Poraďte meno pre dievčatko.

aninkaninka
7. okt 2019

Poraďte mi nejaké pekné meno pre dievčatko? Pôvodne sme rozmýšľali nad Amálkou, či Zarkou no ta asi vypadáva, aby si manželova bývalá nemyslela, že si chceme vytvoriť náhradu za ich spoločnú dcéru Sáru.

smajluska
7. okt 2019

Mne sa paci Dominika

lenulka_14
7. okt 2019

@aninkaninka ved Sára a Zara ani mi nedojdu nejak podobne 🤔🤔 meno si davajte ake sa vam paci a nie co nato okolie alebo nejaka ex (no mala by som ju niekde... ) 😂😂😂😂

arcticcode
7. okt 2019

Dominika je moja najsámlepšia manželka 🙂
Keby sme mali dceru, volala by sa Barbora. Ale kolegovi sa za pár dni ide narodiť a bude sa volať Diana. Ešte celkom sa mi páči Kristina.

teuflerin
7. okt 2019

My mame dominiku....inak sa mi paci agatka, adelka, lea, olivia,

janinque
7. okt 2019

Mne sa páčilo vždy meno Barborka. Keď som bola tehotná, veľmi som chcela Ellu a tesne pred pôrodom Šarlotku 🙂 Doma mám napokon Matúša :D

aninkaninka
autor
7. okt 2019

@lenulka_14,no to si mysliš len ty, vieš, mudrejši ustupi

gumkac19
7. okt 2019

@aninkaninka Klára, Ivana, Lívia

stanislavicenka
7. okt 2019

My mame doma Tatianu, raz krasne meno. Ale ako tu citam, Barbora je tiez pekne meno, a Sarlota tiez. Pocas druheho tehotenstva som chcela Marinu, a mame doma Branka😁

arcticcode
7. okt 2019

@stanislavicenka Ja mám fest bujnú fantáziu a mená ako šarlota mi pripomínajú hrôzostrašné veci. Tatiana. Tak sme volali so ženou ešte ako snúbenci našu krabicu od topánok, do ktorej sme si schovávali sladkosti hehe :D

martinals
7. okt 2019

My máme doma Nikolku a Emily

luvika
7. okt 2019

Zara je odvodená od Sary...máme presne ale presne ten istý problém :D s ex manželkou má môj muž Saru, a obaja sme sa zhodli na tom, že tým pádom Zara nie. Muž chcel Barborku - moja dcérka to meno nenávidí, má nejakú "nepriateľku" či čo :D potom že Stela...ale to zas riešil muž, že s ex plánovali ak by ďalšie, bolo by Stela. Dianu zas nechcel muž a ja áno :D Laura sa zasa nepáči mne, už sú na každom kroku. Takže u nás nakoniec zvíťazila Tamarka.

nelca84
7. okt 2019

Melisa 🙂

katarinkaninka
7. okt 2019

@aninkaninka mi mame zarkuuuuu krasne meno. Nech si mysli co chce...

katie23
7. okt 2019

Ja mám Adelku a Dianku ♥️♥️ a veľmi sa my páčila Stella, ale už ju má kamoška😉

klaudinkad
7. okt 2019

Hanka, Agátka, Kristínka, Klára, Edita 🙂

lucia851
7. okt 2019

Natalka,Sofia,Monika

majuska4286
7. okt 2019

My máme ninku 💜💜💜

ave17
7. okt 2019

Aneta 🙂

reni1512
7. okt 2019

Naša je Nelka, keby som mala znova dievcatko tak Lujza

annlia
7. okt 2019

Mne sa pacia viac mien ale napriklad Sofia, Ema, Dajana

3009
7. okt 2019

My máme tiež Zaru.

georgieva
7. okt 2019

No my cakame dievcatko a rozhodli sme sa pre Dorotku

janka0319
7. okt 2019

Ja som maličkej dala meno Ellie 🙏🏼 Vybral ho Tatik ☺️

sotia
7. okt 2019

TIMEA, SOFIA, MIA

janynyna
7. okt 2019

@aninkaninka amalka je pre mňa top

nikyma12
7. okt 2019

My budeme mať Tamarku 🙂 keď som cakala prvé túžila som po dievčati a volala by sa Timea ale máme chlapca 🙂

judar
7. okt 2019

Čakám kedy sa budú dávať aj mená jak "Tescoma Melišová" 😅

jana52
7. okt 2019

@aninkaninka mi máme Sarah a Emily 😘

greta07
7. okt 2019

Urcite nakoniec vyberiete to prave 🙂 Ja mam doma Nicole a Elise ...a jedneho anjelika Ellie ktora uz nie je snami ..

evka258
7. okt 2019

Anna je super. 😁