Lillien alebo Lilien

7. jún 2022

Ahojte baby, konečne sme.vybrali meno pre našu princeznú. Jedine na ktorom sme sa zhodli je Lilien. A teraz otázka, zápisu nám ju s dvomi "L"? Alebo čo myslíte, ako to bude krajšie, keď v priezvisku má dve písmená za sebou , tak bude fajn ,keď.aj Lillien bude s dvomi L? 😉 Ktoré sa vám viac pozdáva ?

pribinak
7. jún 2022

Lilly

mariamisko
7. jún 2022

Za mna s dvomi LL...

lilyianka
7. jún 2022

Mne sa skôr pozdáva iba s jedným...

yoo_saerom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
7. jún 2022

všade bude musieť jak ťapa hovoríť "lillien" ale prosím s dvoma L

lintu
7. jún 2022

Oficialne Liliana, hovorovo ako len chcete. Byt tym dietatom, naozaj by ma nebavilo kazdemu vysvetlovat, ako sa to meno pise.

xenyja
7. jún 2022

Ja som normálne za 2 L, ja mám doma tiež napr. Ellu, ale keď som prečítala Lillien, prvý dojem vidím strašne veľa paličiek :D tak neviem čo by som si zvolila

echo
7. jún 2022

My máme 12 ročnú Lilianu, hovorime jej prevažne Lili a Lilinka. Najhoršie je keď ti v škôlke začnú učiteľky oslovovať dieťa ako sa im chce a už sa to s ňou vezie, deti a ich mami čo ju poznajú od škôlky jej hovoria Lilka (nepáči sa to ani jej ani mne), ale už to nezmením. Nenapadlo mi dat jej 2 L, presne ako niekto vyššie písal je to veľa paličiek, myslím ze jej aj tak nebudete hovoriť Lilli, so zvýraznenými dvoma L.

kabinka11
7. jún 2022

Kamoška ma Melissu, už má 10 a stále upozorňuje na dve s. Chlapca chcela Nicolasa, nakoniec to vzdala a je Nikolas.

natalinka25
7. jún 2022

Ja mam krstenu Liliana a voláme ju aj Lili

natalinka25
7. jún 2022

Daj si ako sa tebe páči je to tvoja dcéra. Meno je krásne. 💕Mne sa páči Lillien. Moja od 4rokoch si vie svoje meno palickovym správne napísať. 😉

kitycat
7. jún 2022

Mne sa tam nepozdava to "E" nech je tam hocikolko L-iek

beata_k
7. jún 2022

Cely zivot bude hovorit vetu: "Lillien s 2 L" To by si pre nu chcela?

xenyja
7. jún 2022

Teraz je doba detičiek, kde pomaly každé druhé bude vysvetľovať ako sa jeho meno presne píše, takže to by som ani neriešila

lilyianka
7. jún 2022

@echo aj mne sa vždy hrozne páčilo meno Liliana s tým,že by sme hovorili Lili. Ale máme chlapca 😆
Ale k tomu oslovovaniu učiteliek. Tiež by sa mi nepáčilo Lilka. To ako Lilka Milka 😬 ešte nebodaj ta fialová 🤔 lenže žiaľ s tým sa nedá nič robiť.

maisynka
10. jún 2022

vsak sa na to pozri sama... Lillien... vsak to taha oci jak des 😄 nepoviem Melissa, tam vies rozoznat dve s vedla seba pekne. ale l a i a ll a i... lilli? au, fakt nie 🙃