Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Meno Vilma

VilmaStratégie pri výbere mena
ironfit
5. júl 2020

Ahojte baby, paci sa mi meno Vilma pre druhu dcerku. Prva dcera sa volá Viola, tak som si prezerala mená na "V" a zaujalo ma prave toto meno. Co naň poviete? Uznávam naše mená v kalendári ,no zároveň aby boli málo zaužívané. 🙂

nelca84
5. júl 2020

@ironfit pekné, k Violke sa hodí

antonia16
5. júl 2020

@ironfit moja mamka sa tak volá 🙂. Je to také nezvyčajné meno

ironfit
autor
5. júl 2020

❣ Jeej, ake rychle reakcie. Pri Viole mame viacero zdrobnenin /Violka,Vivi/ 🙂 Vilma je pre mna krasne meno prave v tomto zakladnom tvare ,no predsa len k novorodeniatku sa mi žiada aj nejaka zdrobnenina a napada ma len Vilmuška 🙂 🙂

lius
5. júl 2020

Mne sa paci viac meno Vierka 🙂

adamadent
5. júl 2020

Za mňa nie...

bobula46
5. júl 2020

Mne sa páči aj Viktória. Viki a Vivi 🙂 Vilmu poznám len jednu a veru inak jej ani nepovedia. A mne chýba nejaká zdrobnenina ❤️ Vanda, Vivien, Valéria, Veronika sa tiež dosť málo používa. Ja som mala spolužiačku Vilhelmínu a celý život sa trápila s menom, takže poriadne premyslieť 🙂

jvlo
5. júl 2020

Mne sa to meno moc nepáči, ale je to na vas. Ja by som dala na V Valeria

nini1010
5. júl 2020

Veronika.

karamellka1
5. júl 2020

@ironfit mne sa nepáči, ale dôležité je aby sa páčilo vám 😉. Mne sa napr. na V páči Valentínka, Valéria.

basska_b
5. júl 2020

@ironfit Mne sa páči. Moja teta (62 rokov) sa tak volá a volajú ju Inka

aniele
5. júl 2020

Vilma (Vilmuška) ako pendant k Viliamovi. Dnes ich je málo. Mne sa páči, aj k Violke sa mi hodí, ale ja som staromilec 🙂.

ironfit
autor
5. júl 2020

@aniele Neuverite,ale pre chlapca bol u mna Viliam favorit 😀😀

ironfit
autor
5. júl 2020

@basska_b mne sa strasne paci , ze toto meno maju u nas uz len nase babicky,prababicky 🙂 tie mena doslova dychaju historiou a mne osobne pride milé tieto naše mená este zachranit pred zabudnutím 🙂 inac uvazujem aj nad Agátou,Marínou,Matildou... 🙂

karamellka1
5. júl 2020

@ironfit tak tieto sú krásne všetky 3 😊

arabeska
5. júl 2020

@ironfit Vilma,Vili ,Vilmuška, Vilinka... tak voláme kamarátku. Je to super meno,neotrepané

nikiki29
5. júl 2020

@ironfit podľa mňa sa to k Viole hodí 😊 pekné nezvyčajné meno... určite lepšie ako nejaká Veronika čo je každá druhá 😉

bashawelle
5. júl 2020

@ironfit Vilma je krasne meno, aj tie ostatne, nad ktorymi uvazujes ❤ mne sa paci na V este Vanda a Verena (to je asi dost zriedkave).

nika3136
5. júl 2020

@ironfit
Mne sa osobne nikdy nepacili zdrobnelinky mien.
Aj svojho partnera volam celym krstnym menom, aj ked to neznasa 😃 akurat ze treba oslovit aj novorodenca..tam to jedine mozes zamaskovat nejakym zlatko, milacik, malicka...potom si uz viem predstavit behajuce dietatko ako mu hovorit Vilma...a v perinke teda mozes ta Vilmicka, ale to mne osobne pride velmi dlhe

kachita
5. júl 2020

@ironfit vedla mna prave spi trojmesacna Vilma

nika3136
5. júl 2020

@ironfit
Ale tu hore mas napady na zdrobnelinky aha, super..Napr Vili

huginko
5. júl 2020

@ironfit aj mne sa meno Vilma paci... Dnes pomaly každá mamina hľadá pre svoje dieťa meno, ktoré je nezvyčajné,často zahraničné a pritom stačí zalistovat v kalendári a daju sa nájsť krásne, naše a pritom malo používané mena...takže za mňa určite áno... 😀

buzby
5. júl 2020

Vilma je pekné a zaujímavé. Ale aj Vierka je celkom pekné meno.

0silvia0
5. júl 2020

ja oceňujem toto meno, mne sa klasika páči, ja mám doma Magdalénu.

basska_b
5. júl 2020

@ironfit Agáta celkom fiči, dve poznám... kamarátka ma susedu s dcérkou Milicou. My sme dali meno Klára a dočítala som sa tu na koňovi nedávno že aké je to staré meno, že to sa už nedáva 😀

h2
5. júl 2020

@ironfit Mne sa páči. Ja mám syna Viliama. A mám aj tetu Vilmu, volajú ju Vica.

dajana1983
5. júl 2020

Vanda 🙂

aniele
5. júl 2020

@ironfit Mmch, Viliam Paulíny si zobral Vilmu Tóth (de Toere et Tothmegyer) a odvtedy je známy ako Viliam Paulíny - Tóth 🙂. Pomerne významná postava našej histórie.

pseudomonas87
5. júl 2020

@ironfit jeee Marina, to je krásne meno

podmostom
5. júl 2020

Ahoj. Ja mám Vilmusku 5 ročnú. Stále sa mi to meno veľmi páči a myslím že sa tej mojej aj veľmi hodí. Zdrobneninu používame hlavne Muška Vilmuska,Vilminka,Vilmik. Keď mám viac času aj Vilmusiatko. A niekedy je aj Vilhelmina.

pseudomonas87
5. júl 2020

@ironfit ešte ma napadlo Vlasta, naše krstniatko sa tak volá, voláme ju Vlastik, Vlasticka a ona sama seba Fafa

Tu začni písať odpoveď...

Odošli