Meno pre chlapčeka. Aké je podľa vás najkrajšie?

sophia
31. máj 2006

Najkrajšie chlapčenské mená podľa Vás.
Napr. - Sebastián, Samuel, Adam

nevesticka21
9. jan 2012

Simon, Marko, Lucas, Kristián, Patrik

petkave
10. jan 2012

@sima4 Tiež som hovorievala, že dve mená iba cez moju mŕtvolu... A nakoniec má môj syn dve mená. Z praktického dôvodu. O tom som už písala - aspoň nedôjde k zámene s otcom, keďže by sa bez synovho stredného mena volali úplne rovnako.

sima4
10. jan 2012

@petkave Ja to chápem,mali ste nato dôvod 🙂 100 ľudí 100 chutí 😵

evatko
10. jan 2012

@sandy80 ak bude chlapec manzel chce Matiáša, ja Matiasa(bez h). Vravi, ze to ako keby som chcela namiesto Jana, Honzu... 😠 😖

mia78
14. jan 2012

ahojte čo vravíte na meno Miloslav volali by sme ho Milo,prvy chlapec je Miroslav tak by sa to aj hodilo 😎
potom možno Alex(Alexander),Dávid aj Simon sa my páči

alena76
14. jan 2012

My máme Jonáša a Šimona 🙂 Hrozne sa mi páči aj Matiáš. Inak v čechách veľmi používané a je to obdoba mena Matej

janettegu
14. jan 2012

my máme Peťka a teraz rozmýšľame nad menom Matúš ,chcem nejake slovenské nie zahraničné

paula80
15. jan 2012

Mne sa páči Alex,je už aj v kalendári 🙂 nie ako Alexander,ale iba Alex...

sparocka
16. jan 2012

My máme Alexandra a Saimona.Aj Matej sa mi páči a môjmu starému sa zasa páči Damian 🙂

jarmilla
24. jan 2012

My máme DAVIDA a SAMUELA

radustek
24. jan 2012

my mame matuska

rejocka
24. jan 2012

mne sa páči Dominik,Dávid-tých už doma máme ,pači sa mi z dievčenských Sofia a z chlapčenských-Noel,Dean,Nathaniel-ak niekto máte tieto mená napíšte mi prosím Vás kedy sú meninky,vďaak🙂)
🙂

anelehka
24. jan 2012

ja mam Filipa a Samuela,tie su pre mna najkrajsie 😵 a este sa mi paci napr.Gabriel,Kamil 😉

iwka3
25. jan 2012

My mame-Alexej, Marco, Simon..... 🙂

31majka12
25. jan 2012

mne sa moc paci meno LUCA

pitik
25. jan 2012

Sebastian, Theodor, Leonard, Patrik

anjelicek26
25. jan 2012

My ak by mame este chlapceka, tak by bol bez diskusie Benjamin, taky poskrabok maly nas 😅 Aj by sa nam to hodilo, Alex&Max&Ben... pekne jednoduche...

kati85
25. jan 2012

Ja sice čakám 2 dievčatka ale keď neskôr budeme mať chlapca tak sa bude volať po manželovi Lucas 🙂

lenka268
25. jan 2012

My mame Daniela, takze paci sa mi toto meno. Este Filip je pekne, Boris, take klasicke 🙂

dolyjalu
29. jan 2012

http://www.mraz.biz/mena/ tu sú všetky aj rozšírené mená (Simon)

bv_alexandra
29. jan 2012

pre mna je najkrajšie to ktoré som dala mojmu synčekovi 🙂 🙂 🙂
Volá sa Jozef Sebastián, a minule prišla dcéra s tým že ho bude volať Chosé že to vychádza z jeho začiatočných písmenok v mene a sa mi to celkom páči 🙂

abbeylee
29. jan 2012

Dominik, Oliver, Oskar, Benjamin 🙂

irriss
29. jan 2012

Davide

irriss
29. jan 2012

@anjelicek26
to je doslova jak "smecka" domacich mazlicku 😀 😀 😀

anjelicek26
29. jan 2012

@irriss - ved to su len skratky 😉 Alexandra & Maximilian & Benjamin alebo Alexandra&Maximilian&Leonor... to bude raz u nas 🙂

irriss
29. jan 2012

@anjelicek26
to bylo v extra-dobrem duchu...mooooooc se nam to tu vsem libilo..moje devcata fandi 😀
..ted uz jen ukecat m. aby i ta posledni zkratka sla zverejnit 😉

michelitta
29. jan 2012

ja by som chcela mat urcite Damiana,kedze moj je Daniel a to meno moc nemusim,takze kompromis-bude to diamant Damian 😀 Jak vobec bude ze... ☹

anjelicek26
29. jan 2012

@irriss - tak my babo tak az o tri roky, ak vobec presvedcim polovicku, ten ma momentalne deti dost ze dost 😅 Dievcenske sa mi paci Leonor/Isabella... uvidime... je to daleko... ale Benjamina si vziat nedam, ak by to mimi malo byt chlap 😎

momicek
29. jan 2012

No my sme mali na vyber :Tomáško,Jakubko(Kubko),Rudko po dedkovi,Lukáško a Samuel.U nás vyhral Samuel čiže Samko a prvý syn je Dominik 😅

lucinka1104
29. jan 2012

baby čo je lepšie Leonard Balko alebo Alexander Balko?