Moderné meno pre dievčatko

2. aug 2022

Ahojte, poradte prosim moderne meno pre dievcatko. Chcela by som nieco ine ako nase tradicne mena i ked aj tie maju svoje caro. Nemyslim zase extremy ako Nefertiti a pod. 😂. Velmi sa mi paci Lilien, Diana. No nemame este vybrate meno a rada sa inspirujem 😊

karhu
2. aug 2022

diana je fajn

babababka
2. aug 2022

Stela,Justína.

lobic
2. aug 2022

diana je velmi pekne, to sami paci

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
2. aug 2022

Paula

terry2003
2. aug 2022

Isabella, Bella, Dalia, Lena, Melisa, Amanda, Liana, Alexa
Ale aj Diana je krásne meno.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slovakboy
2. aug 2022

Lilien. Mimochodom časté meno v Číne. Lili. U nich to má aj nejaký význam ako kvietok alebo vtáčik už neviem proste niečo podobné milé, roztomilé.

h2
2. aug 2022

Diana je krásne. Keď sa ti páči, ani by som už na tvojom mieste iné nehľadala.

nina004
2. aug 2022

Páčia sa mi obe mená. Viac Diana. My rozmýšľame nad Laurou alebo Larou

emmi101
2. aug 2022

Mne by sa páčilo kľudne aj Lilien Diana. Akože dve mená, sa to hodí k sebe podľa mňa 🙂

elenka.k
2. aug 2022

Aurora, Liana, z tvojich ak tak Diana

leuska1991
2. aug 2022

My mame Lilien 7tyzdnovu a nemenila by som meno😍

leuska1991
2. aug 2022

@slovakboy jeej super vediet . Ja mam tiez doma cerstvu Lilien(kvetinku krasnu)😍

7miriam77
2. aug 2022

Ja mam Lilien a som velmi spokojna. Moc sa jej hodi ❤️

queeninthenorth
2. aug 2022

Mne sa veľmi páči Diana, mám veľmi dobrú kamarátku s týmto menom a je to úžasná žena ❤️😊 a ešte sa mne osobne veľmi páči Aurora 🫶

levandulova111
2. aug 2022

Ja mám Lauru. Teraz premýšľam nad Natálkou alebo Adriankou, ale keď tu tak čítam o tej Diane, zamiešalo mi to karty, lebo asi pred mesiacom som tiež rozmýšľala nad menom Diana, Dianka, len keď mne sa každý týždeň páči iné meno zakaždým 🙈😅

elis248
2. aug 2022

Ja som chcela Dianu, muž Charlotte a máme Ondreja

modraslamka
2. aug 2022

my mame Dianu. Ine meno nemalo sancu. Muzova princezna doslova🙈

kitycat
2. aug 2022

Ja poznam jednu Medu a jednu Hedu. Nezvycajne krasne

jaja20
2. aug 2022

Simona, Lea

autor
2. aug 2022

Ja sa neviem vobec rozhodnut pre meno obidve sa mi pacia 😃 ale prijala by som kludne aj ine som otvorena moznostiam

didush27
2. aug 2022

Ja som Diana a nikdy v živote som nevyčítala rodičom, že mi vybrali toto meno 🙂

mimi3008
2. aug 2022

Mne sa napriklad paci Olivia, Miriam

ninusa221
2. aug 2022

Noemi, Lili nie to si neviem predstavit ked bude veľká skor už Lianka alebo niečo podobné…

drimonna
2. aug 2022

Tara 💜

viky_21
2. aug 2022

Z tychto dvoch zamna Diana 🙂 ale ja som strasne chcela Oliviu. A mame chalana :D

ivasteva
2. aug 2022

My máme Vivien 🙂 dcérka má 5 rokov a s menom je zatiaľ spokojná.V škôlke ju volajú Vivi a Vivuška. Páči sa mi,že v okolí sme za tých 5 rokov stretli asi iba 3 dievčatá s jej menom.

darina14m
2. aug 2022

Naša dcéra je Alma 🤎

adya
2. aug 2022

Pojdem mimo prudu,ale ja som vyberala meno dcere podla 3 kriterii - aby bolo v kalendari dost daleko od datumu narodenin, aby sa hodilo k priezvisku dnes a neznelo smiesne v buducnosti pre pripad ze si vezme nejakeho Slaninu alebo Polievku (pripady z okolia) a zaroven aby sa dalo medzinarodne pouzivat v anglicky a nemecky hovoriacich krajinach 😊