Meno pre dievčatko

simonkasim
19. nov 2021

Zienky pomoc, absolútne sa nevieme rozhodnúť aké dáme dievčenské meno :( ešte máme ovšem čas ale mali sme vybraté meno pre chlapca.. Aj sme s tým rátali že bude a zrazu čakáme bambulku.. A vôbec neviem, nič nás nezaujalo. Prikláňame sa k mene Alžbeta, priezvisko nie je ani čisto slovenské, hodia sa k nemu aj cudzokrajne ale aj slovenské mena 🥴🥴 joj sak 😂😂

dzulli1980
19. nov 2021

Alžbeta je krásne meno ... my máme Terezu ... no páči sa mi aj Viktória, Tamara, Juliana 🙂
@simonkasim

janetinka27
19. nov 2021

@simonkasim dnes ma alzbeta meniny.je to pekne meno,ale casto sa skracuje na betka.moja svagrina je betka,nikto ju nevola alzbetka ani alzbeta

simonkasim
autor
19. nov 2021

@dzulli1980 Juliana sa mi tiež veľmi páči alebo Júlia... Take slovenské krajšie... Nemyslela som si ze dievčenské meno bude taky ťažký oriešok

juliasb
19. nov 2021

@simonkasim mne sa veľmi páči meno Miriam

simonkasim
autor
19. nov 2021

@janetinka27 ved toho sa bojím, Beta keď niekto povie to je také škaredé... Áno áno dnes má meniny 🥰 ja by som ju volala určite len Alžbetka.
@juliasb takto znie pekne ale keď si predstavím moju bambulku nesedí mi to vôbec 😂

zanetakovacsova
19. nov 2021

@simonkasim Natália

nikha2809
19. nov 2021

Ja mám Nikolku po mne,syn je zas po mužovi 😀 čo ti poviem boli sme kreatívny 😂😂 viem že veľa žien by takto nedalo,ale my sme tak chceli.

simonkasim
autor
19. nov 2021

@nikha2809 my sme chceli dat syna po mne - Simon, lenže partner sa vola Lukáš a tam mi našlo že patrí Lucia od Lucas, Lucius ale to je také.. Budeme o ňom určite premýšľať 😂 náročné to je och

evinka400
19. nov 2021

@simonkasim Sabina, Dušana 🙂

nelca84
19. nov 2021

@simonkasim Paulina, Daniela

ajja22
19. nov 2021

@simonkasim my sme veľmi zvažovali Alžbetku, a nakoniec sme sa rozhodli pre Emíliu, a inak ako Mili/Milinka jej ani nepovieme 🙂

jaja20
19. nov 2021

Simona

pracujucazienka
19. nov 2021

Natália ♥️♥️♥️

yvkay
19. nov 2021

@simonkasim Sandra-Sany

mattkapd
19. nov 2021
niki1023
19. nov 2021

@simonkasim Emily 🥰

kaja118
19. nov 2021

Karolína, Paulína, Lívia

mirro
20. nov 2021

@simonkasim pre mňa sú najkrajšie mená Dorotka a Terezka

yasmeena
20. nov 2021

ja som mala a este stale mam pochybnosti,ci nie som nahodou tehotna-a neviem preco,automaticky som si zacala hladkat brucho s oslovenim johanka 🙂 netusim,ako som k tomu menu prisla,ale zapacilo sa mi...aj v slovenskom kalendari je vela mien,ktore sa tolko nepouzivaju.napr vanda,klara,alica,zita,anežka/agata.lujza,sona 😉-to ak by si hladala nieco nezvycajne /lebo napr len v nasom susedstve maju az 4 mie 🙂 /

miadi
20. nov 2021

Tak daj Alzbeta. Meno treba vyberat podla seba a nie podla toho kto ho ako bude zdrobnovat ci menit. Vacsina normalnych ludi vola dieta -ci dospeleho tak ako rodicia ci ako si povie dana osoba.

evkamotka
20. nov 2021

Ja som sa bala mena Marek, ze ho budu volat Marecek. Dala som aj tak, proste sa mi velmi pacilo a tebe odporucam to iste. Oslovovanie vyriesis za pochodu

elenajezova
20. nov 2021

Pre mňa Stanislava a Danielka.

marianarem
20. nov 2021

@simonkasim Ak sa vam nepozdava Lucia, tak rovnaky vyznam ("svetlo") maju mena Elena a Helena.

tannja
20. nov 2021

@simonkasim Lucia je krasne meno

prvosienka88
20. nov 2021

@simonkasim my sme dievčenské mali Agáta, Vanda, Ester a Ráchel 🙂 nakoniec to je chlapček

simonkasim
autor
20. nov 2021

Všetky ste dali naozaj krásne mena.., inšpiráciu mam ďakujem. Krásne ❤️❤️ Musíme si to spísať aj Lucia sa nám ozaj veľmi páči.. Tak nejako to musíme rozhodnúť.. Väčšina mien je okolo nás všade takže je to náročné 🥴 krásne je podľa mňa aj Emma, Linda a Ana s jedným n len to partner nechce 😂 Emily už máme, respektíve Emiliu takže tam je stopka :(

beata110
20. nov 2021

@evkamotka aj ja mam mareka 😊

beata110
20. nov 2021

@simonkasim alzbetka za mna krajsie ako lucka😊 daj na svoj prvy pocit 😊

petulda333
20. nov 2021

Nataša

ada85
21. nov 2021

My sme vyberali ešte aj podľa toho aby nemalo dieťa narodeniny a meniny spolu tak máme Barborka a Stanku 😃