Dievčenské meno Anita

janulka5988
15. júl 2018

ahojte 🙂 chcem sa spytat na vas nazor na meno Anita 🙂 nam sa velmi paci, ale ked sme ho povedali rodicom tak ich reakcie boli trosku zmatene 🙂))

tomiholjubavi
15. júl 2018

pekne meno 🙂 aj klasicke, aj neotrepane 🙂 prečo zmatené reakcie?

laurikagab
15. júl 2018

mala som kamaratku Anitu v Anglicku🙂 Velmi mile dievca aj to meno jej 'pasovalo'..bola povodom z Madarska..pekne meno.

janulka5988
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka5988
autor
15. júl 2018

@tomiholjubavi asi cakali nieco "tradicnejsie" 🙂

noemkanikoletka
15. júl 2018

Mne sa páči, zaujímavé.. Hlavne že sa páči vám nie?

beadgirl
15. júl 2018

zvyknú si 😁 naši aj svokrovci mali pripomienky, ale nedali sme sa presvedčiť... a zvykli si 😁

beadgirl
15. júl 2018

btw, mne osobne sa viac páči ale aneta...

luzzia
15. júl 2018

velmi pekne, nie je otrepane a je nezvycajne, ale nie v tom cudnom, ale v peknom zmysle 🙂

pribinak
16. júl 2018

Pekne, babka a dedko si zvyknú.

hennyinnsbruck
16. júl 2018

Pekne meno👍👍👍👍👍👌👌👌😊😊😊😊

piskootka
16. júl 2018

Pekne meno. Kamaratka ho dala. Aspon neni otrepane...👍

zenaajmama
16. júl 2018

Tu okolona nás to nezvyčajné nie je.V maďarsku to je bežne meno.

babi81
16. júl 2018

@janulka5988 mam 3kamosky s tym
menom lazdu z inej krajiny.ak sa vam paci prevo mie, nepozerala by som na rodicov, ani mese sa im nepacilo, ale dcerka sa vola ako sme chceli mi.pekne meno anita

h2
16. júl 2018

@janulka5988 Nech dáš akékoľvek meno, VŽDY sa nájdu ľudia, ktorým sa páčiť nebude. Na mene Anita nevidím nič, prečo by mal byť z neho niekto "zmätený". Normálne meno. A aj celkom pekné.

adik109
16. júl 2018

ja mám Anetku, ale zvažovala som Anitu, je to krásne meno. A poradím ti ako sa vyhnúť "zmäteným" reakciám rodiny... jednoducho to meno nepovedzte, ak tlačia, tak si prosto nejaké vymysli alebo povedz že ich máte viac a ešte ste sa nerozhodli... Ja som to tak riešila pri druhej dcérke lebo ma tiež nebavili tie zdvihnuté obočia a divné výrazy keď sme povedali aké mená zvažujeme...Nenechajte si do toho kecať, je to vaše dieťa a meno sa musí páčiť vám a nie ostatným okolo....

janulato
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimer
16. júl 2018

Ahoj,ja mam Anitu,skoro 7 mesacnu 🙂 s nasim vyberom sme spokojni,meno u nas nieje caste. Keby sme mali chlapca,bol by Arthur (mojej mamine sa toto meno nepacilo,ze co ak bude rackovat-aj v priezvisku je r,ale to bol jej nazor) urcite som sa nim neriadila a to mame skvelý vzťah! Je tk Vase dieťa,Vy ho budete vychovávať a to, že sa niekomu nepáči nieje Tvoja starosť..

maria584
16. júl 2018

Anita je úplne normálne meno. Neotrepane. Dajte ho, keď sa rodine nepáči, jej smola. Zvyknú si.

nikuskaska
16. júl 2018

Maďarské meno, zvyknú ho mat na Slovensku baby, čo rodičia majú maďarské korene.

deti95060810
16. júl 2018

prečo nie....pekné meno.

angelyana
16. júl 2018

Vzdy som chcela Anitu... bola to blondinka zo serialu Skola zlomenych srdc, ktory som zrala ako pubertacka😄 Vzdy som chcela vyzerat ako ona, takze to meno ma pre mna nostalgicky nadych a schvalujem ho, samozrejme❤️

katkasav
16. júl 2018

Pripájam sa ku komentom vyššie - pekné meno. Myslím, že zmätené reakcie sa dajú očakávať na akékoľvek meno. Je to Vaše dieťa a keď sa Vám obom páči, tak prečo nie. Nie ste povinný konzultovať výber mena s nikým.

katkasav
16. júl 2018

povinní - opravujem

viera77
16. júl 2018

Krásne meno, ani by som viac nerozmýšľala nad iným....a rodičia vam naozaj nemaju do toho co rozpravat, vase dieta = vas vyber mena. Verim, ze ked oni vyberali mena svojim detom, tak si nenechali dirigovat zase od svojich rodicov, ale samozrejme, ze teraz skusaju.

whatever1
16. júl 2018

Ak sa vam obom toto meno paci, tak nie je co riesit. Rodicia nemaju pravo do toho hovorit. Mne tiez svokra ohrnala nos nad menom ktore sme vybrali, dlho ma to trapilo az kym som nezistila ze len preto lebo jej kamoska ma tiez vnucku s takym menom😒...

alex666
16. júl 2018

Ja poznam jednu babu menom Anita, som na to meno uplne zvyknuta a nepamätam si, ze by niekto proti tomu nieco mal. Uplne v pohode meno. Inak len pre zaujimavost - je toto meno madarskeho povodu? Lebo ona bola napoly Madarka.

janulka5988
autor
16. júl 2018

no ja som veru vobec netusila ze je to v madarsku caste meno😁 skor ze v spanielsku. ale vyzera ze je to tak 🙂)

maria584
16. júl 2018

@janulka5988 to je jedno, či je maďarského či španielskeho pôvodu. Je pekné, páči sa vám, dajte..

janulka5988
autor
16. júl 2018

@maria584 ano ano, to som len skonstatovala ze som to nevedela 🙂

gebeente77
16. júl 2018

@janulka5988 aj moja spoluziacka zo skoly je Anita, nikto to neriesil, je to pekne meno, tiez madarske korene 🙂 Vzala si americana a hodi sa aj k jeho priezvisku 🙂