Páči sa vám dievčenské meno Alina?

2. okt 2020

Ahojte baby možno ma ukamenujete ale chcela by som dať dcére meno Alina a preto lebo to znamená v preklade ušľachtilá moje meno to znamená v preklade tiež je to ruské meno ale hrozne sa mi páči je to hrozne alebo ? Ja len že ako by sme ju volali pekne Alinka Ali

syslik81
2. okt 2020

znama je alina ale ona je rumunka .. ak sa ti meno paci daj ho -snad nepotrebujes suhlas inych

fokuska
2. okt 2020

Preco by sme ta my mali ukamenovat? Ak sa meno paci tebe a manzelovi/otcovi dietata, tak ho dajte. Co ta je po tom ci sa paci ostatnym? Na kazde meno sa najde skupina ludi, ktorym sa paci a skupina, ktorym sa vobec nepaci.

ivkazba
2. okt 2020

Poznám viac ľudí, ktorí majú v rodine toto meno. O čo horšie je to ako Zara, Sara a iné, ktoré dnes fičia. A hlavne, názory ostatných ti fakt môžu byť ukradnuté.

moonlight1210
2. okt 2020

mam znamu Alinu, ale je to Ruska.
Ak sa meno hodi k priezvisku a nebije sa s nim okato, tak preco nie?

karhu
2. okt 2020

Alina určite áno👍 ..aspoň ich nebude v triede 5 s rovnakým menom🙂

deti95060810
2. okt 2020

nie... mne to pride ako pre psa...

clarissa96
2. okt 2020

Aj podľa mna je to velmi pekne meno 🙂 osobne poznám len galinu, pochadza z Kazachstanu

autor
2. okt 2020

Veľmi sa mi to meno začalo páčiť a ešte keď som zistila že význam ma taký istý ako ja tak ja že to musí mat moja dcéra

strapatapupava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pseudomonas87
2. okt 2020

Ja som mala kolegyňu Alinu, z Rumunska, podľa mňa krajšie meno ako Sofia, ktorých je na svk milionpätsto.....

halci
2. okt 2020

Je to pekne meno, kamaratka ho dala dcere.

lubiss
2. okt 2020

nepotrebujes nazor ostatnych ked sa ti paci... a je to pekne meno..urcite lepsie ako Sophia Lilien a podobne otrasy

suzie26
2. okt 2020

Alina je nádherné meno ale skratka Ali sa mi zdá skôr ako mužské meno syna som chcela pomenovať Ali 🙂 lenže mám dcéry tak nič 😁

lucka_ke
2. okt 2020

Alena či Alina, ak sa páči vám tak dajte

veronikaszabova
2. okt 2020

Krasne meno ❤

simsalabim
2. okt 2020

Je to pekne meno.

pribinak
2. okt 2020

Moja spolužiačka bola Alina, pochádzala z Ukrajiny

sunyrose
2. okt 2020

Zdravím, je to pekné meno a ak sa hodí aj k priezvisku, tak dobrý výber....Skrátená podoba Ali mi príde tiež skôr ako pre chlapca, ale možno iba preto, že môj zať je Albert a oslovujú ho o.i. aj Ali. Prípadne Alana som počula, že môže byť Ali...Možno z domáckych podôb Alinka, Ani, Anika, Linuška neskôr Alin, Lina, Liny, Al. Ale asi najviac sa mi meno páči v úradnom tvare. Prajem spokojný výber. ❤

hennyinnsbruck
2. okt 2020

Mne sa veľmi páči 😊

anjetta
2. okt 2020

Ja som mala kolegynu (už je na dochodku) a volala sa Alexandra - vsetci sme ju volali Alina aj v skole ked sme mali ziacku Alexandru tak sme ju volali Alina... mne to pride podobne menu ALENA ... a mozno ju aj tak budu volat Alenka - podla mna velmi pekne meno.

sense
2. okt 2020

Ak sa tebe a mužovi meno paci tak daj, zvolenie od iných nepotrebuješ. Od susedov dievča sa vola Elina, ale aj ju tak volaju

kendova_anna
2. okt 2020

Ak sa tebe to meno paci, tak kludne daj take meno. Bude to vase dieta a myslim, ze to nie je az take skarede meno. Vcera som videla, ze sa majkovi spiritovi narodila dcerka a dal jej meno Aria - to je podla mna hrozne meno. Alina je este vcelku fajn.

sunyrose
2. okt 2020

@kendova_anna Veru, tá kombinácia mena a priezviska aj mne vyrazila dych...., ale je to rozhodnutie rodičov, aké meno dieťaťu dajú....

kikina84
2. okt 2020

Dolezite je ci sa paci tebe,co si o nom myslia ostatni je absolutne nepodstatne..Ak by som bola na tvojom mieste by ma asi viac zaujimalo ci sa meno hodi k priezvisku,alebo ci to nie je meno s ktorym by mozno mohlo dieta ,,trpiet,,..( škola,šikana atd..) co si myslim ze v tomto pripade je OK co sa mena samotneho tyka

ankare
2. okt 2020

Syn ma spolužiačku v škôlke a vola sa Alinka. Podľa mna velmi milé meno. 😊 A ked som sa teraz dozvedela vyznam mena, tak ju to naozaj vystihuje. 😊
Daj na svoj dojem a daj dcerke toto meno, urcite neoľutujes. 😊 A priezvisko nie je take dôležité, aj tak sa vyda. 🤷‍♀️
Ja sa volam Anna a moj sen bola dcera Nina, aj preto, ze je to meno podobné mojmu. No mam dvoch chalanov, haha. 😂 Tak sa tesim, ze aspoň Tebe to vyjde. 😊
Drz sa! ❤️

ankare
2. okt 2020

@sunyrose sa vola teda Aria Dušičková? 😮

sunyrose
2. okt 2020

@ankare Myslím, že je zapísaná bez -ová

karhu
2. okt 2020

@ankare
@sunyrose Aria Dušička?😨

sunyrose
2. okt 2020

@karhu Áno, tak som to kdesi čítala

karhu
2. okt 2020

@sunyrose ... to prekonáva aj Manola Poruchu Šarközyho