Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

bubonic
15. jan 2007

my sme sa s mužíčkom dohodli, že on vyberá meno pre dievča a ja pre chlapca. Muž veľmi chcel Elizabeth ale budeme mať chlapčeka a bude Dominik, to ja chcem už strašne dávno syna a aby sa volal Dominik. Ešte že som nášmu psovi nedala také meno, ale Bubonik. Bude sa mi to dobre vykrikovať - Dominik, Bubonik! a nepríde mi ani jeden 😀.

mamik
15. jan 2007

ďakujem Arabeska 🙂 si ma potešila. možno si na to manžel ešte zvykne. ešte má čas, ešte ani nečakáme a už vôbec nemáme isté, že sa nám podarí dievčatko 😀 Vilma je podľa mňa veľmi pekné a fakt neošúchané meno. Je krátke a viem si predstaviť malé dievčatko, slečnu, pani a aj babku, ktorá by sa tak volala 🙂 Ozaj, nemáte nejaký tip ako sa "robí" dievčatko? 🙂 Prípadne máte niekto skúsenosti s Dr. Jonášom? vraj sa mu to darí vypočítať...alebo je o tom niekde inde diskusia?

kvakynka
15. jan 2007

ked budeme mat v buducnosti chlapceka, tak by som strasne moc chcela Alexa alebo Dariana a doma ho zatial bude cakat Vanduska 🙂

andrea.m
15. jan 2007

mamik pohlavie dieťaťa určuje výlučne mužská spermia 😅
záleží akého máš šikovného mangela 😀

certica
15. jan 2007

...a udajne spermie, ktore su nositelom muzskeho pohlavia, teda xy - su rychlejsie, zato maju kratsiu zivotnost a naopak tie xx sa vraj pohybuju pomalsie, ale su zivotaschopnejsie 😀 😀

mamik
15. jan 2007

veľmi šikovného. už má troch synov (z toho jeden je náš spoločný) 😀 😀 😀

bubonic
16. jan 2007

mamik v tom prípade prepáč, ale myslím, že skôr sa dočkáš ďalšieho chlapčeka ako baby. aj keď občas sa môže príproda zahrať. ale po troch synoch si myslím, že dcéra nehrozí.

mamik
16. jan 2007

Ďakujem 🙂 Aj tak si ma neodradila a určite nám to vyjde... 😀 😀 😀

certica
16. jan 2007

helou...a ma tu niekto nieco proti chlapom..? 😀

bianca
16. jan 2007

ahojte.Mne sa pre chlapca strasne paci meno Sebastian,,ale manzel o tom nechce ani pocut

maaja
16. jan 2007

proti chlapcom ? NIE 🙂 ved co by sme my baby bez nich robili ;)

ja sa tešim ze budeme mat chlapceka 🙂

certica
16. jan 2007

bianca, sebastiana som chcela este v predpubertalnom veku, ze ked sa raz vydam a budem mat deti... 😀 , to na zaklade jedneho pribehu, aj sfilmovany bol 😀 . Pred takymi dvoma-troma rokmi sa zrazu sebastianovia zacali jak huby po dazdi, tak ma to akosi odradilo 😖 . Ale je to pekne meno, taky bestik 😀

lasenka
16. jan 2007

ahojte 🙂
zaujala ma tema o dr. Jonasovi... tiez som o nom pocula, vraj sa vzdy trafi... mam syna a v buducnosti by som chcela dievcatko... neviete este o nejakom ucinnom "lieku", ako to dievcatko splodit? naozaj ma to zaujima... 🙂

mamik
16. jan 2007

Aj ja som počula, že Dr. Jonáš ti vraj vypočíta termín na splodenie vybraného pohlavia. Vraj je veľmi presný. Založíme novú tému? Ale poprosím teba, som tu nová, ešte nemám prax 🙂 Snáď sa niekto ozve, kto to má vyskúšané. A možno aj Dr. Jonáš 😀

lasenka
16. jan 2007

mamik, som tu tiez nova 🙂 ale tuto temu si mozes vyhladat v archive... precitala som uz asi vsetko 🙂
ale snad nam niekto poradi alebo to zalozi 🙂

babusa1
16. jan 2007

Ahojte, ja sa chcem pripojit k teme Dr. jonas, jeho stranka je www.Centrum.Jonas.com, mozte si precitat co vam vypocita, ja som to zatial nevyskusala, ale pri dalsom babatku (chcela by som aj dcerku, ale nebudem predbiehat, este ma len porod chlapceka caka 😉 ), kamoska ma podla neho uz dvoch chlapcov (bohuzial jej vypocital, ze nasledujuce tri roky len chlapci, ziadne dievcata)

bublinkajasminka
16. jan 2007

mne sa páči Nicolas, Christian, Mrko, Simon Alex a dievčenské jedniznačne Jasmine

bianca
16. jan 2007

mne sa paci Aj Jakub ale nepaci sa mi ked niekoho volaju Kubo.paci sa mi Marek ale us mame v rodine dvoch.

lasenka
16. jan 2007

babuska, dakujem 🙂

tilly
16. jan 2007

bubonic, to je veľmi pekné meno (dominik) 😉

certica
16. jan 2007

tilly 😀

mamik
22. jan 2007

Lasenka, babusa: v jednej diskusii som našla aj takúto metódu vypočítavania pohlavia:
"Metóda založená na výmene krvy. Skrátka každých 7 rokov sa obnovuje krv (7,14,21, 28, 35...). V jednom polroku (január -jún) sa rodia dievčatá a v druhom chlapci. Každých sedem rokov sa to otáča."
Písala to Joja, tak jej ďakujem. Neverili by ste, ale prepočítala som to na mojej rodine (mama - 3deti, svokra-2d, sestra - 2d, sesternica - 2d, teta - 3deti) a všetko to presne vyšlo!!! Zajtra by som to chcela skúsiť prerátať u manželovho kámoša - ten má 5 detí... 😀 Skúste. Len tam už musí mať žena aspoň jedno dieťa a podľa toho sa vypočíta pohlavie ďalšieho... proste prvé dieťa nevypočítaš...

marek
23. jan 2007

Dievčenske sa mi pači Valentínka-Leti a chlapčenské jednoznačne Oliver.

fatima
23. jan 2007

Ahojte kočky,
čo hovoríte na meno Timothy, Timi ? Prosím povedzte mi svoj názor, už som to písala niekoľkokrát, ale nereagoval nikto, prosssssssssssím!!!!!!!!

Mamik prosím ťa ty si písala o tých 7 rokoch, neviem či som to správne pochopila, môj syn sa narodil v 93, takže mi vyšlo, že teraz by som mala mať dievčatko, správne som to pochopila ? Ďakujem za odpoveď

quetka
23. jan 2007

ked som bola dieta sa mi pacilo meno Timotej, ale potom ked dosli na trh sampony s tymto menom sa mi prestalo pacit. Ale ved to bude tvoje babo a ake meno mu das je len na Tebe.
Moj asi bude Gregorko, Gregy, Gregory. Nikdy sa mi to meno nepacilo, ale moj manzel je posadnuty fantasy knihami a ma tam jedneho rytiera statocneho s tymto menom tak musime mat Gregoryho 🙂)) A pravdupovediac sa mi uz aj zacalo pacit, ale nikomu z nasich rodin to meno nesedi. Ale ved oni si zvyknu. 😵

marse
23. jan 2007

fatima Timothy je celkom pekne, nezvycajne ale to je podla mnA to pekne, mne sa paci meno Alexander alebo Marcos 🙂

fatima
23. jan 2007

vidíš to ma ani nenapadlo, že vyrábajú taký šampón, ale to nevadí, tak bude slávny ako šampón 😀 . Gregory je zaujímavé meno, zdá sa mi pre malého chlapčeka moc tvrdé, ale keď bude z neho chlap, bude to pekné a máš pravdu, všetci si zvyknú, podľa mňa je to celkom milé a nezvyčajné. Držím pršteky.

fatima
23. jan 2007

Ďakujem marse za tvoj názor, bola som rozhodnutá, len som chcela poznať názor iných. Pre dievčatko by som chcela buď Timeu, alebo Sáru.

papula
23. jan 2007

Ahojte mne sa hrozne paci meno Nicolas.Neviem preco,ale ked to meno niekto povie az mi zimomriavky behaju po tele 😵 Priatel chce aby sa maly volal po nom Tiborko tak som to skombinovala Tiborko Nicolas 🙂

marse
23. jan 2007

fatima rada som prispela svojim nazorom, ja tiez pre dievcatko by som vybrala Saru alebo Esther, ale tych mien je vela ale tieto pojdu do finale

papula dost nezvycajne ale zaujimave, zelam ti aby Tiborko Ncolas bol zdravy