Meno pre druhého chlapca

nona31
11. dec 2017

ahojte viem ze sa to tu uz viackrat urcite riesilo ...som v 33tt a este vobec neviem ako sa bude volat nas maly.....prveho synceka mam Samuela druhy sa mal volat Sebastian ale bojim sa ze si budem pliest mena.... tak hladam nieco ine a hlavne nie zacinajuce sa na S .....poradte alebo piste ako sa vase deticky volaju dakujem

bluka2
11. dec 2017

Daj znovu Samuel, to sa určite nepopletie 🙂

danette
11. dec 2017

My máme Maximiliána 😉

snehovagula1
11. dec 2017

Dominik, Artur, Maxim, Marko, Teodor, Jakub, Branislav.... Chlapcenskych mien je vela co sa mi pacia, horsie je to s dievcenskymi....

panipanka
11. dec 2017

mne sa vzdy pacilo meno Cyril 🙂 je to take ine

soldi
11. dec 2017

Podla mna je uplne jedno ake das, budu sa pliest tak ci tak 😂 my mame uplne rozdielne mena ( leonard, gabriel, viliam) a aj tak vymenuj vzdy aspon dvoch ked chcem niektoreho oslovit 😃
Samuel a sebastian su pekne a vobec nevadi ze zacinaju rovnako 🙂

vevesh
11. dec 2017

Tak daj Bastian a nebudes si pliest- je tolko peknych mien a len vy viete dopasovat k vasemu menu....a daj na vnutorny pocit, ten ti nasepka to prave meno😉

lucialutt
11. dec 2017

Marko

lypka
11. dec 2017

Mne sa páči aké máš vybraté aj keď ma nikdy nenapadlo. My máme Filipa a Daniela, Daniel je starší, takže aj Filip je niekedy Danielom, ale to je normálne 🙂

mirkaferko
11. dec 2017

My máme Samuel, Šimon a Timotej 😁 a pletú sa mi len Šimi a Timi 🙈

yennn
11. dec 2017

myslim ze baby maju pravdu, pliest si ich budes tak ci tak 😀
Moja babicka vzdy ked volala jedneho z troch synov, skoncilo to takto nejak: LA-MA-JOŽKO .
Druhá babička keď chcela zavolať nás baby - vnúčence, tak tam zaplietla aj svoju dcéru - z kuchyne volá Jani-Miri-Mari 😀

d_ika
11. dec 2017

A čo Tadeáš? 😉

mata128
11. dec 2017

Je uuuuplne jedno,ake das meno,pliest sa ti budu aj tak... nas starsi je Alex, mladsi Maxim....stale si ich pletiem

lula313
11. dec 2017

Sebastián určite nie, lebo ho budú volat Sebko - je*ko a to myslim vážne, aj nášho suseda tak volajú..

lavieenrose
11. dec 2017

nas si so sestrou plietla mamina aj babka a este ked pribudol pes tak sme boli oslovavane aj psim menom :D

ewell13
11. dec 2017

My mame Janka a Jurka na zaciatku ked sa narodil Jurajko obcas som mu povedala Janko 🙂
Ale teraz v pohode ked sme si zvykli sa uz nemylime 🙂

fatima99
11. dec 2017

soldi ma pravdu, je jedno ci sa obe budu zacinat na S alebo jeden bude na S a druhy na B, pliest si ich budes aj tak :D my mame dvoch zajacov a kazdy sa vola inak a ja si este aj ich pletiem 😂

lea231
11. dec 2017

Cakame tretieho chlapca..najstarsi je Lukas, mladsi Samuel a teraz bude Adam alebo po muzovi Tomas. Nechceli sme po sebe davat, tak uvidime 🙂 Zatial si mena obcas popletiem ale nie je to caste.

eliska13
11. dec 2017

@nona31 Damian, Richard, David, Andrej

slamka555
11. dec 2017

My mame Miska 🙂 a druhy bude bud Lukasko alebo Filip ,;) este zvazujeme :D ..

janickacrazy
11. dec 2017

My máme Dávid, Samuel a Alex, tak jasné občas ich kadejako premenujem, ja rada vymýšľam, najmladšieho momentálne volám Alíček 😘👶

jonnie
11. dec 2017

Daj take napr. aby mohli spolu oslavovat meniny...v dospelosti budu mat mozno dovod sa stretnut 😊 Nieco pekne okolo menin Samuela.

rajna
11. dec 2017

Ja ked budem mat chlapca bude Nathan alebo Kenan. Mam svoje dovody preco zahranicne mena. Kebyze slovenske tak Kubko alebo Matej

michaella94
11. dec 2017

len napisem ako sme my vyriesili tuto situaciu...dlho sme nevedeli ake meno dat druhemu synovi...mame doma Rastislava po manzelovi a ja som chcela Richarda ale pacil sa nam aj Michal a kedze ja som Michaela aj svokor je Michal nevedela som sa rozhodnut....ked mi oznamili ze musim do nemocnice vyvolat porod (mala som velke problemy) tak sme dom napisali na 2 papieriky obe mena zlepili a dali starsiemu synovi vtedy mal 2 roky vybrat jeden z nich a druhy sme hodili vonku do bedni aby si ho muz nemohol pozriet 😀 ked som sa balila nasal brala som vlozky toaletak a papierik 😀 ked sa syncek narodil muz rychlo otvaral papierik a dr cakali uplne nadsny ze co tam bude napisane 😀 nakoniec mame doma Michala 🙂 to prekvapenie este umocnilo pocity po porode a bolo to neskutocne 🙂 tolko moj pribeh a mozno som ta inspirovala ked si nebudete vediet vybrat meno 🙂 nikdy som neolutovala ze sme prave takto vybrali syncekovi meno 🙂

dadulala
11. dec 2017

máme Timona, voláme ho Timi, Timinko, Timonko,Timoš,Timuch..ked sa narodil, bol siroko daleko jediny, teraz uz je to castejsie meno medzi detmi..

danielazv
11. dec 2017

My mame Šimonka 🙂.v hre vsak bolo viacero mien - Richard,Timotej,Matus,Juraj...ale raz prisiel velmi silny moment,kedy som si pohladila brusko a v tom okamihu som vedela,ze mame Šimiho🙂.a bolo vybavene ;)

janickacrazy
11. dec 2017

@michaella94 jej, to je milé 🙂

vikusss
11. dec 2017

@lavieenrose toto poznám aj u nás to funguje tak starká má volá po mame alebo po psovi a.moju dcéru volá buď po psovi alebo po sesternici😅

linddi
11. dec 2017

My mame Richarda☺

sylvia217
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanqa123
11. dec 2017

Kryštof, oliver, andreas, florian, matias, jonáš... Ja by som si vedela povyberat..len kto by to stale rodil :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre