny, len tak skromnejsie a aj tak nie vzdy v rovno v ten den, ale vacsinou na najblizsi vikend. inak svokra je eva a tiez hovorila, ze nikdy nemala pocit, ze by bola ukratena (neviem ci to tak vnimala aj v detstve, ale to bola zasa ina doba)

pininka
7. jún 2018

Moja mama sa narodila 19.12 a vzdy dostala darcek az na vianoce a dost ju to mrzelo. V rodine mame jedneho zgrlavca, ktoremu sa dcera narodila 24.12 a dal jej meno Eva, samozrejme sa oslavovali len vianoce a nie jej sviatky. Dalsie dieta mal syna a ten dostal meno Adam..... Co poznam ludi narodenych taketo datumi vacsina sa stazuje ze dostava iba jeden dar. Je to podla mna trocha nefer. Ja som sa snazila aby moje deti mali narodeniny aj meniny co najviac od seba,aby sa im to ratalo. Predsa hlavne deti to beru inak.

babalenka
7. jún 2018

Pri dcere sme to neriesli v decembri a jej zagratuluje k narodeninam a uzije si aj Vianoce meniny ma vo februari.Zatial su v takom stadiu aj so synom , ze na narodky okrem torty nic nechcu tak sa im kupuje zatial len torta .Dokedy im to vydri neviem , ale mne to vyhovuje.

mirkacik
7. jún 2018

Moj syn sa narodil 24.12.velmi sa mi pacilo meno Adam,ale dali sme meno Martin (7r.) narodeninovy darcek dostane rano,a vecer od jeziska..veelmi tuzi po narodeninovej oslave,len kto na vianoce pride?? Tak mu robime vacsiu oslavu ked ma meniny 😀

lubbi1
7. jún 2018

neviem, no podla mna by mu casom bolo luto, ze ma svoje svietky takto nasekane na hromadke

elysa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikuskkka
7. jún 2018

My sme s partnerom vzdy chceli malého Miška... budiš...zadarilo sa, čakáme... najväčší gól je však termín pôrodu- najskôr bol 9.10., potom 4.10. a najnovšie 29.9., čiže presne na Michala 😂😂😂 stačí? Poriešime to asi dvoma menami 😎

banana10
7. jún 2018

ja som eva a narodky mam na silvestra

nika898
7. jún 2018

@kaporka synovec je narodeni 25.12. Oslavu doma ma vzdy 25.12 kedy dostane aj darceky aj tortu a Vianoce slavi normalne a dokonca po novom roku ma este aj oslavu s kamaratmi cize urcite nie je o nic ukrateny. A ja to vzdy berem s humor ze ked bude starsi oslavi vsetko v jeden den a nemusi riesit opicu kazdy mesiac 😀😀😀😀.

mummy01
7. jún 2018

Ja mam syna narodeneho na novy rok. Po vianocnych navstevach sa nikto na jeho oslavu netesi,a aj ked rodina pride uz nic nechcu jest lebo vsetci su vsetkeho prejedeni. Darceky nedostava,kazdy mu strci peniaze lebo po vianociach uz nikto nevie co mu kupit a nikomu sa ani nechce behat po obchodoch.
Ja mam meniny 4dni pred vianocami,od malicka to rodina vzdy spajala s vianocami...no co ja viem🤔

mijunik
7. jún 2018

@kikuskkka a to druhé meno by mohlo byť Adamko... 😁
@kaporka moja sestra má v jeden deň narodeniny a hneď druhý deň meniny. Ako dieťaťu jej to vadilo (menej darčekov), teraz je vraj spokojná, lebo je to vraj praktické-menej osláv... ☺️