Máte tip na skvelý letný tábor?

danielllka
6. máj 2012

Chcela by som dať syna do letného tábora, ponuka je však veľká a neviem, kam 😒 Nemáte niekto nejaký typ? Nejaké skúsenosti? Ďakujem za každý príspevok 🙂

dana33
6. máj 2012

@danielllka skuste cevarm.sk.mne tam ide už 2.rok starši syn,ale maju turnusy aj pre menšie deti,už od 5 rokov.

danielllka
autor
6. máj 2012

@dana33 ďakujem za typ, no pre nás sú tie tábory ďaleko- keďže sme z Košíc 🙂 Cesta tam aj naspäť - dvakrát- by nám cenu riadne navýšila 😝

danielllka
autor
7. máj 2012

@janinah ďakujem, toto vyzerá dobre 🙂 preštudujem poriadne.. máš s nimi aj osobnú skúsenosť- resp. bolo tam Tvoje dieťa?

janinah
7. máj 2012

@danielllka teraz ide prvýkrát,a ja som tam bola ako dieťa,ale to bolo pred 100rokmi 😉 je možnosť pre rodičov to tam omrknuť do konca mája v sobotu,nedeľu-je to na stránke

danielllka
autor
7. máj 2012

@ivkapon ďakujem za typ 😉 -predpokladám, že do toho Koníkova myslíš.. idú prvykrát, či už tam niekedy boli?

janinah
7. máj 2012

@danielllka tábor s koníkmi treba "preklepnúť" viem aj o takých,že dieťa sa tešilo na kone a nakoniec sedelo na koni pár minút z celého pobytu 😒

danielllka
autor
7. máj 2012

@janinah mne sa páči aj tá online webcam - že môžeš sledovať, čo sa tam deje 😝

lubiku
7. máj 2012

Dcerka bola uz dva razy cez Ck Slniecko a bola spokojna, pacilo sa jej 🙂

danielllka
autor
7. máj 2012

@janinah .. no je to možné.. včera som si čítala diskusiu na jeden tábor, písali tam decká, ktoré ho absolvovali, že z avízovaného programu veľa nebolo- to je aký podvod potom, keď veľa rodičov vyberá tábor podľa programu...

danielllka
autor
7. máj 2012

@nikuska130 ďakujem, určite je skvelý, len aj trošku drahší 🙂

danielllka
autor
7. máj 2012

@lubiku ďakujem.. a v ktorom konkrétne bola?

nikuska130
7. máj 2012

@danielllka no to hej.ale dcera si ho veľmi chválila ona bola v Phodaku,to je taký pre tíedžerov aloe že stál zato ;)

danielllka
autor
7. máj 2012

baby a s týmto táborom nemáte niektorá skúsenosť, prípadne ste nepočuli od niekoho nejaké referencie? www.primaleto.sk

nikuska130
7. máj 2012

@danielllka Aj tam bola jeden rok moja dcera a paxilo sa jej tam.Jazdili tam na štvrokolkach,konoch a boli sa ja kupat v Poprade 🙂

danielllka
autor
7. máj 2012

@bambi2 ďakujem, sú tam tiež zaujímavé- mne sa pozdáva ten zážitkový- Každý deň nový zážitok- a máš s nejakým z nich aj skúsenosť?

bambi2
7. máj 2012

@danielllka no vcera mi to kamoska spominala, jej dcera ide do nejakeho ale uz neviem aky tabor. ide druhy x teraz a minule ked bola sa jej velmi pacilo. a chcela ist aj teraz tak nieco vybrali 😉 mne sa aj tie koniky pozdavaju. a vobec, vela ich je tam zaujimavych, kazdeho bavi nieco ine 😉 daj potom vediet ak nieco vyberiete a pojde... 🙂

danielllka
autor
7. máj 2012

@nikuska130 .. takže v Slov. raji bola, že? Ja uvažujem nad Nízkymi Tatrami- voľné je už len Bystrá- Tále, len či je program ozaj taký,ako vykresľujú 😝 Akurát tá dlhá cesta ma odrádza 😒 A tie kone a štvorkolky boli koľkokrát za pobyt- asi raz, však?

danielllka
autor
7. máj 2012

@bambi2 no veď práve, preto je ťažké vybrať a ja stále toľko vyberám, až preberiem 😀 (nie raz sa mi stalo 😝 ) Synátor je teraz v ŠVP, takže keď sa vráti, posadím ho tu a budeme vyberať spolu..

nikuska130
7. máj 2012

@danielllka ano v Slov.raji.stvorkolky boli 2krát a kone1.mali tam aj všelijake sutaze,vychadzky a diskoteky kazdy vecer.No aj my sme mali dlhu cest my sme isli z Trenčina asi 5 hodín. 🙂

danielllka
autor
7. máj 2012

@nikuska130 fuuu, tak to hej a mne sú veľa tri hodiny do N.Tatier 😀 Slov. raj je super, len syn tam bol min. rok v ŠVP.. preto som špekulovala nad tými Tatrami, tam sa často nedostane.. a Vy ste prečo vybrali nie Tatry ale Sl.raj? Ja som im písala aj email, no nikto mi neodpisuje, tak trošku začínam pochybovať o serióznosti.. neviem...

nikuska130
7. máj 2012

To si dcéra sama vybrala kam chce ísť.No bola to dosť dlhá cesta 🙂 a absolvovali sme ju 4 krát.Ja som tam telefonovala.Je tam krásna príroda,bude sa mu tam páčiť.

irriss
7. máj 2012

@nelicefo
ty zijes??????????? 😝 😝

danielllka
autor
7. máj 2012

@nikuska130 určite tam budem volať aj ja, ak sa teda rozhodneme, že pôjde tam (len už veľa času nemáme, jak sledujem obsadenosť 😝 ) a nedá mi nespýtať sa, či na tie maily nikto neodpovedá 😀 A ako je to s oddielmi- sú oddelení chlapci od dievčat? - vybavujem aj neteri, šli by spolu- len tam ich zrejme oddelia, že?

nelicefo
7. máj 2012

@irriss snazim sa.😝 ved idem napisat do temicky.😉

danielllka
autor
7. máj 2012

@nelicefo ďakujem, tiež super- ukladám si do obľúbených 😉 A sú aj osobné skúsenosti? 🙂