Najkrajšie dievčenské mená

lucinka1104
16. aug 2009

Ahojte podobné temy tu su, ale ja by som vedieť aké sú podľa vas najkrajšie divčenské mená, čisto divčenské nie chlapčenské!!!!!!
Napríklad mne sa páčia Timea, Nela, Emily, Adriána

patricja
30. jún 2019

Ahojte,
my máme Soničku.... a nie je ich veľa....

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mina2415
30. jún 2019

@cycusha Vivien 🆒

romamamk
29. okt 2019

Babule tie co ste tu pisali ze mate dievcatka Zoe ... ako ich volate ?
"Zojka" " Zoji" to mi dojde us ako Zoja

bettymacd
9. dec 2019

Aké by ste vybrali k priezvisku Kocacikova?

daniela2227
9. dec 2019

@bettymacd Hanka 😍

dankasarky
8. máj 2020

@patricja Sonicka je velmi pekne

dankasarky
8. máj 2020

@romamamk Ja mam Zoe, a kedze byvame v USA , volam ju Zoi (e=i), alebo po svojom ako zdrobnenina Zoík a este krajsie niekedy Zoíček. Amici ju volaju aj Zo alebo Zozo. Aj to sa mi paci, Len som si este nezvykla vraviet Zozo, skorej Zoík 🙂

dankasarky
8. máj 2020

@romamamk a chcela som este dodat, Zoe sa mi velmi paci, ale Zoja nemusim a pritom su to podobne mena!

dankasarky
8. máj 2020

@daniela2227 to pasuje perfektne: Hanka Kocacikova 👍
Alebo aj Lubka, Lubica , Ivana, Maja - Maria , Zuzanna, Zlatka, Simona, Soña, alebo nieco velmi kratke: Inga, Ria, Lea, Bea

alexandrah
14. máj 2020

@bettymacd ahoj, mne sa velmi paci, ked sa meno aj priezvisko zacinaju na rovnake pismena - napríklad Karolina Kocacikova, Klara Kocacikova, to boli take prve, co ma napadli. my máme Mišku, a Riška🙂)) volám ich Mišill (to sa mi páči) a Rišul (to tak nejak vzniklo).

sseckarova
26. máj 2020

Ja mam Tamiu a pacia sa mi mena Zara Nela Linda Isa alebo Isabella Olivia Gaia a Stella . A keby je to chlapec tak sa mi paci Felix Tobias Oliver Max Lucas Richard David Marcus ale to mi asi neprejde u manzela. Este k tej Tamii ,Tamara sa nam nepacila tak sme hladali podobne a nasli sme Tamiu

sseckarova
26. máj 2020

Nechceli sme nieco velmi exoticke ako Inge Rihanna Savanah Everleigh Zoe Ljuba Joshua Enrico a Matheo .

natalos1
5. júl 2020

Natália abo Sofia alebo ešte je pekná Elenka

barbicania
26. sep 2020

Avelyn - skratka Ava ❤️

ivakat248
13. apr 2022

@stefit v pohode sa jej funguje s menom? Aj my chceme dat Dorothea 😊

stefit
13. apr 2022

@ivakat248 ano, hovorime jej Dorotka, Dori, na uradoch to opisu z dokladov 🙂

drimonna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vladuskaa2211
26. feb 2023

@lucinka1104 ma niekto doma dievcatko s menom Arianka??? Neviem nikde najst kedy ma meniny. Viem ze to byvalo 7.6. a uz som nasla vraj to je 11.12. a niekde je pisany aj 18.9. Dakujem